اژه‌ای: علت مرگ مهرداد اولادی مصرف مواد و الکل بوده است

به گفته‌ی سخنگوی قوه قضائیه، علت مرگ مهرداد اولادی خودکشی نبوده، بلکه مصرف مواد و الکل بوده است. مهرداد اولادی از بازیکنان سرشناس فوتبال ایران و مهاجم تیم فوتبال ملوان بود که در ۳۱ فروردین ۹۵ درگذشت.

مهرداد اولادی، مهاجم باشگاه فوتبال ملوان بندر انزلی در ۳۱ فروردین ۹۵ (۱۹ آوریل) در بیمارستانی در تهران درگذشت. علت مرگ این ورزشکار ۳۰ ساله را ایست قلبی اعلام کردند.

در حالی که پیش از این فشار روحی و روانی بر بازیکنان، از جمله مهرداد اولادی، علت مرگ او ارزیابی می‌شده است، قوه قضائیه جمهوری اسلامی علت مرگ این ورزشکار پرشور را در مصرف مواد و الکل اعلام کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت (۸ مه) در نشست خبری خود گفته است که پرونده اولادی تشكیل شده و علت فوت را پزشكی قانونی اعلام کرده است.

اژه‌ای گفت که علت مرگ مهرداد اولادی «خودكشی نیست و بر اثر مصرف مواد و الكل بوده است و دادگاه باید در این زمینه تصمیم بگیرد و قرار مناسب را صادر كند».

در پی مرگ مهرداد اولادی، ورزشکاری که هواداران بسیاری در زادگاه خود و در صحنه فوتبال ایران داشت، گمانه‌زنی‌های زیادی در زمینه علت مرگ او در افکار عمومی مطرح شدند. خودکشی و فشارهای روحی و روانی از جمله این گمانه‌ها بوده‌اند.

مراسم تدفین و سوگواری مهرداد اولادی در میان هواداران او
Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s