آیا خدا با دیدن زجر بشریت باز هم خواهد گفت : فتبارک الله !!!

               بی اهمیت بودن فروش کلیه در نظر مسئولین

حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در مجلس شورای ایران با بیشرمی می‌گوید چه اشکالی دارد که فقرا کلیه خود را بفروشند؟
در حکومتهای دینی و مبتنی بر ایدئولوژی احساس گناه و مقصر بودن در تکوین مراحل زندگی اولین فاکتور القایی به انسان است و نتیجه گردن نهادن به دستورات الهی . این حس وقتی غلیان یابد و فرد به همه دستورات فریبکاری سیستم دغلباز گردن نهد ، اظهارات ارباب دین از حدود خود خارج شده و سقوط مراتب بشریت را بصورت تدریجی متوجه عوام میکند.       در ایران اینک مراحل سقوط انسانیت و شوکت و عظمت مردم دستخوش لاطائلات و چرندیات عده ای فاقد شعور اولیه انسانی شده که خشکسالی و گردو غبار خوزستان را در کمال وقاحت نتیجه گناه دانسته و فروش کلیه ناشی از فقر را دلیلی موجه برای امرار معاش و بدست آوردن سرمایه تلقی میگردد

        این آقا  در مورد فروش کلیه توسط افرادی که در فقر مفرط هستند نیز گفت :«چه اشکالی دارد وقتی که فرد در فقر به سر می‌برد و با دریافت ۲۰ الی ۳۰ میلیون زندگی اش متحول می‌شود این کار را انجام دهد؟      .

          پدیده کلیه فروشی مدتهاست به خاطر فقر ناشی از عملکرد حکومت دینی در ایران روز به روز در ایران در حال گسترده شدن است. این پدیده نشانگر وضعیت دشوار معیشیتی است که غیر مستقیم باعث انتقاد به سیاست‌های اقتصادی شده است.

شهریاری دوشنبه ۹ اسفندماه ۹۵ در گفت‌وگو با شفا آنلاین و در واکنش به برخی اظهارنظرهای صورت گرفته درباره تبعات خرید وفروش کلیه با وقاحت و پررویی گفت: «با توجه به اینکه دولت ودست اندرکاران مربوطه توانسته‌اند نوبت را در پیوند کلیه تقریبا از بین ببرند و تمام افرادی که نیاز به پیوند کلیه دارند به موقع پیوند می‌شوند، پس نمی‌توان برخی انتقاد‌های مطرح شده را بی دلیل دانست.

این اظهارات را کسانی ایراد میکنند که خود تا نود سالگی در کمال آرامش توام با مفتخوری زیسته و چون کار سخت بدنی ندارند در صورت بروز کمترین مشکلی با استفاده از امکانات پیشرفته بیمارستانهای تهران یا اروپا بشدت در تقلا هستند تا ایام بیشتری را در به گمراهی کشاندن و به تاریکی بردن مردم عامی تلف نمایند.

       در مورد عوارض و مشکلات احتمالی اهدای کلیه نیز گفت: «این موضوع عوارض و مشکلات خاصی ندارد و انسان‌های زیادی هم با یک کلیه زندگی می‌کنند و از آن طرف هم عده زیادی نیازمند کلیه هستند که اگر کلیه به آن‌ها نرسد دچار عوارض می‌شوند و جان خود را از دست می‌دهند.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s