نیرنگ رژیم در ادغام مراسم جان باختگان پلاسکو با کشته شده های بحرین و شهدای برگشته از جنگ

رئیس ستاد تشییع شهدای آتش نشانی: با توجه به موافقت خانواده شهدای آتش نشان مراسم به تعویق افتاد؛ قصد داریم پیکرها به صورت جمعی تشییع شوند! اما چه سندی هست که خانواده های کشته شدگان این درخواست را نموده باشند؟ در اخبار دو روز پیش اعلام شد جنازه 20 ایرانی کشته شده در جنگ با عراق از مرز باشماق مریوان به کشور بازگشت . این خبر در کشاکش جستجوی جنازه های زیر آوار مانده پلاسکو کمرنگ جلوه کرد و رژیم بخوبی اینرا فهمید که دیگر ترفند بازگشت مقطعی شهدا و بهره برداری از کشته شدن انها برای تحریک احساسات مردم جواب نمی دهد و برای بزرگنمایی مقاصد خود و ماله کشی دیگری بر قتل ایرانیان در پلاسکو سعی دارد مراسم را تواما انجام دهد .

رژیم با منهدم کردن پلاسکو سعی کرد افکار ایرانیان از مسائلی چون قتل هاشمی و دستگیری آزادیخواهان و غیره را به انحراف کشانده و اهداف خود را ورای این حادثه و در سکوت خبری کامل پیاده کند اما با به حاشیه رفتن خبر بازگشت 20 جسد از مناطق جنگی کردستان عراق در واقع خود در تله افتاد و نتوانست ازین جنازه کشی هر چند وقت یکبار بهره برداری سیاسی دینی نموده و در واقع رودست خورد.

از دو روز گذشته منابع خبری رژیم روز پنج شنبه را برای تشییع جنازه آتش نشانهای کشته شده در پلاسکو به مردم تهران اطلاع داده و قطعه ای را در کنار شهدای مدافع حرم سوریه ! برای دفن آنها مشخص نمودند اما امروز به یکباره و به روال تکذیبیه های معمول این حادثه مراسم روز پنج شنبه لغو شد با این بهانه که خانواده کشته شدگان درخواست نموده اند که مراسم تشییع جنازه باید تا کشف پیکر دیگر مامورین آتش نشان به وقت دیگری موکول گردد! و این درخواست خانواده ها البته هیچ سند و مدرکی هم ندارد

این رویه مزورانه وقتی بهتر درک میشود که با تعلل مزدوران رژیم در حفاری و اعلام  پی در پی عدم دست یافتن به جنازه های کشته شدگان در پنج روز اول مشخص شد چرا بلافاصله بعد از اعلام ورود شهدا به مرز مریوان به یکباره تعداد زیادی جنازه بصورت پشت سر هم یافته شد ؟ همزمانی یافتن جنازه های بیشتر با اعلام زمان تشییع شهدای جنگ دلیل این سرعت عمل را بیشتر آشکار می نماید.

از طرف دیگر همه مسئولین اعمم از پزشک قانونی و نمایندگان دادکستری و عمال حکومت پیشتر اعلام میکردند تشخیص هویت جان باختگان زمان درازی را مصروف خود خواهد نمود اما امروز اعلام کردند هویت جنازه های کشف شده امروز مشخص شده است ! که این نقض آشکار اخبار قبلی را نشان میدهد  .

بررسی سوابق حکومت به سهولت همگان را به این مطلب مهم میرساند که تشکیلات مرموز نشر جهل و نکبت رژیم تصمیم گرفته که جنازه های برگشته از جنگ 8 ساله که میتواند تبلیغی جدید چونان آتش زیر خاکستر برای اهداف پلید رژیم برای سرپوش نهادن به جنایات و بردن افکار عمومی به قضیه تکراری صحرای کربلا و ادامه سیر فلسفه گریه و نوحه و عزاداری باشد و بر این اساس نقشه ترکیب مراسم تشییع جنازه دو گروه متفاوت را در راستای به سایه کشیدن و ماست مالی کردن قتل عامدانه تعدادی از شهروندان ایرانی پیاده و قصد اجرای آنرا دارد .

بهمن مقتدری 25 ژانویه 2017

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s