وجود یک شیء نورانی مرموز بر فراز 10 شهر ایران

خبرها و فیلمهای متعدد از حرکت یک شیء نورانی متحرک بر فراز آسمان بیش از 10 شهر اغلب مرزی ایران

از ساعت حدود 22 امشب مردم شهرهای دزفول ، شفت ، خرم آباد ، تبریز ، پره سر گیلان ، روانسر ، پاوه ، سنندج ، کرمانشاه ، بروجرد ، ساوه شهر خرامه ( کربال )  به فاصله محاسبه شده هر شهر حدود یک دقیقه بعد از شهر قبلی شاهد حرکت یک شیء پرنده نورانی که بر فراز آسمان آنها در حال پرواز بوده است فیلمهایی از حرکت این پرنده به رسانه در تی وی ارسال و از نوع لهجه هر شهر مشخصا میتوان فهمید فیلمبرداری متعلق به نقاط پراکنده جغرافیای نوار مرزی ایران است و هیچ شک و شبه ای به مخابره خبر نیست .

اما در این میان فعلا هیچ مقام رسمی کشور مبادرت به اظهار نظر رسمی ننموده و مشخص نیست در آسمان ایران چه نوع پرنده یا احیانا هواپیمای جاسوسی در پرواز است ؟ مسلما در هر کشور دیگری این اتفاق اقتاده بود مسئول مشخصی قبل از هرگونه شایعه پراکنی توسط مردم با دلایل قوی پاسخی قابل تامل به مردم کشورش ارائه مینمود اما به احتمال قوی اینک همه مسئولین خسته از کار و تلاش روزانه در پی آسایش تن و جان خویش هستند و آسمان کشور چنین بی دفاع شاهد ترکتازی این اشیاء مبهم و مرموز است .

این وضعیت مبهم با در نظر گرفتن سیستم دفاعی ضعیف پدافند تهران در روزهای پایانی دیماه سال جاری و عدم توفیق در سرنگونی پهباد یا کوادکوپتر در آسمان تهران ، سخنان تهدیدآمیز دونالد ترامپ مبنی بر عدم اظهار نظر در مورد رویارویی با ایران ، تهدیدهای عربستان و ترکیه در نشست اخیر قدری چالش برانگیز بوده و البته فعلا نمیتوان در خصوص این تردد شبانه و مرموز در آسمان کشور نظریه پردازی نمود اما این وضعیت بخودی خود حس خوبی نبوده و باعث ایجاد شائبه در امنیت کشور میگردد.

آنچه البته مهم است و با بررسی زمان فیلمبرداریها بر روی هر شهر بدست آمد این است که حرکت این شیء پرنده از آسمان شفت در شمال ایران در ساعت 22:21 دقیقه آغاز و در آسمان شهر خرامه (کربال) در ساعت 22:47  به پایان رسیده است و مابقی ترددهای ثبت شده در شهرهای نامبرده فوق در میان این دو زمان است .  فیلمهای گردآوری شده شهرهای یاد شده ( تااین ساعت : 22:57 دقیقه ) در اختیار ادمین سایت است .

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s