احکام غیابی دادگاه های مسخره حکومت اسلامی برعلیه ایرانیان ساکن خارج کشور!!

   در تازه ترین شیرین کاری حکومت پوسیده خامنه ای ، خانم فائقه آتشین ( گوگوش ) خواننده مشهور ایرانی از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی شیره ای محمد مقیسه ، به صورت غیابی به ۱۶ سال حبس محکوم شده است. دادگاه حکومت اسلامی خواننده‌ی سرشناس ایرانی را به اتهامات «فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری اسلامی»، «جرم علیه امنیت کشور» و «ایجاد مراکز فساد و فراهم نمودن موجبات فساد مردم» به ۱۶ سال حبس محکوم کرده است.

    رؤسای دادگاههای ایران همچون رهبر و مسئولین کشوری گروهی احمق هستند که با دعوی احاطه بر قوانین دادرسی و بعضا تدریس در دانشگاه بعنوان دکتر و استاد !!! گویا از پیش پاافتاده ترین موارد ناظر بر تعارض قوانین بین المللی نیز بی اطلاعند. در اکابر حوزه تحصیایشان نیاموخته اند که فقط دادگاهی صلاحیت رسیدگی پرونده ای را دارد  که جرم در قلمرو حاکمیتش رخ داده باشد. دادگاه های مضحکی که اصول قوانین دادرسی در سطح بین المللی را مورد سخره خودقرارمیدهند برای ساکنین خارج از مرزهای ایران نیز دستور جلب و بازداشت و حبس صادر مینمایند.

       از ابتدای شروع حکومت ننگین اسلامی در ایران که از پشت بام مدرسه رفاه با اعدام رجال سیاسی و نظامیان رژیم گذشته آغاز شد تاکنون سیر محاکمه و بگیر و ببند در مکتبی که ادعا میکند بهترین و والاترین دستورات آسمانی را برای مردمان گمراه و تیره بخت دوستدار ولایت !! به ارمغان آورده ، ادامه داشته و هر روز سیر صعودی دارد و این نشانگر بی پایه و اساس بودن این احکام بوده و وجود کلاهبرداری و شارلاتان بازی را تائید .

دادگاههای فرمایشی حکومت اسلامی با نقض حقوق اولیه بشر و نادیده گرفتن همان کرامت انسانی که خمینی از آن دم میزد از بدو دستگیری مردم بعنوان متهم بدترین توهینها را به مقام شامخ انسانیت در ایران روا داشته و این رویه از سال 57 منتج به صدور احکام اعدام و سنگسار و شلاق و شکنجه برعلیه شهروندان شده و برای توجیه این اعمال رذیلانه از آیات شیطانی کتاب مقدس خود نیز مایه گذاشته و حتی در برخی زمانها این احکام را در اقصی نقاط دنیا نیز اشاعه داده و با قتل مخالفین خود تحت عنوان اجرای حدود الهی ، اینک قصد دارند قلمرو بین المللی را نیز ضمیمه پاتوق و جولانگاه جنایتکاریهای خودبکنند!

    کسی که ساکن آمریکا و اروپا است توسط دادگاه های صالحه اروپا و آمریکا میتواند محاکمه و محکوم شود، آن هم درصورتی که جرمی در قلمرو دادگاه صالحه محل سکونتش انجام داده باشد، نه توسط یک تریاکی مانند قاضی مقیسه یا یک دزد مال مردم خوار مانند قاضی صلواتی یا یک جنایتکار مزدور مانند قاضی سعید مرتضوی که خود بدلیل ارتکاب جرمهای قتل ، اختلاس ، دستور به تجاوز به زندانیان مرد و بسیاری تبهکاریهای دیگر باید در دادگاهی صالح مورد تعقیب و محاکمه قرار گیرد .

 این شعبه همچنین سعید کریمیان مدیر شبکه‌‌های ماهواره‌ای (Gem TV) را نیز به دو اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام» و «جرم علیه امنیت کشور» مجموعا به ۶ سال حبس

 نیک‌آهنگ کوثر روزنامه‌نگار و کارتونیست مقیم امریکا به اتهامات توهین به خمینی و خامنه‌ای، رهبران پیشین و کنونی جمهوری اسلامی و نیز «تشویش اذهان عمومی از طریق انتشار مطالب کذب» به ۴ سال حبس

 هم‌چنین خانم مرضیه آرمین وبلاگ‌نویس و نویسنده مقیم فرانسه با اتهاماتی مشابه با حکم غیابی ۴ سال حبس روبه‌رو شده است.

  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب ، ایضا  تارا اینانلو عکاس و هنرمند مقیم بریتانیا را نیز به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام» به یک سال حبس محکوم کرده است.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s