شیوه های جدید غیر انسانی شکنجه در ایران اسلامی!!!

   در اقدامی جدید الاکتشاف !!! و بر خواسته از دستورات آسمانی دین مبین اسلام ناب محمدی ، مسئولین زندانهای  زابل و اردبیل زندانیان محکوم به اعدام را قبل از روز اجرای حکم در محوطه باز حیاط زندان با دست و پای دستبند زده به میله پرچم زندان زنجیر میکنند.!

   صبح روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه زندانی  محمد نبی علی زهی ۳۵ ساله که ۶ سال در زندان زندانی می باشد و  از اتباع افغانستان است . از بند ۲ زندان مرکزی زابل خارج و به ستون آهنی که در کنار نگهبانی زندان می باشد بسته شد . به پا و دستان  این زندانی پابند و دست بند بسته اند و تا زمان اجرای حکم اعدام از داشتن غذا محروم و در معرض سرما قرار بوده و امکان استراحت و یا خوابیدن را نداشته است.

   در تاریخ 10 فوریه 2017 نیز در اقدامی جنون آمیز در زندان اردبیل و در اوج سرما ٫ زندانی سیاسی بلوچ صابر ملک رئیسی پس از اعتراض به نبودن آب گرم مورد ضرب و شتم قرار گرفته و پس از آن به انفرادی منتقل شد.پس از اعتصاب غذای صابر ملک رئیسی در اعتراض به این رفتار غیرانسانی٫مسئولین زندان اردبیل وی را از ساعت ۸ صبح تا ده شب با پا بند ودست بند میله ایی که به این منظور به دیوار وصل شده بود در بیرون ازآسایشگاه وحیاط زندان نگه داشتند. هنگام خاموشی وی را به قرنطینه زندان منتقل کردند. او بر اثر ضرب و شتم و زنجیر شدن در هوای سرد اردبیل در فضای باز بیمار شده است.

   در 23 بهمن ماه نیز مسئولین این زندان یک زندانی متهم به مواد مخدر بنام عباس علیپور را به ظن اینکه همراه خود (داخل شکم) مواد مخدر وارد کرده، در هوای بسیار سرد زمستان اردبیل، به میله آهنی پرچم در میانه حیاط زندان مرکزی اردبیل زنجیر نموده اند.

   طبق اخبار مستند حتی شب ها هم عباس در همین حالت بوده و در تاریخ 27 بهمن ماه به گزارش کانون حمایت از زندانیان، به دلیل شدت شکنجه و سرماخوردگی حاد فوت کرده است، خبرها حاکی از آن است خانواده این زندانی فوت شده از رئیس زندان، افسر نگهبان و وکیل بند به دادگستری اردبیل شکایت کرده اند

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s