راه به زیر کشیدن حکومت آخوندی این نیست .تا نتوانیم دین را به پستوهای تاریک برانیم وضع همین است.

تجارب قبلی نشان میدهد ما راه را اشتباه میرویم و کاسبان و دینمداران ما را بخود مشغولی گرفتار کرده اند .

      آنها با خیمه شب بازی هر روز نقشه تازه ای طرح میکنند و ما را در انتخاب بین بد و بدتر بخود واگذاشته اند که میدانند ما راه گم کرده ایم و نیازمند به چراغ دانایی و عقل و شعور اما آنرا در پس لجنی بنام دین و فردای روشن در توهمی بنام بهشت نهان کرده اند .

      برای رهایی جامعه از بدبختی و ستم موجود باید ریشه را هدف گرفت و آن زدودن آثار دوستی و علاقه به دین و ترک عادت به این بلای خانمانسوز است . باید اقدامی دگر کرد و اولین اقدام حمله به تدین در منازل است که به عنوان مهمترین رکن تبیین دین در نسلهای آینده بچه ها را در معرض حمله گرفته است .  مردم را از اقدام بر علیه دین سخت هراسانده اند و وعده جهنم کار خود را بخوبی انجام داده .  

     اکنون هر اقدامی در مقابله با حکومت انجام شود آنها در منازل ، کوی و بازار ، مدارس و مسجد و روضه های هر روزه  با بمباران فکری زنان ، مردان و کودکان ، با اعدام جوانان وطن بنام جنایتکار و قاتل و مواد فروش ، با کتک مرد و زن و شلاق در شهرو روستاها ،  با توهین به شرف و ناموس ما در جنده خانه های اسلامی مشهد و یزد و ….  ، با پخش اخبار شنیداری و دیداری در تلویزیون و رسانه های جمعی  آنرا با اقدامات مسموم خود نقش بر آب می نمایند

دانلود مداحی سید مجید بنی فاطمه محرم ۹۵ .

    باید به نسل جدیدی که رژیم دل به آن بسته یاد داد تا چیزی را نشناخته آنرا قبول نکند . از کسی وعده بهشت نپذیرد که سراب است . از جهنم نهراسد که جهنم دروغ و حیله و کلاهبرداری در حق همنوع است  که جهنم همین باتلاقیست که دین بوجود آورده و نام آنرا زندگی اسلامی نهاده است .

     هر آنچه که در مدارس و جامعه به بچه ها تزریق میشود در منازل برعکس ان آموزش داده شود تا راه مقابله فرهنگ عربیت را بخوبی مسدود نمود . این اقدام نه با توهین که با واقع نمایی و حمله به خرافه و جهل و نکبت باید همراه باشد . بایستی روشن گری را از فکر استارت زد و آموخت که همه در امور زندگی ابتدا تفکر کنند بعد عمل  که  اینگونه روحانیت بخشم خواهد آورد . مطالعه ، مطالعه ، مطالعه و باز هم مطالعه . بیسوادی سیاسی را باید ریشه کن نمود

     نگاه کنید به اقدام سلمان رشدی ، شاهین نجفی و کسان دیگر که برای سرشان جایزه تعیین شده و علی دشتی (کتاب  23 سال ) علی میرفطرس ( کتاب تاریخ اسلام در ایران ) ، صادق هدایت و دیگرانی را که ناجوانمردانه کشتند و از خود بپرسید چرا اینها و آثارشان اینهمه مورد تنفر رؤسای دین هستند و دیگران نه ؟  چرا آنان میتوانند با یک کتاب و یک نماهنگ یا شعر هزاران بلکه میلیونها مخاطب داشته باشند و بدنبال ترورشان باشند و ما نه ؟ چون ما به هدف نمیزنیم چون ما سر مار را لگد نکرده ایم و آنها کرده اند . مار از برخورد درست آنها دردش گرفته و از برخورد ما قلقلک . آنها با مطالعه و زدن سوزن به جای حساس آخوندها و رؤسای دین را از جا پرانده و کف در دهانشان آوردند .

       تاریخ دین را باید ورق زد و آنرا بمردم انتقال داده ( با مدرک نه با جعلیات ) تا در همه خانه ها بدانند حسن و حسین و علی و ابوالفضل مرده اند و برنخواهند خواست تا از سیل و زلزله و آتش کسی را نجات دهند . اگر قرار بر کمک انها بود در 1400 سال قبل اتفاقات بدتری برای هزاران نفر خاصه دوستدارانشان افتاده اما آنها به کمک کسی نیامدند . حج در مکه تابحال هزاران نفر را به قتل رسانده اما نزدیکترین آدرس خود محمد بود پس چرا از قبر بر نخاست و آن جرثقیل را نگرفت ؟؟  چرا در کربلا و سامرا آنهمه بمب ترکید و حسن عسکری و جواد و نقی و تقی بمبها را خنثی نکردند؟؟ آیا همانها نیستند که تشیع میگویند علم لدنی داشتند ؟ ( یعنی از پیش میدانند چه اتفاقی میافتند !! )  در سوریه آنهمه موشک و بمب و تیر و گلوله به مزار سکینه دختر حسین زدند چرا سکینه یا باباش نتوانستند لااقل حرم را نجات دهند؟ پس این اعجاز حرمین شرفین همه کشک است و ملت باید اینها را بفمند

.

