آشغالی بنام منصور حقیقت پور در مقام مشاور مجلس ایران

     در تازه ترین تملق و چاپلوسی منصور حقیقت پور مشاور رئیس مجلس فرمایشی ایران بدون توجه به مصیبتهای عدیده مردم ایران و در راستای دستمال کشی لا پای خامنه ای برگزاری موفق کنفرانس فلسطین و نطق مقام معظم رهبری که دکترین جدیدی برای قیام فلسطین ارائه کردند!! را بزرگترین اتفاق سال 95 برشمرد و حادثه دلخراش پلاسکو را ناگوارترین حادثه این سال عنوان کرد.

     این عنصر لجن پراکن همچنین با بیشرمی و وقاحت حضور افرادی را که به منظور شرکت در کنفرانس فلسطین به ایران سفر کرده بودند را بهترین سفر مقامات خارجی به ایران در سال 95 عنوان و تاکید کرد: در کنفرانسی که یک طیفی از طرفداران فلسطین در یک محفل گرد هم آمده بودند و جایی که فلسطین در حال فراموشی بود همگان یک نطق کوبنده ای را از مقام معظم  رهبری شنیدند که دستورالعمل جدیدی رابرای ملت فلسطین ترسیم کرده بود.

   در شرایطی که مردم ایران در راه بدست آوردن لقمه نانی در مسیر های صعب العبور شمالغرب کشور به رگبار گلوله بسته میشوند و در بهمن دفن میگردند .

  در کشوریکه کارتن خواب را زیر لاستیک خودروهای شهرداری له میکنند و دستفروشان را با کتک کاری از درآمد حداقلی زندگی  محروم .

   جاییکه ملت بخاطر کمترین اعتراض به حبس آزادی و دادخواهی به حقوق حقه خود راهی زندان و شکنجه های طاقت فرسا میگردند .

   در کشوریکه هر بامداد عده کثیری از زنان و مردان را بجرم قاچاق مواد مخدر و قتل به دار می آویزند و دهها اتفاق دیگر از این دست که باعث نابودی روح و روان یک ملت شده است حضرت آقا با ایجاد کنفرانس و طرفداری از مردم فلسطین که علنا از دشمنان  ایران جانبداری میکنند سعی در نشان دادن روحیه مردم دوستی خاورمیانه دارند حال انکه مردم خود ایران از دلارهای نفتی هیچ بهره ای نداشته و آنرا سرازیر جبی گشاد عربهای مفتخور میکنند و آنوقت آقای حقیقت پور از دست و دلبازی رهبر و نطق کوبنده ایشان شادمان هستند.

      این مردک احمق با گذشت 38 سال مملکت داری نظام پوسیده و مملو از فساد ، در پاسخ به سوالی مبنی بر نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 95 و دادن نمره به دولت در عرصه اقتصاد مقاومتی تازه اعلام میدارد که : ما هنوز نتوانسته ایم به اهداف خود در این رابطه برسیم و دولت برای اینکه نمره قبولی بگیرد باید تلاش خود را بیشتر کند.!!!   او در سخنانی مضحک دولت را به دانش آموزی تشبیه کرده و گفته : با ارائه نمره زیر 10 دولت برای کسب نمره قبولی باید در شهریور امتحان بدهد، تا ببینیم قبول می شود یا خیر.  این مردک با این ادبیات مشاور است وقتی مشاوران حکومت گندیده خامنه ای اینچنین سخن پراکنی ( بخوانید لجن پراکنی ) میکنند چه انتظار باید از بیسوادان آنها داشت که اتفاقا طیف بزرگی از زیر مجموعه کارمندان و مدیران رژیم را در بر میگیرد؟

این اظهارات در حالی بیان میشود که مردم ایران در اوج بدبختی و تقلای بدست آوردن نان شب با پیشنهاد نماینده سیستان و بلوچستان حتی به کلیه فروشی ترغیب میشوند و در چنین وضعیتی حضرت آقا بدنبال چاپلوسی و تملق رهبر سعی دارند برای خود از این نمد کلاه گرمی بدست آورند .

    حقیقت پور بهترین اتفاق رخ داده در کشور را سفر مقامات خارجی جهت شرکت در کنفرانس فلسطین میداند و بدترین اتفاق را حادثه پلاسکو !!!

اما ظاهرا ایشان فراموش کرده اند این بدتر اتفاق نبود :

    ایشان فراموش کرده اند : اعدام دسته دسته انسانها بدلیل موج سنگین بیکاری و ورود و ترانزیت مواد مخدر توسط سپاه و عوامل اصلی حکومت برای ا یجاد درآمدهای میلیاردی هر روز در حال انجام است .

    ایشان فراموش کرده اند : قتل و آدمکشی بدلیل نبود بستر امنیت کار و اقتصاد در خلاء اجرای قانون است که قاضی القضات خود دزد بوده و اموال مردم را به یغما میبرد .

    ایشان فراموش کرده اند : خودسوزی زنان و مردان در ملاء عام در اعتراض به وضعیت معیشتی که حاصل از بی کفایتی مسئولین و غارت منابع کشور است.

    ایشان فراموش کرده اند : روند رو به ازدیاد خودکشی ها در میان تیپهای خاص و خصوصا سرپرستان خانوار بدلیل عدم توانایی در اداره اقتصاد خانواده و جدیدا نسل جوان بدلیل فشارهای موجود و نبود یک زندگی سالم .

    اما ایشان فراموش نکرده اند و خود را به خریت و حماقت زده اند که رهبر را از این تملق و چاپلوسی خوش آید و درجه ایشان را بالاتر برد .

   با وجود مشکلات سیل گونه موجود در اقتصاد و مدیریت اجرایی ایران ، با توجه به اینکه تمام کشور را معضلات پیش آمده بدست مسئولین پوشانده است اما همه دست اندرکاران دولتها و مجموعه مسئولین ضمن اطلاع از بحران موجود ، در سایه توجه به تملق و دستمال کشی لاپای رهبر فقط به هدف اولیه خود که نزدیک کردن نظراتشان به نظرات رهبر است فکر میکنند و بدینگونه در ایران همه امور اجرایی بر زمین مانده و مردم بار گران تورم ، بیکاری و مشکلات عدیده را بر دوش میکشند.

       این بازی تملق و چاپلوسی در ایران کاملا مسری بوده و در کلیه مکالمات روزمره دولتمردان ایرانی قابل شنیدن است . پس از فاجعه برج پلاسکو و اعلام نظر خامنه ای در خصوص تسریع در عملیات نجات و عدم پیگیری مقصر حادثه در این مقطع ، مدیریت بحران کشور در مصاحبه خود با کپی برداری از گفته های ایشان و بدون توجه به حوزه مسئولیت خود اعلام میکند : همانگونه که آقا فرمودند ما پیرو ولایت هستیم  و نباید بدنبال مقصر باشیم .

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s