جوابیه ای به مدیریت امام زمانی در ایران

میگویند فرو ریختن پلاسکو از قدرت امام زمان! و گوشه ای از خشم و غضب حضرت بود! آیا امام زمان فقط راه کشتار و خرابی را آموخته؟ در این چند هزار سالی که ایشان منتظر ظهور و چشم براه دعای منتظران هستند ، در حال گرفتن دانشنامه ویرانی جهان بودند؟ !!

 پس اذعان دارید دین اسلام دین کشتار و جنایت است؟ و همین گفته ها ثابت میکند این دین ، دین رحمت نیست بلکه آلت قتاله ایست در دست تشنگان قدرت برای فرونشاندن عطش سیری ناپذیر قدرت . اگر مدیریت امام زمان باعث وقوع این حادثه شد چرا این مدیریت در جهت ویرانی و تخریب است و کسی نمونه ای از آبادانی و رفاه ( همان مدینه فاضله معروف ) را مشاهده نمیکند ؟ اصولا ایشان از راه دور مدیریت میکند ؟ و هر روز برای نقطه ای از سرزمین مورد مدیریتشان بلایی حادث میکنند؟ زلزله بم ، زلزله رودبار، سانحه انفجار ایستگاه حافظ، سوانح عدیده هوایی ، آتش گرفتن مدارس کودکان و سوختن دختران شی آباد ، اسید پاشی بر روی زنان بدبخت ایرانی ( که فکر کنم اسید پاشان مامورین خاص ایشان بودند ) سیل در سیستان و بلوچستان ، و هزاران بلای دیگر که ما امروز فهمیدیم اشکال کجاست و مسبب اینهمه بدبختی هم دختران و زنان هستند (بدلیل موی پریشان و هم خواست آقا که صاحب اختیار ممکلت تشریف دارند) فقط نفهمیدم در آتش سوزی پلاسکو خو ایشان بعنوان مدیر عملیات کجا بوند و چرا نتوانستند انهمه کتاب دعا و قرآن را از آتش نجات دهند؟

پس میشود چنین نتیجه گرفت که طیف گسترده مدیران بیخرد و بی کفایت کنونی ( در رأس آنان خامنه ای که خود را نایب ایشان میداند ) در واقع درست عمل میکنند و ما بیهوده انتظار داریم آنان راه درستکاری را بپیمایند چون مدیریت کشور که خود اینگونه غضب آلود و خشمناک و اسیر هوای نفس خود باشد و با کمترین عملکرد ضد اخلاقی مردم نگون بخت ، بخاطر یک دستمال قیصریه را به آتش میکشد ، معاونین و مدیرانش راه او را رفته و این یک سیستم جهانی است و ما از آن بیخبریم؟

نگاهی به خاورمیانه به عنوان کانون آتش افروزی دنیا نشان میدهد هرجا سخن از قتل ، کشتار ، اعدام ، تجاوز به دختران ، غارت ، تعرض به انسانیت و هتک حرمت مردم ، دروغ ، نیرنگ ، ریا ، تفرقه ، نابودی آرزوها و اشک و گریه و ضجه است ، نام دین اسلام میدرخشد.

حال با همه شواهد و قرائن موجود این سوال پیش میاید اگر گناه در کشوریکه ادعای ام القرایی مسلمین را دارد ، اثر بخشی نداشته و باعث وقوع بلا و حوادث اینچنینی است چرا اولا : پس از 37 سال موعظه و خطابه و ارشاد و بقیه این مزخرفات هنوز جامعه راه صلاح و هدایت را نیافته و چنین روزافزون دچار بلا و نکبت وحوادث قهریه و رخدادهای عمدی و غیر عمدی میگردد؟  دوما : مدیریت امام زمانی در این وادی و گرما گرم کشتار و نابودی منابع مال و جان چکار می فرمایند بگوئید ما هم بدانیم ؟ هر کس فهمید اطلاع رسانی کند لطفا

بهمن مقتدری 26 ژانویه 2017

  ،

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s