  رها  کنید تف لعنت و بدگویی از شخصیت آخوند را که این همسو با مرام آنهاست  . با لعنت به خامنه ای و خمینی و تف و لعنت آنها ککشان نخواهد گزید آخوند را فحش دادن خود جهل مرکب است  چون او میخواهد این رویه پایدار بماند و ما به خود و لعنت ! آنها مشغول باشیم . آنها را با اعلام ضعفهایشان باید بخشم آورد . ضعف روحانیت روشنگری پیروان است . دانش آموختن و مطالعه است . استنباط مطالب مهم است و رخنه نمودن در چرایی و علت اینهمه خرافه و دعا و نمازهای هزارگونه و گریه و زاری است . باید مسدود کرد  راه تفکر رفتن به بتخانه و قبور و پول ریختن به جیب آخوند و معمم دینی گردن کلفت را .

باید راه نمازهای جمعه را مسدود نمود . دعاهای توسل و ندبه و کمیل را . آیه الکرسی تا کنون چند مرده را زنده کرده ؟ باید دعاهای جیبی را از دست مردم انداخت . دعای سفر ( که هر نفهمی سی دی آنرا به آیینه خودرو خود آویزان نموده) ، پشت نویسی خودروها با عبارت مسخره و حال بهم زن : حادثه شرم کن من بیمه عباسم !!! ، باید جای خود را به رعایت قانون و مقررات بدهد که وسیله و راننده اگر استاندارد باشد عباس چه کاره است ؟

راههای جلوگیری از بیماری را بلد نیستیم ولی مارا عادت داده اند با ریسمانی خود را به پنجره فولاد رضا مشهدی وصل کنیم و از درد بخود پیچیده اما دکتر نرویم . و هزاران بدبختی دیگر .

ورود به رمضان را باید بست و اطلاع رسانی کرد تا شبهای قدر کتابی را که  نمیدانیم همه بدبختی ما از آیه های شوم و نفرت انگیز آن حاصل شده بر سر نگذاریم که خدایی که دلش میخواهد بهر که دوست دارد روزی بدهد بر ما ترحم کند یا نه ؟

باید آماده نمود این مردم نگون بخت را برای سد راه نمودن برنامه عاشورا تاسوعا  که کمر روحانیون را خواهد شکست  . این همان ضربه نهایی است .  وقتی رفتن به کربلا منتفی شود روحانیت نعره میکشد . وقتی مردم بجای کربلا به سفرهای تفریحی بروند و شادی کنند آنها میفهمند از کجا ضربه خورده اند  . وقتی امامزایادتان نروده ها خلوت شوند ، وقتی زیارتگاهها متروک شوند و مردم پولی در آنها نیندازند آخوندها حساب کار دستشان میاید . فراموش نکنید خمینی چه گفت ؟« محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است »  این ضعف آخوندهاست و باید بر این ضعف یورش برد . آنها دیوانه خواهند شد وقتی مردم نسبت به محرم و نذری دادن و پخش کردن بی تفاوت شوند ،  وقتی مردم به مراسم مسخره سنگ اندازی در حج نروند و بی تفاوتی به اذان ، مساجد و منابر وعظ و خطابه حتی در مورد دفن اموات خود باید وارد قبر شده و مرده هایمان را بدون نیاز به آخوند دفن کنیم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.
از همان روزنه ای که آنها وارد شده اند باید داخل شد و آن ضربه زدن به این توهمات دینی است

98369

یاد بگیریم فرهنگ سازی کنیم با فراموش نمودن کلمات پوچی مثل انشالله ، یا علی و تعویض نامهای عربی پسران و دخترانمان هر چند در گفتار و تعویض با نامهای زیبای ایرانی

     آخوندها خوب میدانند ضعف ما را و در 38 سال فرمانروایی شبانه روز بر ملتی آماده گریه و ندبه بر مقابر عربها و دوستدار و محب اهل بیت همه نقاط ضعف را فهمیده اند که اگر چنین پیش برود هزاران سال دیگر هم نواده های آنها بر نواده های ما حکومت ننگین اما فاتحانه خواهند داشت . نوک قلم را باید بطرف ضعف فرهنگی سیاسی مردم گرفت و از این ایده که مردم مقصر نبوده و اخوند مسبب بدبختی ماست جدا باید فاصله گرفت . بس است مقصر را فقط رژیم جلوه دادن ( که مقصرهست ) اما همانقدر هم مردم مقصر هستند .  اینکه قبول کنیم در اوج فاجعه همه دست به دعا و التماس بردارند بدبختی است  که در این 1400 سال کدام معجزه را چه کسی دید ؟ چرا در سوریه و عراق پس از ویرانی قبور امامان عرب احدی از آنهمه امام و 11000 امامزاده در ایران به یاری حرمشان برنخواست ؟

بکوبید این مظهر جهل و عقب ماندگی را در همه خانه های ایرانیان  و آنرا زیر ضربات شبانه روز بگیرید و برخورد کنید با هر کس که گفت : انشاا…. که اگر خدا خواهد من موفق شوم و اگر نخواهد نه ؟ یادتان باشد الله میگوید : والله يرزق من يشاء بغير حساب !!! ( من به هر که بخواهم بیحساب روزی میدهم !!!؟؟ ) یعنی به هر که دلم بخواهد نمیدهم !! یعنی چه یعنی دل بخواهیه ؟ این چه خدائیست که به افریقایی ها نمیدهد و به آمریکاییها بغل بغل ؟ اینها مشتی خرافه است پس منم روز حساب دلم نمیخواهد به او حساب پس بدهم.  

بریزید دور این جهلیات و خرافات بدور از عقل و دانش را و بیدار کنید مردم ایران را که اینهمه بر اثر بی تدبیری روبهان روحانی کشته در گل و لای و سیل و طوفان و زلزله و تصادفات و اعدام ندهند . وظیفه ما فقط منتظر بودن شاهزاده با اسب سفید بالدار نیست باید پا به پای تحرکات جدی و مسموم و شیطانی روحانیت دینی حرکت کرد و نقشه کشید

بهمن مقتدری سوئد

.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s