رویارویی خامنه ای و احمدی نژاد با احتمال قتل او یا سیاست مجدد فریب مردم برای انتخاباتی پرشور ! ؟

برگشت احمدی نژاد به  سیاست و انتخابات ، پرچالش و با حوادث بسیار توام خواهد شد .

احمدی نژاد به قصد جنگ با خامنه ای و با توپ پر برگشته ….. حال همه فهمیده اند چرا خامنه ای در نوروز 96 در مشهد اعلام کرد : اگر کسانی بخواهند در مقابل رأی ملت بایستند و با ایجاد مزاحمت رأی مردم را بشکنند، دخالت می کنم و در مقابل آنها خواهم ایستاد. اینک منظور او بطور قطع احمدی نژاد است چون احمدی نژاد همه اطلاعات آن دوران و اختلاسهای میلیاردی را دارد . -احمدی نژاد مترسکی بود که افراد پشت صحنه او را به عنوان گوشت دم توپ در خط مقدم قرارش دادند تا بتوانند در پس پرده هر آنچه خواهند بکنند و به پای دولت بگذارند.

     با پیشنهاد رفسنجانی به تغییر قانون اساسی و تهدید به افشاگری ، بیت رهبری ایران میترسیدند هاشمی باافشاگری  ، اسرار پشت پرده مکتوم را نسبت به دستهای پشت پرده که احمدی نژاد را روی صحنه مورد حمایت قرارمیدادند، به افکار عمومی ارائه نماید و به همین دلیل متقن او را سر به نیست کردند که این گند تاریخی در ایران جارو شده و زیر فرش رفت . این گزک و حربه قوی در غیاب هاشمی حالا به دست احمدی نژاد افتاده است. حال احمدی نژاد بعد از دو دوره ریاست جمهوری که سیل اتهامات زیادی را متوجه خود می بیند علیرغم دستور خامنه ای مبنی بر عدم شرکت در انتخابات و به بهانه معرفی حمید بقایی با انجام سفرهای استانی در حال حمله به دولت فعلی با نیت تضعیف مجدد خامنه ای ادعا دارد یا حرف میزنم یا بقایی را ببرید بالا !!! این همان حربه قدیمی ملاهاست که اینبار در تله خودشان گرفتار شده اند .

با اعلام حمایت از کاندیداتوری حمید بقایی ، محمود احمدی‌نژاد در یک نمایش سیرک گونه پا در میدان رقابتهای انتخاباتی گذاشته است.  او با انجام سفرهای تبلیغاتی استانی و سخنرانی به بهانه کارزار انتخاباتی در حمایت از حمید بقایی در واقع هدفی دیگر را پیگیری میکند.  در یکی از همین سخنرانیها، در حضورجمعیت قابل توجهی از بسیجیها و مردم اهواز که بواسطه فقر شدید برای او که وعده آینده بهتر را میدهد و هر دم از ملت نام میبرد دست زده و میخندند ، بدون نام بردن از شخص خاصی خطاب به کسی که بر صدر اریکه نظام تکیه داده گفت:« تو کی هستی؟! میشه بگی از کجا تشریف آوردی؟! تو چه اختیاری داری رفتی اون بالا نشستی؟! این اختیار را كی به تو داده؟ً غیر از اینکه ملت داده؟!» او در ادامه با “سلطان و مستکبر خواندن کسی اون بالا نشسته و خیال میکند فقط او میفهمد و این هشتاد میلیون نفر نمیفهمند” و مقایسه او با محمدرضاشاه پهلوی، گفت:«این چه استکباریه؟ این چه سلطنتیه پیدا شده است؟ بابا ملت انقلاب کرد که دیگه این آدمها را نبینه. میشه یه دلیل بیاری که یکی بهتر از همه ملت میفهمی؟»

    او با جملاتی مشخص خامنه ای را تلویحا دیکتاتور و سلطان و مستکبر خواند و با جمله “میشه بگی از کجا تشریف آوردی؟” اشاره به تاثیرهاشمی رفسنجانی در بالاکشیدن خامنه ای به جانشینی خمینی در نشست خبرگان رهبری نمود. با توجه به نبود رفسنجانی و عدم دسترسی به اسنادی که او ادعای آنها را داشت حال احمدی نژاد قصد دارد همه آنچه که در هشت سال ریاست جمهوری دیده و از او بعنوان مترسکی در نمایش قدرت استفاده کردند را روی دایره بریزد . از حیثیت نداشته خود در مقابل لکه ننگ دزدی و اختلاس هشتصد میلیاردی دفاع کرده و شاید بتواند اثبات نماید دزد دکل و دلار و بودجه در جماران بوده نه در نارمک !!! و البته ممکن است در این اوضاع بحرانی ازین نمد ( بخوانید اموال ایرانی ) کلاهی هم به بابک زنجانی رسیده و سر نخ میلیاردها دلار و تومان مفقود شده پیدا شود .

