مردی که به بهانه ازدواج به زنان هتک حرمت می کرد دستگیر شد

مردي متاهل كه به دليل اختلاف با همسرش، نسبت به زنان كينه به دل گرفته بود، دست كم شش زن را با بهانه ازدواج به كاشمر برد و مورد تعرض قرار داد.
تجاوز، تعرض، آزار و اذیت مردی که به بهانه ازدواج به زنان هتک حرمت می کرد دستگیر شد

 رسيدگي به اين پرونده از چندي پيش با شكايت دختري جوان در كاشمر در دستور كار پليس قرار گرفت. او به ماموران گفت كه از سوي مردي جوان با بهانه ازدواج فريب خورده و مورد تعرض قرار گرفته است.

با آغاز تحقيقات، كارآگاهان موفق به دستگيري متهم شدند. مرد جوان در ابتدا منكر جرم خود شد اما سرانجام اعتراف كرد و گفت: «از مدتي قبل با همسرم اختلاف پيدا كردم و تا پاي طلاق رفتم اما با پادرمياني خانواده آشتي كرديم. من بعد از اين ماجرا نسبت به زنان كينه گرفتم و تصميم گرفتم از آنها انتقام بگيرم. براي همين دختران جواني را در سبزوار كه با خانواده خود مشكل داشتند يا دم بخت بودند شناسايي مي‌كردم و با بهانه ازدواج فريب مي‌دادم.

سپس آنها را به كاشمر مي‌آوردم و پس از آزار و اذيت، در اطراف شهر رها مي‌كردم. » با ثبت اعتراف متهم، كارآگاهان به بررسي شكايت‌هاي مشابه در اين خصوص پرداخته و متوجه شدند كه متهم دست كم به شش دختر تعرض كرده است. سرهنگ ابوالقاسم باقري، رييس پليس كاشمر با اعلام اين خبر به ركنا گفت: اكنون شش دختر از متهم شكايت كرده‌اند اما از آنجا كه احتمال مي‌رود او دختران زيادي را با اين ترفند فريب داده باشد تحقيقات ويژه در اين‌باره ادامه دارد.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s