ایرانی سر به نیست میکنند

کشته شدن بیش از هزار نفر از نیروهای ایرانی در خط مقدم سوریه

کشته شدن بیش از هزار نفر از نیروهای ایرانی در خط مقدم سوریه

کشته شدن بیش از هزار نفر از نیروهای ایرانی در خط مقدم سوریه

کشته شدن بیش از هزار نفر از نیروهای ایرانی در خط مقدم سوریه

بنیاد “شهید” ایران از کشته شدن ۱۰۰۰ نظامی ایرانی در خط مقدم جنگ با مخالفان بشار اسد، خبر داده اما طبق آمارهای غیر رسمی تا کنون بیش از ۳۰۰۰ نظامى ایرانی در جریان مشارکت در سرکوب اعتراضات مردم سوریه و درگیریها با مخالفان مسلح کشته شده‌اند.
خبرگزاری «تسنیم» نزدیک به سپاه پاسداران روز سه‌شنبه ۲۲ نوامبر به نقل از محمدعلی  شهیدی محلاتی رییس ” بنیاد شهید انقلاب اسلامی” اعلام کرد که تعداد کشته‌شدگان نیروهای ایرانی در سوریه از مرز ۱۰۰۰ تن فراتر رفته است.
تناقض در اعداد و ارقام و آمار ارائه شده از سوی مسئولین حکومتی ایران نشان مى‌دهد که تعداد واقعی  کشته‌شدگان نیروهای سپاه پاسداران و ارتش ایران به همراه شبه‌نظامیان فرقه‌ای ” فاطمیون” و “زینبیون” متشکل از نیروهای افغانستانی و پاکستانی که افسران سپاه قدس آنها در خط مقدم درگیری‌ها با مخالفان سورى فرماندهی می‌کنند، بسیار بیشتر از آمار رسمی اعلام شده است.
محلاتى رئیس بنیاد شهید ایران در حالی آمار جدید هزار کشته را اعلام کرده که وی چهار ماه پیش از تحت پوشش قرار گرفتن ۴۰۰ خانواده موسوم به «شهدای مدافع حرم» سخن به میان آورده بود. اما عین‌الله تبریزی، جانشین سابق فرمانده سپاه مازندران، در اردیبهشت‌ از مرگ دستکم ۱۲۰۰ نظامى در درگیری‌های چهار سال اخیر سوریه خبر داده بود.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s