دزدی در جمهوری اسلامی 

​ايرانشهر:

آیت الله علم الهدا:

از دارای این مردم را دزدیدند، آن‌هم از کی؟ از یک قشر ضعیف خدمتگزار، دلسوز جامعه‌ساز ما، یعنی معلمین، از این‌ها هشت هزار میلیارد دزدیدند، یک آقایی از سه چهار سال پیش، خودش مدیرعامل بانک سرمایه بود، صندوق ذخیره فرهنگیان از سال 73 تأسیس شد با پنج درصد از حقوق معلمینی که عضو هستند، به این صندوق واریز شد، معادلی نیز قرار شد از بودجه کشور، دولت بدهد، این صندوق الآن 27 شرکت و دستگاه اقتصادی دارد که یکی از آن، بانک سرمایه است که مال همین صندوق است.

در این بانک سرمایه، آقای مدیرعامل، خودش، زنش و پسرش که مسؤولین مالی بانک بودند، اسنادی را جعل کردند و اموال مردم، آن‌هم اموال این معلمین پریشان، بیچاره نان به دهن، اموال این‌ها را به‌حساب شخصی واریز کردند، در سال 93 بانک سرمایه اعلام ورشکستی کرد، الا که قضیه درآمده، مشخص شد هشت هزار میلیارد از پول این معلمین دزدیده‌شده.

مگر شما چشمتان باز نبود که یک دزد بیاید در این مملکت، هشت هزار میلیارد بدزدد؟ می‌گویند الآن اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان از معلمین و فرهنگیان، 900 هزار نفر هستند، هشت هزار میلیارد از مال این 900 هزار نفر را دزدیدند که یعنی درواقع از جیب هر معلم، هشتم میلیون و هشت‌صد هزار تومان دزدیده شد، یعنی چیزی که در اقتصاد مقاومتی نشد، این ثروت هم از دست رفت و این دارایی را دزدیدند و رفتند.
❇️❇️سخنان علم الهدا درست است،تنها یک ایراد دارد ؛اولا اینکه باید این پرسش را از خود و نظام بکند ؛مگر نمی گویند این نظام صاحب دارد و بر همه چیز اشراف هست؟ خب باید نظام مقدس پاسخ دهد که این همه اختلاس چگونه رخ می دد؟

دوم اینکه این اقایان و خانم های دزد از طریق سیستم مترقی گزینش شما به رده های بالا راه یافته اند،یعنی همان روشی که با آن هزاران جوان را رد کردید چون یا نماز جمعه نمی رفت و یا فلان مساله شرعی را بلد نبود

سوم اینکه آقایان بخدا شاه بر سر قدرت نیست که شما ادای اپوزیسون در می آورید اکنون شماها حاکمید و باید پاسخگو باشید نه اینکه طلبکار باشید

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s