سالگرد حمله تروریستی بجان سخنگو و معاونت جبهه آزادیخواهان مردم ایران

    یکسال پیش در عصر 23 مارس 2016 عزت الله قریشی که با برادر و برادر زاده خود در یکی از محلات شهر مالمو سوئد در حال خرید بود توسط سه نفر به ناگاه مورد حمله مسلحانه قرار گرفته از ناحیه زانو مورد اصابت گلوله قرار گرفت که با وجود تشکیل پرونده و انجام تحقیقات و درج در روزنامه های شهر مالمو تاکنون پلیس به نتیجه ای نرسیده و همین به نتیجه نرسیدن باعث ایجاد گمانه زنی در خصوص طراحی چنین ترورهایی توسط حکومت ایران با دستاویزهای نزاع شخصی ، دشمنی  ، خصومت و فاکتورهایی از این دست میشود  .

     سابقه ترورهای سیاسی در جمهوری اسلامی به پایه و بنیان آن که خود را وابسته به اسلام میداند برمیگردد و این رژیم از همان روزهای ابتدایی در دست گرفتن قدرت ، مخالفین خود را با بیرحمی درداخل و خارج از مرزهای ایران با توسل به روشهای خشونت بار اسلاف اسلامی 1400 ساله خود از میان برداشت .

این رژیم در مقابله با نیروهای آزادیخواه و کسانیکه محتوی حکومت تروریستی اسلامی را زیر سوال برده و باعث افشاگری شده اند از سلاح ترور کور استفاده کرده و با توسل به افرادی عمدتا لات ، چاقو کش ، لمپن و حاصل ازدواجهای نامشروع   ، با ترور مبارزین ایرانی خارج از کشور ثابت نموده است تاب تحمل انتقاد را نداشته و با توسل به خشونت مخالفین را از سر راه خود بر میدارد .

شرح واقعه در ویدئوی زیر که در بیمارستان از عزت قریشی ضبط شده است از زبان حال خودش قابل دیدن و شنیدن است .

 https://youtu.be/tkhcOg02TdA?t=9

این اولین حمله کور دشمن آزادیخواهی در دوران ستم ملایان بر علیه ایرانیان نبود و تا خیزش ملت ایران بر علیه دزدان وطن سازماندهی و اجرا نشود آخرین ترور هم نخواهد بود و ماشین کشتار و ترور رژیم کماکان به حرکت خود بر روی اجساد جوانان ایرانی ادامه خواهد داد .

لیست زیر گوشه کوچکی از جنایات حکومت خامنه ای است :

در 15 مرداد 1370 شاپور بختیار در منزل خود درپاریس با ضربات چاقو کشته شد. وی دوبار هدف ترور قرار گرفت و طبق اظهارات انیس نقاش تروریست حرفه ای رژیم ، هر دو بار به دستور مقامات جمهوری اسلامی ایران و با استخدام تروریست‌هایی حرفه‌ای طرح‌ریزی شده بود

جالب است که چندی پیش همین انیس نقاش در رسانه ملی رژیم با مصاحبه خود علنا مورد تشویق خبرنگار مصاحبه کننده قرار گرفته و اینگونه رژیم از قاتلین حرفه ای در صداوسیمای خود دعوت به نقل خاطرات قتل مردم آزاد اندیش کرده و روند ترور را آزادانه به نمایش عموم میگذارد .

https://youtu.be/lN7wFpSYKb0

 شهریار شفیق پسر اشرف پهلوی در ۱۶ آذر ماه ۱۳۵۸ هنگام خروج از اقامتگاه مادرش در پاریس، به ضرب گلوله به قتل رسید.

ارتشبد غلامعلی اویسی در ۱۸ بهمن ۱۳۶۲ در پاریس به همراه برادرش غلامحسین اویسی با شلیک گلوله به سر ترور شدند.

فریدون فرخزاد، خواننده و شاعر در ۱۶ مرداد ۱۳۷۱ در محل سکونتش در شهر بن بر اثر ضربات چاقو به قتل رسید.

عبدالرحمن برومند رئیس هیئت اجرائی نهضت مقاومت ملی ایران در روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۳۷۰ در مقابل منزل خود در پاریس با ضربات کارد به قتل رسید.

کاظم رجوی عضو شورای ملی مقاومت ایران در ۲۴ آوریل ۱۹۹۰در نزدیکی خانه‌اش در سوییس به ضرب گلوله ترور شد.

رضا مظلومان از اعضای سازمان درفش کاویانی بود که در ۷ خرداد ۱۳۷۵ توسط عوامل جمهوری اسلامی در منزل خود در پاریس به ضرب گلوله کشته شد.

بیژن فاضلی فرزند رضا فاضلی بازیگر منتقد جمهوری اسلامی بود که در اثر بمب گذاری توسط عوامل جمهوری اسلامی در ۲۸ مرداد ۱۳۶۵ در فروشگاه خود واقع در لندن کشته شد.

علی‌اکبر طباطبایی سخنگوی سفارت ایران در آمریکا در دوران حکومت پهلوی بود که در ۳۱ تیرماه ۱۳۵۹ توسط عوامل جمهوری اسلامی در درب خانه خود در مریلند آمریکا به ضرب گلوله کشته شد.

اینها فقط گوشه کوچکی از جنایات رژیم آخوندی مسلط بر ایران بوده و جدای این آمار هر روز مردان و زنان زیادی را تاکنون با شکنجه و اعدام در سلولهای تاریک زندانهای کشور از سر راه خود برداشته و کوچکترین صدای اعتراضی را بر علیه خود در نطفه خاموش می کند .

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s