فرار آقازاده ها به خارج از کشور در حال تسریع است

پس از انتشار خبر فرار مجتبی خامنه ای اینک اخباری از فرار مهدی هاشمی با مدارکی مهم به خارج از کشور بگوش میرسد.

بنا به گزارشات واصله به احتمال زیاد مهدی رفسنجانی که برای شرکت در مراسم دفن پدرش از زندان به مرخصی آمده بود به خارج از ایران گریخته است

 خبرگزاری تسنیم اعلام کرده با وجود اینکه روز گذشته مرخصی مهدی هاشمی به پایان رسیده است، اما وی تا امروز یکشنبه اول اسفند هنوز خود را به زندان معرفی نکرده است.  بعد از تمدید چندباره مرخصی  مهدی هاشمی که بعد از فوت هاشمی‌رفسنجانی به وی اعطا شده بود، مسئولان قضایی اعلام کرده بودند مرخصی مهدی هاشمی تا 30 بهمن تمدید شده است.هنوز مشخص نیست علت غیبت وی، تمدید مجدد مرخصی است یا مهدی هاشمی پس از انتشار اخبار موثق قتل پدرش تصمیم گرفته است از ایران خارج شود .

مصطفی محبی، مدیرکل زندان‌های استان تهران شب گذشته اعلام کرده بود با وجود اتمام مرخصی، مهدی هاشمی به زندان بازنگشته است. برخی منایع از احتمال فرار مهدی هاشمی به خارج خبر می دهند.

جبهه آزادیخواهان مردم ایران در تاریخ 13 ژانویه خبری را در سایت منعکس کرده است با مضمون : پسر هاشمی رفسنجانی اعلام کرده در ایران احساس امنیت نمیکند . آیا این گفته ایشان محملی برای آغاز حرکت به خروج از مرزهای ایران و فرار برای همیشه نبوده است؟

این گمانه زنی ها پس از آن در رسانه های پخش شده که خبرهای دیگری حاکی از فرار مجتبی خامنه ای با خانوده اش از قم میباشد و با شروع جرقه اعتراضات دامنه دار مردمی نزدیک به یقین میباشد .

image17819

در پی افشای اسناد حدود 2800 گرین کارت در جریان معامله برجام بین سران ایران و آمریکا که بنام قرارداد 1+5 و بنام منافع ملت ایران منعقد شد ، هر روز خبر از فرار عده ای از آقازاده ها با پولهای کلان این مردم بگوش میرسد .

چندی قبل نیز اخبار اتهام اختلاس طه هاشمی پسر نیلوفر ابتکار در محافل خبری مثل بمب صدا کرده و علیرغم تلاش و اعتراض مادر نسبتا محترمه اش مبنی بر یک معامله عادی و اختلاف بین شرکای ایشان ، دادستانی تهران حکم به احضار آقازاده داده اما به گفته مامورین هنگامیکه برای جلب نامبرده اقدام شد مامورین حفاظتی مادر گرامشان از جلب او جلوگیری کردند و بعد از آن چند روز پیش خبری منتشر شد که پسر ابتکار با چند میلیارد تومان اختلاس به آمریکا گریخته است.

th-12

با عنایت به سیل اعتراضات مردمی و خیزش بحق مردم مظلوم خوزستان که با واکنش مثبت دیگر استانهای کشور مواجه شد رژیم علیرغم عدم واکنش اما به وحشت افتاده و اگر ملت احساس هراس آخوندهای دزد پیشه را درک کرده باشند و اتحاد را پیشه خود سازند مسلما این بار آخری خواهد بود که روبروی ظلم سینه سپر کرده و هزینه خواهند داد.

طبق عرف کشور ایران هر خبری که بین محافل مجازی منتشر میگردد مسلما دارای پیشینه از قبل بوده و این اخبار که هر روز در فضای مجازی دست بدست میگردد از هراس سیستم حکومت از مردمی خبر میدهد که نفسهایشان از بغض و کینه نسبت به آخوندها مملو شده و تقریبا به مرز انفجار رسیده اند. این اخبار یادآور فرار زود هنگام سران رژیم شاه در سال 57 است که آنزمان هم کنترل فرودگاهها هنوز چون الان بدست مردم نیفتاده بود و تاریخ باز هم در حال تکرار است و امید است مردم اینبار تاریخ را بخوانند و از آن به نفع خود بهره برداری نمایند .

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s