عملکرد عالی مسئولین نظام ولایی در حمایت ازتولید کننده و مصرف کننده

در حالیکه از هر گوشه مملکت اسلامی اخبار ناامید کننده و یأس آور بسوی افکار درهم تنیده مردمی سرازیر است و جامعه تسخیر شده دینی از فشار قتل فرزندانش در پلاسکو  ، آلودگی هوای اهواز و مسافرت مسئولین مربوطه به اروپا و بی سامانی سیل در استان فراموش شده زیر خاکی سیستان و بلوچستان کمر راست نکرده ، اخبار و دهها نمونه دیگر از بی کفایتی عده ای مفتخور بیسواد فاقد هرگونه دانش کشورداری باعث خشم و طغیان هر انسان آگاهی میگردد .

در هر گوشه این کشور افرادی دست به اعمالی میزنند که از هیچ مغز فسیل شده ای تراوش نمیکند و اینک بعد از به آب دادن دسته گلهای فراوان سیاسی  اقتصادی خبر میرسد که مسئولان دولتی پرتقال‌های یخ‌زده را از باغداران خریده و آن‌ها را به دریای خزر و رودخانه تجن ریخته‌اند.

 در پی آن یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی که نامش منتشر نشده ! (چرا؟ مشخص نیست ) به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفته است:  این پرتقال‌ها با توجه به سرمای اخیر و یخ‌زدگی آن‌ها در حمایت از تولیدکنندگان و تولید ملی از باغداران خریداری شده است و از آن‌جا که هیچ‌گونه مصرفی نداشتند به دریا ریخته شده‌اند !! پرتقال‌های یخ‌زده را سازمان تعاونی روستایی به نمایندگی از وزارت جهاد کشاورزی خریداری کرده و آن‌ها را دور ریخته است. مسئولین با تفکری اینچنین قصد دارند حکومت فعلی را به حکومت امام زمانشان پیوند دهند.

نورمحمد تربتی‌نژاد، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ۲۰ آذرماه سال جاری از پیشنهاد خرید مرکبات یخ‌زده توسط دولت از کشاورزان خبر داد و گفت کشاورزان از سرمای ناگهانی بیش از یک ماه گذشته ضرر دیدند که پیشنهاد خرید مرکبات یخ‌زده توسط دولت از کشاورزان مطرح شد به‌گفته او دلالان از شرایط سرمای هوا برای خرید زیرقیمت محصولات کشاورزان سوء استفاده کرده‌اند و به همین دلیل دولت خود محصولات را می‌خرد و در صورت عدم محل مصرف در اقدامی حیرت انگیز آنها را در کناره دریای مازندران دپو میکند.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: