افشا گري فوري ، درباره مرگ رفسنجاني

جانشین جدید اطلاعات سپاه محمد حسین زیبا نژاد معروف به حسین نجات اورا بقتل رساند.

رفسنجانی قرار بود در مرحله دوم دست به افشاگریهای محرمانه دیگر بزند. یکی از آن اسناد دستکاری وصیتنامه خمینی بود. نجات ، یکی دیگر از چند مسئول بلند پایه سپاه پاسداران بود که با سید مجتبی خامنه ایی در ارتباط می باشد. رفسنجانی در آخرین نطق خود خواهان تغییر قانون اساسی نیز شده بود.

اخیراً جابجایی در اطلاعات سپاه پاسداران رخ داده است. جانشین اطلاعات امنیت سپاه ماموریت مرگ رفسنجانی را بر عهده می‌گیرد.

حسین نجات. در همه ماموریت ها بسیار بیرحم و خشن عمل می کند و مطیع کامل فرمانده سپاه و بیت رهبری می باشد.

برخی از سران سپاه که مخالف جنایت های رهبران سپاه هستند در گزارشهای خود به یگانهای ویژه امنیت طیف پادشاهی که در بخش نظامی نفوذ و تشکیلات خاص دارد مدتی است از عملیات ترور زنجیره ایی سپاه میگویند.

در این گزارش محرمانه نیز اشاره شده است که ماهرانه تیم پزشکی هاشمی رفسنجانی راکه 24 ساعته در کنار رفسنجانی حضور داشت مختل می کنند.

این نوع قتل ها که به قتل روسی معروف است شبیه قتل طالقانی در آخرین ملاقات با سفیر روس با نوشیدن زهر جانکاه کشته شد و کسی هم اجازه کالبدشکافی نداد.

از آغاز پیدا بود خامنه‌ایی با منصوب کردن زیبانژاد (حسین نجات) که نگهبان گارد ویژه بیت رهبری نیز می باشد هدف خاصی را دارد. 

هر گونه سرپیچی از فرمان سپاه حکم مرگ را در پی دارد قتل سید احمد خمینی بدست معاون وزارت اطلاعات پیشین سعید امامی تنها بخاطر اندکی تمرد از اجرای دستور منجر به مرگ در زیر شکنجه شدید وی شد.

درست در چند روز پیش حسن عباسی در دانشگاه تهران طی هشداری به رفسنجانی از تسویه حساب خونین سخن راند.

همه این اسناد و قرائن نشان از کودتای درون حکومتی سپاه پاسداران دارد.

به اطلاعات بخش دیگر دقت بفرمایید

طراح حصر رهبران جنبش سبز به جانشینی سازمان اطلاعات سپاه(ستاد خبری سپاه ) منصوب شد (تاریخ انتشار: ۷دی‌ماه ۱۳۸۸)

«محمدحسین زیبایی‌نژاد» مشهور به سردار حسین نجات از فرماندهان سرکوب مردم در سال‌های گذشته، به جانشینی رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران منصوب شد.

حکم انتصاب «حسین نجات» را، «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران صادر کرده است.

زیبایی‌نژاد در سال‌های منتهی به کودتای انتخاباتی سال ۸۸، فرمانده سپاه ولی امر بود. این نیروی نظامی مسئولیت حفاظت از آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران را بر عهده دارد. وی سال گذشته نیز به سمت معاونت فرهنگی و اجتماعی فرمانده سپاه پاسداران منصوب شده بود، سمتی که اکنون «محمد رضا نقدی» فرمانده سابق سازمان بسیج آن را عهده‌دار است.

در حوادث کوی دانشگاه سال ۱۳۷۸ که در دوره اول ریاست‌جمهوری محمد خاتمی روی داد، «حسین نجات» به همراه شمار دیگر از فرماندهان نظامی ایران، از طراحان سرکوب دانشجویان و حتی عزل سیدمحمد خاتمی بود.

ریاست سازمان اطلاعات سپاه بر عهده حسین (حسن) طائب است. حسین نجات ( محمد حسین زیبانژاد) به سمت جانشین فرمانده اطلاعات سپاه منصوب شده است

حسین نجات در همه ماموریتها بسیار بی رحم و گوش به فرمان است. 

سازمان اطلاعات سپاه از جمله نهادهایی است که فعالیت‌های مختلفی را علیه دولت حسن روحانی انجام می‌دهد. پیش‌تر «جعفری» با انتصاب سردار ضیغمی با نام مستعار «مشفق» به عنوان معاونت عملیات روانی سازمان اطلاعات سپاه، سازماندهی گسترده را علیه باند رفسنجانی و دولت حسن روحانی انجام داده بود.

نقل و انتقال و جابجایی نظامیان، نشان از سازماندهی گسترده سپاه پاسداران و سازمان اطلاعات آن، برای انتخابات سال آینده ریاست ‌جمهوری سال ۹۶ دارد.

سپاه با کنار زدن رفسنجانی مُهره محوری جناح اصلاح طلبان زمینه را برای صاف کردن اقمار وابسته به آن آماده کرده است.

هم اکنون جمهوری اسلامی وارد فاز نوینی از مرحله خشونت در بُعد داخلی و جنگ در منطقه به ویژه با عربستان در بُعد خارجی میشود.

باید آماده بحرانهای جدید در منطقه بود.

وظیفه میهن پرستان اکنون دوچندان شده است. نخست نباید بخاطر فشار و حمله تندروها به جبهه 

اصلاح طلبان بدام اصلاح طلبان افتاد و دوباره با زنده کردن شعار یا حسین میرحسین

جنبش سرنگونی را تاخیر انداخت. دوم آنکه با دامن زدن به جنگ در منطقه خیزش های مدنی و مردمی را در غبار جنگ متلاشی ساخت.تمامیت و کلیت نظام را باید نشانه گرفت. اربابان جمهورزی اسلامی برای غارت ثروت ملی و جنگ با عربستان شاید بخواهند با ترفند این چنینی اندکی برای جمهوری اسلامی عمر بخرند.

آنها پس از سبز بنفش به دنبال ترفند و رنگ دیگری هستند.به همین دلیل است که میگویم وظیفه میهن پرستان از هر زمان دیگری سنگین تر است

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s