بزرگترین فساد در کشور از خامنه ای شروع میشود .

شیطانی بنام ابوالقاسم صلواتی که جان و ناموس کسی از دستبرد او محفوظ نیست.

در کشور امام زمان دست به هر گوشه که میزنید بوی تعفن ناشی از فساد عملی و فکری هر انسان آزاده را دچار نگرانی ناشی از دست رفتن ایران توسط عده ای لاشخور می نماید . در میان این اصحاب برگزیدهیت  قرآنی و یاران اسلام ناب محمدی هر چه بیشتر به کانون دایره محبان ولی فقیه نزدیکتر شوی این بوی تعفن بیشتر مشام را می آزارد و ان هم بواسطه هم اندیشی و نوع تفکر خاص مقلد و مرجع است .

     در این میان یکی از نام آوران حلقه خاصه خامنه ای فردی است بنام قاضی صلواتی که با رشوه خواری و پرونده سازی برای مخالفین نظام در تویسرکان و ملایر کم کم خود را به این دایره نحس نزدیک نموده و اینک یکی از چند قاضی مورد تحریم سازمان ملل متحد و کشور آمریکاست که حاصل عملکرد او کشتار بیش از نیمی از مردان و زنان محکوم شده توسط اوست. اما پرونده نزدیکان خامنه ای فقط با کشتن مردم نیست که بوی خون و کثافت بخود گرفته باشد بلکه با راهزنی و گرفتن اموال مردم نیز خود را آراسته اند

در این مقاله فقط به یک نمونه از زیاده خواهی و باجگیری فردی که خود را نماینده قانون میداند اشاره میشود و خواننده باید حدیث مفصل بخواند از این اجمال و در صورت نیاز به شناسایی بیشتر میتواند به این فایل مراجعه نماید 

https://www.youtube.com/watch?v=sS179vSGGBg 

%d8%b5%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%aa%db%8c         یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از بررسی پرونده‌ی خود توسط ابوالقاسم صلواتی رییس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب خبر داده و گفته است که به خاطر «ایفای وظایف نمایندگی» به حبس محکوم شده‌ است. پس از وقایع سال ۸۸ بنده به پنج ‌سال حبس که دو سال و نیم آن قطعی و دو سال و نیم آن تعلیقی بود، محکوم شدم و آن را گذراندم؛ اما یک بند مفتوحی در پرونده سال ۸۸ وجود داشت که اتهام توهین به مسئولان نظام بود که به آن رسیدگی نشده بود.

     «در تیرماه امسال به شعبه ۱۵ دادگاه‌ انقلاب به ریاست قاضی صلواتی احضار شدم و به دو سال حبس تعزیری محکوم شدم که به آن اعتراض کردم و پرونده به دادگاه تجدیدنظر رفت. در بهمن ماه امسال جلسه تجدیدنظر تشکیل شد و چند روز پیش هم حکم به من ابلاغ شد. حکم دو سال حبس به شش ماه حبس تعزیری لازم‌الاجرا تقلیل یافت و فعلا منتظر اجرای حکم هستم.

  اما ظاهرا دلیل اصلی تشکیل پرونده جدید برای هدایت‌الله آقایی ، باج خواهی ابوالقاسم صلواتی (قاضی مشهور حکمهای اعدام )از ایشان بوده است.  آنگونه که در خبرها آمده هدایت‌الله آقایی با فردی بنام احمدرضا محمد ولی گودرزی به صورت اشتراکی باغی هفت هزار متری را در منطقه گیلاوند دماوند از سال‌ها قبل خریداری کرده بودند. و «ابوالقاسم صلواتی» از طریق «گودرزی» به «هدایت‌الله آقایی» فشار آورده که در صورت عدم واگذاری سه دانگ باغ منطقه‌ی گیلاوند در دماوند، حکم حبس وی صادر و به زندان محکوم خواهد شد.

       قاضی صلواتی که در سال ۱۳۶۵ مسئول مبارزه با مواد مخدر بود حالا در مجالس تریاک کشی حاضر می‌شود و شرب خمر می‌کند و تحت عنوان صیغه‌ی شرعی به سوءاستفاده جنسی از متهمان و یا زنانی که سر و کارشان به دستگاه قضایی می‌افتد می‌پردازد . ابوالقاسم صلواتی سال‌ها قبل در باغی در کرج در حال عیش و نوش و بهره‌ وری از حضور زنان در مجلس فساد بازداشت و پرونده‌ی قضایی برای وی در حفاظت اطلاعات قوه‌ی قضاییه تشکیل شد. وی همان زمان در یک پروسه زمانی قبول کرد پرونده‌های مختلف را که با خواست نیروهای امنیتی تشکیل شده، رسیدگی و احکام مورد نظر نهادهای امنیتی را درباره افراد مختلف صادر کند، به شرطی که پرونده‌ی قضایی‌اش به جریان نیفتد.

    

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s