اگر ایرانی غیرت داشته باشد حج را تحریم میکند

امضاء قرارداد ننگین بستن پابند الکترونیکی به پای حجاج ایرانی از سوی سازمان حج و زیارت ملایان ایرانی قدم دیگری برای بی عزت و آبرو کردن مردم ایران بود   با جمع بندی 38 سال زندگی ایرانیان زیر سایه پرچم حکومت اسلامی مشخص شده است 99% حجاج ایرانی نمیدانند قرارداد صلح حدیبیه یعنی چه و کی آنرا منعقد کرد که اگر میدانستند امروز پس از خبر پابند زدن به حجاج ایرانی در مکه به تبعیت از پامبر خود آنرا حرام و تحریم میکردند و منتظر واکنش حکومت خامنه ای می ماندند مسلما حکومت ملایان اگر با این تدبیر ایرانیان روبرو شود ضربه کاری را دریافت نموده و مردم نیز راه اصلی مقابله با ظلم و استبداد و دیکتاتوری جهل و جنایت را پیدا میکردند .

در سایت خبری آوازه شهر آمده بود : سازمان حج و اوقاف در کمال تعجب پای معاهده ننگین مچ بند الکترونیکی حفاظتی و امنیتی حجاج ایرانی را امضا کرده ! حال جالب آنست که هزینه مچ بندها از ایران ( خود حجاج ) گرفته میشود!!! و قصه وقتی جالبتر میشود که نویسنده متن اضافه کرده : از مسئولین میپرسیم حج رفتن به چه قیمتی ؟!!!  من میپرسم : چرا از حجاج گرامی همین سوال مطرح نمیشود ؟ چرا واقعا این سوال از مردم طرح نمیشود ؟ مسئولین پست و رذل هستند ؟ همه میدانیم . مسئولین دزد و غیر ایرانی هستند اینرا هم میدانیم . همین مسئولین اگر به ایرانیان بگویند در قبال دادن چند میلیون تومان از پشت بام بپرید آیا باید بپرند و پس از مرگ هم عده ای صبح و شام بگویند مرگ بر این رژیم غیر انسانی ؟

       با طرح این سوال میخواهیم گناه امضای این قرارداد را بگردن کی بیندازیم ؟ جمهوری اسلامی ؟ خب ما پس از سالها بی لیاقتی و دزدی و اختلاس و دیدن همه خصایص شیطانی در آقایان مسئولین فهمیده ایم آنها چه کسانی هستند و دیگر طرح  این سوال موردی غیر از تف سر بالا میتواند داشته باشد ؟ پس جا دارد این سوال از حجاج پرسیده شود که با دیدن اینهمه جنایت از رژیمی که جایگاه خود را بعنوان یک ضد ایرانی و ضد انسان از قبل مشخص نموده ، باز هم به تبعیت از توحش اسلامی گری خود را دست و پا بسته بدندان این گرگ سپرده تا هر بلایی که خواستند سرشان بیاورد ؟. ظاهرا حجاج ایرانی حاضرند حتی به قیمت از دست رفتن ناموس خود هم که شده این مراسم را اجرا نمایند /  همه ایرانیها دیدند که با توهین و انجام عمل جنسی با دو فرد ایرانی در فرودگاه جده ، اتفاق خاصی نیفتاد و دوباره دارند راهی سرزمین لواط میشوند / پس نتیجه میگیریم این مردم حاضرند آنها را تحقیر کند ، با لواط و عمل جنسی بی ناموسشان کنند ، در کشتار جمعی جانشان را گرفته و مثل نعش گوسفندان قربانی روی هم تلنبارشان کنند ، پولشان را گرفته و آنرا خرج گروهکهای تروریستی کرده تا زنان و کودکان مسلمان منطقه ای دیگر را مورد تجاوز و آزار قرار دهد ؟  اما در هر صورت این حج را برگزار نمایند .

13940702000409_PhotoL

        اینها چه نوع موجوداتی هستند که تاریخ این دین را هم نمی دانند و اطلاع ندارند پیامبرشان پس از درک این مطلب که ممکن است جانشان در نبرد با قریش بخطر بیفتد قرارداد سلح حدیبیه را امضا نمود تا ده سال حج نروند ؟ آیا اینها مسلم هستند و اصرار دارند مراسم حج واجب بگذارند در صورتیکه از قوانین همان دین و پیامبرش کلا بی اطلاعند؟

اینکه چرا حکومت ایران به هر قیمتی بالاخره حاضر شد در مقابل شرایط غیر انسانی دولت عربستان کوتاه آمده و سر خم نماید مربوط است به پروسه تحقیر ایرانیان + چاشنی درآمد زایی میلیارد دلاری از محل این داد و ستد بزرگ . به این معنی که اینها ناموس میدهند و پول دریافت میکنند و عربستان هم ناموس میگیرد هم پول میگیرد و این یک دلالی بزرگ است که ارزش و قیمت انسانیت را به حراج گذاشته است

.پابندpng حاجی .

این خبر ناگوار است برای هر ایرانی اما اینک هر ایرانی یک حاجی در فامیل دارد که با شور خاصی آماده است با هزینه کردن مخارج این دستبند ها و پابندهای الکترونیکی به عربستان برود و همه هم التماس دعا دارند !!

    کمی تدبر و عقل آرزومندم مخصوصا برای حجاج گرامی که پس از ننگ لواط با بچه هایشان حالا بسراغ دستیند و پابند الکترونیکی رفته اند و در یک جمله : حجاج !! ایرانی حاضرند در قبال دادن ناموس خدا را عبادت کنند که خیلی جوک بیمزه ای است .

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s