شلیک به یک «مظنون مسلح» در محوطه بیرونی کاخ سفید

mazn.jpg

گزارش‌ها از واشینگتن حاکی است که نیروهای امنیتی در محوطه بیرونی کاخ سفید، یک مظنون مسلح را با شلیک گلوله متوقف کرده‌اند و راه‌های اطراف کاخ سفید برای ساعتی مسدود شده است.

 پس از آنکه یک مرد مظنون در نزدیکی یکی از ایستگاه‌های بازرسی کاخ سفید اقدام به در آوردن سلاح کرد، نیروهای امنیتی او را هدف گلوله قرار داده‌اند.

 به نقل از دو منبع آشنا به جزئیات حادثه که مرد مظنون از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در بازداشت است.

 همچنین به نقل از سرویس فوریت‌های پزشکی واشینگتن  فرد مظنون به یکی از بیمارستان‌های محلی منتقل شده، و وضعیت جراحت او وخیم است.

گزارش‌های اولیه حاکی از آن بود که تیراندازی از سوی فرد مظنون صورت گرفته اما بلافاصله مشخص شد، مظنون مرتکب تیراندازی نشده است.

گزارش‌ها حاکی است که در زمان این حادثه باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا، در کاخ سفید حضور نداشته، و جو بایدن، معاون او، حت محافظت قرار گرفته است.

گزارش دیگری به نقل از یک مقام رسمی کاخ سفید حاکی است که هیچ یک از کارکنان یا همکاران کاخ سفید در این حادثه آسیب ندیده است.

این تیراندازی در مسیر غربی منتهی به کاخ سفید روی داده و در زمان این حادثه به خبرنگاران حاضر در اتاق کنفرانس کاخ سفید گفته شده که پناه بگیرند.

حادثه تیراندازی در محوطه بیرونی کاخ سفید، کمتر از دو ماه پس از آن صورت گرفته که در حادثه دیگری در محوطه بازدیدکنندگان کنگره، یک فرد مسلح به ضرب گلوله یک افسر پلیس مجروح شد.

در زمان آن حادثه کنگره آمریکا به دلیل عید پاک، در تعطیلات به سر می‌برد اما به گزارش خبرگزاری فرانسه منطقه مملو از گردشگران بود.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s