حمله و به آتش کشیدن مراكز بسيج در اهواز

به دنبال سلسله اعتراضات مردمی در شهر اهواز شب گذشته مرکز بسیج این شهر مورد حمله قرار گرفت. ساعت ۲۲ شب گذشته جمعه ۲۹ بهمن ماه ۹۵  مرکز بسیج اهواز توسط جوانان معترض اهواز با کوکتل مولوتوف مورد تهاجم قرار گرفت و به آتش کشیده شد. در این حمله که تعدادی از جوانان اهوازی شرکت داشتند نیروهای بسیج را فراری دادند.  مردم خوزستان بیش از ۵ روز است که اقدام به تجمع اعتراضی در مقابل استانداری خوزستان می کنند. این تجمعات در اعتراض به شرایط بد زندگی در خوزستان قطعی برق و آب،آلودگی آب و هوا،بحران ریزگردها و انتقال آب کارون صورت گرفته است.

hqdefault

 در تهران برگزاری جلسه مدیریت بحران با ترس از وضعیت خوزستان برگزار شد و با اینکه این جلسه باید به مسا ئل جوی و تهدیدات ناشی از باران و برف و سیلاب می پرداخت اما با شرکت وزیر دفاع و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به بررسی اوضاع خوزستان و احتمال شورش مردم این دیار پرداخت

در حالیکه مردم خوزستان زیر باران گردوخاک امکان تنفس ندارند قطع آب و برق توام با هم توان مردم را گرفته و در چنین شرایطی استانداری خوزستان اعلام کرده تجمع ممنوع است و با خاطیان بشدت برخورد میشود و عکسها و اخبار حاکی از حرکت نیروهای سرکوبگر از فارس و استانهای دیگر بسمت خوزستان است .  مسئولین پایتخت نشین نیز بدون توجه به وضعیت خاص تنفسی و عدم وجود برق و آب در خوزستان به گزافه گویی پرداخته و بدون توجه به وضعیت خاص مردم ایران همچنان به غارت ایران مشغول بوده و بدون توجه به این وضعیت مثلا نماینده رهبری در خوزستان ( آخوند جزایری ) اعلام کرده : این خاک برکت ناشی از کربلاست و مردم نباید شکایت نمایند . امروز هم اعلام کرده : شرایط مردم خوزستان بدتر از شرایط مردم یمن نیست که در زیر بمبهای آل سعود به خاک و خون کشیده میشوند!!

وضعیت امروز خوزستان بی شباهت به روزهای ابتدایی شورش مردم ایران در سال 57 نیست و مسئولین امر را به وحشت انداخته است و تاکنون چند نفر بر اثر تیراندازی مستقیم نیروهای امنیتی کشته شده و خشم مردم را افزون ساخته است .

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s