فرار قالیباف از بازخواست مجلس نشانه مجرمیت اوست

محمد باقر قالیباف طی نامه‌ای به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران گفت که به نشست علنی مجلس برای ارائه گزارش فاجعه پلاسکو نخواهد رفت. عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران هم در این جلسه غایب خواهد بود.! این خبر را بهروز نعمتی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در اختیار رسانه ها قرار داد .

با فروکش کردن دامنه وسیع آواربرداری حادثه ( بخوانید جنایت ) پلاسکو در تهران و در حالیکه نوک پیکان خونخواهی مردم از ابتدا به سمت بی کفایتی مسئولین طراز اول شهری نشانه رفته بود ، قالیباف و دیگر مسئولین شهر تهران ضمن شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت که ناشی از بی کفایتی و عدم رسیدگی به مشکلات کلان شهر تهران بود ، با ورود نمایشی به صحنه قصد فریب اذهان عمومی را داشتند که با هشیاری مردم و رسانه های عمومی این شگرد همیشگی مامورین حکومت خامنه ای نقش بر آب شد و از همان روز اول مردم تهران و ایران با فشار و ایجاد جو روانی خواستار استعفا و بعضا (منجمله خود من ) خواهان محاکمه او و دیگر مسببین این کشتار جمعی بشری شده اند .

در نهایت مجلس تحت فشار مردم و رسانه ها مجبور به تشکیل جلسه ای در صحن علنی برای بررسی بروز حادثه و ارائه گزارش از سوی شهرداری و وزارت کشور گردید.

 در چنین روزهایی که ایران بشدت تحت تاثیر این واقعه قرارگرفته و خانواده های زیادی داغدار و بی سرپرست شده اند ، شهردار و وزیر کشور در یک اقدام عجیب اعلام نموده اند : بدلیل شرکت در مراسم تشییع جنازه کشته شدگان پلاسکو به این نشست نخواهند رفت . چه اینکه هم قالیباف و هم وزیر کشور بخوبی میدانند که در آن جلسه چه خواهند شنید و انتظار نمایندگان از آنها چه خواهد بود و چون در طراحی این نقشه که با همکاری بنیاد غیر قانونی مستضعفان ، سپاه ، بیت رهبری ، شهرداری و شورای شهر طراحی شده شریک جرم محسوب میگردند وجوابی برای چرایی ماجرا ندارند ازینرو حضور در جلسه مزبور را به بهانه های واهی به تعویق افکنده و منتظر فرصتی برای انداختن توپ به زمین دیگرانند . همان کاری که دیگر مسئولین از روز نخست پروژه آنرا کلید زده و از صداوسیما گرفته تا دادگستری و پلیس نیروی انتظامی تا سپاه و بیت رهبری هرکدام به کلی گویی پرداخته و اجازه نداده اند کسی به جزئیات حادثه ورود نماید

resized_869800_362.

شهردار تهران در این جلسه که قرار بود دوشنبه ، ۱۰ بهمن‌ ماه در صحن علنی مجلس برگزار شود باید به نمایندگان و مردم پاسخ دهند که چرا شهرداری تهران  با وجود تخصیص بودجه های کافی ، در مقابله با چنین آتش سوزی که ممکن است هر زمان در دیگر ساختمانهای شهر تهران بوقوع بپیوندد نتوانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد؟  حال اینکه با وجود اسناد و فیلم و مصاحبه های فراوان همه میدانند این یک حادثه معمولی آتش سوزی نبود و تبانی حکومت برای لاپوشانی قتل درون گروهی رفسنجانی از یکسو و انجام یکسری مانورهای رهبری در خلال این انفجار بود و اینک حکومت مثل همیشه پس از رسیدن به خواسته های شیطانی خود در پی یک قربانی است و شواهد و سوابق موجود نشان داده این قربانی حتی میتواند قالیباف و لشگر شورای شهر باشد .

بدین ترتیب، نعمتی از تعویق جلسه و موکول‌کردن آن به پس از تشییع جنازه آتش‌نشان‌های کشته‌شده خبر داد. بنابراین ارائه گزارش حادثه پلاسکو از سوی مسئولان تا اطلاع بعدی به تعویق افتاد که این موضوع میتواند آغازی باشد بر بازی سیاسی رژیم برای ماست مالی کردن قضیه و ربط دادن آن به دهها مشکل و معضلی که هر روز در این کشور ملا زده اتفاق می افتد .

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s