         او که اینک علنا برای خامنه ای شاخ و شانه میکشد ، با آزادی عملی که خامنه ای به او داد سر برآورده و قصد دارد دوران طلایی اوایل دهه 90 خود را زنده نماید . درآنزمان با برکناری ( حیدر مصلحی ) از وزارت اطلاعات که زیر نظر مستقیم خامنه ای بود ،  سیلی سختی بر خامنه ای نواخت و از آنجا که خامنه ای نظر خود را به نظر او نزدیکتر دانست و با این گفته 40 سال رفاقت رفسنجانی را فروخت احمدی نژاد سوار بر قدرت شد و امروز قصد دارد با خط ‌و‌‌نشان کشیدن  قدرت از دست رفته را از طریق پیش انداختن بقایی تجدید کند و شکی نیست دلقکی مثل حمید بقایی بسیار بی ارزشتر از آنست که خود به تنهایی بتواند حتی 5% آرای انتخاباتی را بخود اختصاص دهد و احمدی نژاد در واقع میخواهد توجه مردم را با تجدید خاطره ننگین پرداخت یارانه ها و اینبار از قول بقایی تا مرز 250 هزار تومان بسوی صندوقهای رای جلب کند .

کسیکه با حمایت رهبری در انتخابات 88 باعث شد خونهای زیادی ریخته شود و در واقع بر سریر خون دولت خود را تشکیل داد ، برای بدست اوردن این قدرت پس پرده اینک حاضر به هر کاری هست و این میتواند انتخابات 96 را به حمام خون مبدل کند. فراموش نکنیم احمدی نژاد از بسیاری توطئه های خامنه ای و عمال او آگاه است و این بازی جدید میتواند هم برای او بازی برد برد باشد و مهره خود را در دولت بعدی محکم کند و هم برای  خامنه ای که ابتدای سال در مشهد علنا به کسانی توپید که بخواهند چوب لای چرخ انتخابات بگذارند و این تهدید فقط خطاب به احمدی نژاد بود که او هم متقابلا در جمع مردم اهواز او را به دیکتاتور سلطان نشین تشبیه نمود .

 حال این ماری که حضرت آقا در آستین خود پرورش داد حتی میتواند با سپاه پاسداران که بدشان نمیآید قدرت را در اقدامی کودتا گونه در دست بگیرند تبانی کرده و کشور را تا مرحله خطرناک جنگ بین جناحی و داخلی سوق داده و از این آب گل آلود بسیاری منتظرند ماهی بگیرند .

برخی فکر میکنند که مردم ایران با کنایه احمدی نژاد  ( سلطنت دیکتاتوری آن بالانشین) فقط دلشان از خوار شدن خامنه ای خنک میشود و با آگاهی از فساد های پر حاشیه او اکنون چندان رغبتی به سخنان جنجالی او نشان نمیدهند اما تجربه نشان داده با نگاهی به وضعیت معیشتی مردم و بیداد فقر و بیکاری در ایران و فاکتور جدید مثلث احمدی نژادی ( یارانه 250 هزار تومانی ) متاسفانه باید گفت مردم ایران تاریخ را زود فراموش میکنند و زمان انتخابات باز هم مردم دنیا و حتی خودشان را دوباره انگشت بدهان خواهند نمود . هر چند این انتخابات نیست یک جنگ قدرت است.

  احمدی نژاد اینبار شخص خامنه ای را به چالش کشیده و در برابر عمل انجام شده قرار میدهد و با این سفرها و طرفداری از دوست گرمابه و گلستان خود میگوید : یا بگذارید حمید بقایی و هم پیمان من در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان کاندیدا شرکت کرده و رأی بیاورد ، یا من مسئولیت همه مفاسد هشت ساله دولتهای نهم و دهم را از دوش خود برداشته و همه اسرار نظام را در معرض فهم دیگران قرار خواهم داد. در واقع ممکن است همه اینها بازی جدید خامنه ای برای فریب دوباره مردم بوده و با این بازی یار احمدی نژاد به ریاست جمهوری رسیده و در واقع احمدی نژاد سکان دولت را از پشت پرده بدست گرفته و مردم بار دیگر از این سوراخ گزیده شوند . اما در غیر اینصورت  و با قبول گزینه واقعی بودن درگیری این دو در راس هرم حکومت باید گفت این چیزی است که خامنه ای و بالادستان نظام از آن بشدت هراس دارند و برای نابودی او همه تلاش خود را بکار خواهند بست .

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s