تهدید به اخراج ایرانیان مخالف نظام از سوی پورمحمدی جلاد

 در آخرین روز ماه مارس جاری خبری از خبرگزاری فارس منتشر شد که خشم مردم ایران را نسبت به پیشنهاد شرم آور یکی از سگان شکاری رژیم خامنه ای برانگیخت .

    مصطفی پورمحمدی، یکی از جلادان شناخته شده خامنه ای اعلام کرده است که “به هر مخالف نظام که راضی به ترک کشور شود مبلغ بیست هزار دلار آمریکا و کلی تسهیلات دیگر تعلق خواهد گرفت”. و در صورت متأهل بودن به همسر ده هزار دلار و به هر یک از فرزندان نیز دو هزار دلار تعلق خواهد گرفت.

 این پیشنهاد مضحک و شرم آور از سوی کسی داده شده که سوابق درخشانش در قتل و آدمکشی و ترورهای مخالفین در داخل و خارج از کشور را همگام مطلع هستند . او یکی از شرکای قتلهای زنجیره ای و عامل کشتار دهه 60 ایرانیان است که پس از مدتها تکذیب دخالت در کشتار تابستان 67 عاقبت تاب تحمل از دست داده و اعلام کرد : من افتخار می کنیم که دستور خدا را در رابطه با منافقین اجرا کردم و در اینهمه مدت یک شب با خیال نگران نخوابیده ام !

این قصاب انسانیت بر اساس گزارش سازمان دیده‌بان حقوق بشر که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، به دلیل عضویت در هیئت ۳ نفره اعدام سراسری ۳۸۰۰ زندانی سیاسی موسوم به «هیئت مرگ»، به جنایت علیه بشریت متهم شده است. (وی در آن زمان سمت معاونت وزارت اطلاعات را بر عهده داشت) همچنین وی متهم شد در قتل روشنفکران و روزنامه‌نگاران منتقد حکومت ایران موسوم به قتل‌های زنجیره‌ای ایفای نقش کرده است.

پورمحمدی در مورد بیرون راندن ایرانیان مزاحم و موی دماغ حضرات اعلام کرد: دولت اعتدال به ناراضیان از حکومت ایران کمک خواهد کرد تا به کشور مورد علاقه‌ خویش سفر کرده و باقی عمر خویش را در آنجا سپری کنند.(یک تبعید دسته جمعی ) سخنگوی دولت یازدهم اضافه کرد:ما می دانیم که تعداد بسیاری در کشور هستند که مخالف نظام می‌باشند و سیاست‌های ما را قبول ندارند، خوب از آن جایی که سیاست‌های حکومت وحی منزل هستند!  و هرگز تغییر نخواهند کرد ما فکر کردیم که بهتر است افراد مخالف برای آینده‌ی خود و خانواده‌اشان هم که شده کشور را ترک کنند زیرا عدم ترک  کشور شاید برای آنان عاقبت خوشی به همراه نداشته باشد!!!

این تهدید علنی ایرانیانی است که دل خوشی از نحوه حکومت دینی و دزدی نداشته و از عملکرد این قوم رذل و موذی در غارت کشورشان بجان آمده اند و پورمحمدی تلویحا آنان را از عدم عاقبت خوش ترسانده و وعده ترور و زندان و اعدام میدهد . او دقیقا آدرس سال 67 و کشتار فله ای را به مردم میدهد و این نشانگر عدم پروا و هراس چنین موجوداتی از قتل و آدمکشی است و نیز اعترافی بر کشتارهای قبلی یشان و عمال جنایتکار حکومت خامنه ای .

او همچنین اعلام کرده : لذا ما به آنان کمک خواهیم کرد تا به کشور مورد علاقه‌ی خویش سفر کنند، همچنین تلاش خواهیم کرد تا اقامت دائم آنان را کسب کرده و برایشان کار و خانه نیز  مهیا کنیم. در پایان اعلام کرد که در قبال اخذ تمامی این تسهیلات، باید مخالفت آنان توسط یک شورای مخصوص اثبات شده باشد !!!!

 دقیقا منظور او از یک شورای مخصوص تجمع یاران دیروز و همان گروه مرگی است که با محاکمات سه دقیقه ای و بدون حضور وکیل مدافع هزاران جوان ایرانی را به چوبه دار آویزان کردند . افرادی از درون زندان بعدها افشا کردند که بدلیل تنگی وقت کسانی بودند از پای افراد اعدامی را آویزان میشدند که زودتر اعدامی مرده و آنها را پایین آورده تا افراد دیگری را اعدام کنند .

     این آدمکش حکومت اسلامی در شرایطی چنین بیشرمانه ایرانیان را تهدید می کند که زیر پوست جامعه ایرانی وفاقی همگانی برای به زباله دان تاریخ فرستادن اوباشان حاکم در حال تکوین است

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s