مبنای تمایز ملت ایران از نظر خامنه ای : هرکسی در سمت ما باشد ما هم با اوئیم!

خامنه ای در سخنان اخیر خود با توهین علنی به توده های مردم و قائل شدن به دسته بندی بر اساس یا دوست یا دشمن گفته : سیاست اعلام شده نظام حاکم بر ایران این است که هر”کسی” در سمت ماباشد ما هم با اوئیم، و هر”کسی” از ما فاصله بگیرد، ماهم از او دور میشویم.

این گفتار فردی است که خود را ولی فقیه اجباری و کشور را ام القرای مسلمین میخواند . به دیگر معنی ایشان هر کس و هر جناحی از ایشان تبری جسته و طبق اصول قانون اساسی قصد به چالش کشیدن رهبری خود خوانده و اجباری را داشته باشد به قطره ای کوچک تعبیر میکند که ارزشی در کشور ندارند و این موضوع یادآور عبارت مشهور محمود احمدی نژاد، رییس جمهور سابق ایران است که معترضان به نتیجه انتخابات 88 را «خس و خاشاک» توصیف کرد.

در مقابل این توهینها و لودگیهای رهبر فرزانه ! مردم ایران که به تعبیر خامنه ای قطره ای بیش نیستند  روز و شب با سخره و تمسخر و مطایبه در کوچه و بازار ضمن ارزیابی آثار جانبیِ زلزله سیاسی واقع شده در عمق نظام دیکتاتوری آخوندی میگویند: نظامی که مدعی است یک تنه سوریه و عراق و یمن و لبنان  را در قبضه قدرت خود دارد آن قدر پوک است که از انتشار هر افشاگری و خبری مبنی بر لو رفتن فضاحت های ببار نشسته ارباب ظلم بشدت هراسان و پایه هایش به لرزه در می آِید

 این حکومت که مردمش را در زمان انتخابات امت فرزانه و هشیار و آگاه خطاب میکند ، در زمانهای درخواست حقوق حقه خود و اعتراض به نتیجه انتخابات، افزایش تورم ، نداشتن یک زندگی آبرومند ، آزادی زندانیان سیاسی ، آبروریزی در صحنه سیاست نید خارجی و دهها فاکتور مهم داخلی دیگر نظیر مواد مخدر ، اعدامهای دسته جمعی ، فقر و فساد به یکباره از سوی آخوندهای جاافتاده در ثروت ناشی از نفت مفت متهم به اقدام علیه امنیت ملی ( بخوانید امنیت آخوندها ) و توهین به مقدسات و نهایتا خس و خاشاک و قطره ای ناچیز میگردند .

   حکومت حتی به بزرگان و اکابر  روحانیت که آنها را از غارت و اختلاس و فساد و تباهی بنام دین منع میکنند  حمله کرده و با پرونده سازیهای جعلی و قلابی یکایک آنها را محبوس مینماید که این آخری هر چند ناشی از سبعیت و سیستم دیکتاتورگونه رژیم است اما بنظر نگارنده و اکثریت مردم بیدار و آگاه  گامی در کاستن از کمیت آخوند و به نفع کشور است .

شعار ایرانی باید چنین باشد : آخوند خوب آخوند مرده است .

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s