حکومتی که از ارتباطات مردم وحشت دارد

 

در خبرها به نقل از خبرگزاری رسا نیوز آمده :  دادستانی تهران خواستار مسدود شدن تلگرام در زمان انتخابات است (تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۵)

رژیم ملایان اصولا با تجمع مردم مخالف است و از تجمعات شنیداری مثل پیام رسان تلگرام که میتواند در کسری از ثانیه اخبار مهم پشت پرده ای آنها را برملا سازد سخت درهراس است و اصولا رهبران دیکتاتور در جوامع ستم دیده با هرگونه تجمع مردم خواه واقعی و خواه در رسانه های اجتماعی ترس انرا دارند که ملتهای تحت ستم به عملکرد خیانت بار و فساد ناشی از دستیابی به قدرت مطلقه انها واقف شوند .

بنطر من بدترین ایام برای حکومتی که از تجمع مردم وحشت دارد همین زمان انتخابات است چون خواسته های بحق مردم در این زمان متبلور شده و اتفاقا مردم هم هر 4 سال یکبار منتظر چنین روزی هستند که وفق قانون اساسی نامزد مورد اعتماد و شایسته ای را راهی کازار انتخاباتی نمایند و آنها نیز دیگر به فراست و با گذشت زمان این وحشت و هراس حکومت را از قدرت جمعی خودشان درک کرده اند .

همزمان با بازداشت تعدادی از مدیران کانال‌های “تلگرام” در ایران، یک سازمان حقوق بشری می‌گوید، فشار نهاد‌های قضایی و امنیتی به دولت برای ایجاد محدودیت در فعالیت شبکه پیام‌ رسان تلگرام ادامه دارد.

با پیشرفت علم و فناوری و دستیابی بشر به چنین نرم افزارهایی حکومتهای دیکتاتور با هر وسیله ای سعی در ایجاد خفقان و سانسور جامعه داشته و در ایران با دستگیری روزافزون عوامل انتشار دهنده این اخبار کوشش بر این است که از نشت اطلاعاتی که منجر به تبادل اخبار خفیه ملایان میشود جلوگیری نمایند .
 
در جامعه ای که:
–  قاضی القضات آن دزد است و مال مردم را در حسابهای شخصی خود جمع آوری کرده و سودهای میلیاردی از ان بدست میاورد ،
– وقتی اختلاس بزرگی صورت میگیرد رهبر خود خوانده جامعه برای سرپوش نهادن به دزدیهای عظیم ، پخش اخبار آنرا بزرگنمایی می نامد .
– اکثر مدیران نالایق و بی کفایت توسط همان رهبر خود خوانده بعنوان  پاک دست ترین دولتها معرفی میشوند و در نهایت با اجبار به مردم تحمیل میگردند .
– هر آخوند بیسواد و احمقی در یکی از وزارتخانه های مطرح و حیاتی شغلی حساس برای خود دست و پا کرده و از محل آن  امور خواسته یا ندانسته ( بر اثر جاهلیت و عدم تخصص ) ضربات مهلکی بر پیکر این کشور وارد میاورد .،

و نهایتا در جامعه ای که مدیران روزنامه های رسمی کشور و مدیر صدا و سیمایش خود از عوامل حکومتی بوده و باز هم برای لاپوشانی جنایتهای رهبر و دار و دسته اش اقدام به پخش اخبار جعلی و مورد تایید نظام می نماید ، ملت حق دارند برای دستیابی به اخبار دست اول و واقعی خود دست بکار شده و از راههای اینچنینی مثل تلگرام و دیگر نرم افزارهای دنیای مجازی و البته با سرعت بیشتر و بدون سانسور خبرهای جامعه را بدست آورند .

این اقدام دادستانی یعنی سانسور یعنی حکومت پلیسی یعنی ایجاد سوءظن به مردمیکه در زمان انتخابات تبدیل به  ملت فهیم و آگاه  میشوند اما زمانیکه برای احقاق حق خود اقدام کنند با جملات توهین امیز و طعنه وار خس و خاشاک خوانده میشوند .
 
                                                                                                                                                  بهمن مقتدری 20 ژانویه 2017
Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s