ترامپ: باز هم به رژیم تهران هشدار خواهم داد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در نخستین سخنرانی خود در کنگره با بیان اینکه فصل جدیدی از دوران عظمت آمریکا آغاز شده گفت: به زودی همه در خواهند یافت که آمریکا کشوری مقتدر است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در نخستین

به گزارش سی ان ان، ترامپ خاطرنشان کرد: ما تدابیر ویژه‌ای را نیز برای حفظ کشورمان در برابر “تروریسم اسلامی” در نظر گرفته‌ایم. ما برای ریشه‌ کنی اسلام افراطی به زودی داعش را از صحنه روزگار محو خواهیم کرد و وزارت دفاع نیز برنامه خود را در این رابطه ارائه کرده است.

ترامپ تاکید کرد ما در سیاست خارجی خود به دنبال همکاری با متحدانمان هستیم. ما قویا در کنار ناتو باقی خواهیم ماند تا تروریسم را از بین ببریم.

وی افزود: من درخواست یک افزایش تاریخی را در بودجه نظامی آمریکا داده‌ام و از کنگره می‌خواهم که برای کمک به سربازان ما و مبارزه با تروریسم آن را تایید کند.

وی گفت: من در اینجا آمده‌ام تا پیام قدرت و یکپارچگی ملت آمریکا را به شما برسانم. آمده‌ام بگویم که آمریکا دوباره قدرتمند خواهد شد.

ترامپ گفت به زودی همه کشورهای دنیا اعم از دوست و دشمن در خواهند یافت که آمریکا کشوری مقتدر است.

وی افزود: در این دوره ما اشتباهات گذشته را تکرار نخواهیم کرد تا دشمنان ما دوباره بفهمند که آمریکا قدرتمند است و آماده رهبری است.

باز هم به رژیم تهران هشدار می دهم

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ در این سخنرانی که بیش از یک ساعت طول کشید بر ضرورت مقابله با تروریسم و افراط‌گرایی تأکید کرد.

ترامپ با اشاره به اقدام دولتش برای وضع تحریم‌های جدید علیه جمهوری اسلامی به دلیل ادامه برنامه موشکی گفت که باز هم به رژیم تهران هشدار خواهد داد.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s