سخنان شرم آور آخوند با ناموس ایرانی ، مرگهای جمعی کارگران و مردم در سیل ، آتش سوزی و خودکشی

سخنان توهین آمیز آخوند محمدی تاکندی نماینده ( نه مردم قزوین بلکه رهبری ) در مجلس خبرگان و توهین به ناموس ایرانیان و تشبیه تصرف ایران به دوران قوم موسی و تصرف زنانشان باید سر لوحه مبارزاتی مردم ایران در براندازی این حکومت ننگین قرار گیرد .

این مردک احمق و نادان و زنباره شهوت ران با وقاحت مبادرت به تعریف دوران صدارت بنی اسرائیل بر مصر بعد از نابودی لشکر مصر و فرعون نموده و با ذکر مثال تصرف زنان فرعونیان و مصریان بصورت ده تا ده تا و بیست تا بیست تا بعد از جنگ اظهار میدارد : ما وقتی بر ایران مسلط شدیم خدایی کاری به زنانشان نداشتیم ولی حقمان بود که همه زنان را تصرف میکردیم بسیجی باید همه زنهای اینها را بگیرد پاسدار همینطور . آخوند که هیچی ما حقمان بود ( پامنبری ها هم میخندند )

حال مردم ایران بنشینند پای منبر این کرمهای بوگندوی شهوتی و هر هر بخندند . که اگر اندکی غیرت مانده بود امثال اینها را باید پای منبر تکه تکه میکردند اما همه فکر میکنند آخوند و ملا حتی از سفره ناموس و بدن زنهای ایران هم صاحب حقی است و برای عده کثیری که هنوز این انسان نماها را تکریم میکنند ابن باور زنده و منتظرند تا شاید برکت و خیر از ناحیه انان حادث شود .

با تبیین احکام دین برتر در کشور جدیدا شاهد رژه زنان بدون لباس به شکلی نوین هستیم که عقل و اندیشه را به چالش میکشد و با کمی تفکر به این نتیجه میرسیم که این صحنه های شرم آور دقیقا نتیجه پیاده سازی این احکام برای رساندن انسانها به مقامات بالای کرامت بود که ظاهرا جواب هم داده است .

در این وضعیت حاد هر روز شاهد گسترش پرواز مرگ بر سر مردم هستیم و طی حوادث عجیب و بعضا مدیریت شده ایرانیان دسته دسته به مسلخ مرگ میروند و در این میان با بهت و حیرت داریم مردن هموطنان که ناشی از سوء مدیریت حکومت اسلامی و تروریستی آخوندی است  رانگاه میکنیم و همه بعد از اعلام تسلیت و سیاه نمودن نمایه رسانه و سایت خود بعنوان همدردی آنرا رها نموده و منتظر اتفاق بعدی میمانیم    در آذربایجان شرقی با سیل براه افتاده بر اثر بی لیاقتی مسئولین دزد و بیشرم تعداد زیادی از مردم در میان گل و لای و آهن پاره اتومیبل له شده و باقیمانده آثار بدنشان پس از چند روز یافت شده و پس از چند روز هم به فراموشی سپرده شد .

سیل رو به ازدیاد خودکشی های زنجیره ای در گوشه و کنار ایران در حال تبدیل شدن به یک اتفاق عادی شده و پس از خودکشی یک گارگر در روز کارگر دیروز یک دختر دانشجو در فارس و یک پیرمرد در سنندج اقام به خودکشی کردند و هیچ بررسی و حائلی برای این مرگهای ناشی از بدبختی و نکبت نیز دیده نمیشود .

گرگهای هار با استشمام بوی پول و منابع مفت ایرانی تحریک شده زمام امور کشور را رها نموده و همه و همه در فکر تسخیر این معدن پر از پول و دلار هستند و با عجله و شتابی کم نظیر در فکر پر کردن حسابهای خود . اما ایرانی زیر فشار اقتصاد در حال مرگ و بیکاری و فقر و فحشا در شرف مرگ است .

در آخرین دسته گل بر آب داده توسط خائنین عرب تبار مسلط شده بر کشور و در انفجاری حاصل بی تدبیری و حرص برای منافع شخصی تاکنون بیش از 35 نفر در معدنی در شمال ایران زیر ذعال سنگ مدفون شده اند و هیچ امکانات و عجله ای هم برای نجاتشان در منطقه بسیج نشد اما گروهی پلیس ضد شورش برای ممانعت از تردحام و شاید شورش مردم مستقر شد .

    ایران به کانون خبر مرگ مردمش در جهان تبدیل شده است . کارگرانی که بیمه آنها هر ماه پنج روز ثبت شده و بیمه تامین اجتماعی کور و کر است و نمی بیند . دستمزدهایی که 8 تا یمسال پرداخت نشده و کارگر از ترس اخراج کماکان در زیر بار ستم دیکتاتورمآبانه کارفرما که دستی در دست حکومت دارد بکار ( بخوانید بیگاری و خفت ) تن میدهد و امروز از اسناد “ثبت شرکت‌ها” مشخص شده که معدن زمستان یورت آذرشهر در مالکیت “بنیاد تعاون بسیج” از بنیادهای تحت کنترل رهبر جمهوری اسلامی است. همین موضوع استقرار نیروهای ویژه ضد شورش هنگام خارج کردن اجساد جانباختگان حادثه معدن یورت را تقویت و توجیه میکند . پس از بروز این حادثه کاملا عمدی بجای تجمع امکانات و نفرات ورزیده تیم پزشکی حکومت ننگین خامنه ای از ترس شورش مردم یگانهای ضد شورش مجهز به مدرن ترین امکانات برخورد پلیسی با مردم رادر ورودی معدن منفجر شده مستقر میکند.

لینک اسناد مالکیت معدن در اموال بسیج مستضعفین !! https://t.me/Taghato_News/5163

اینهم لینک صفحه اول روزنامه شهروند متعلق به هلال احمر که بجای پرداختن به خبر معدن‌کاران آزادشهر که در حوزه وظایف اوست ، عناوین اصلی خود را به دفاع از دولت اختصاص داده

https://t.me/Taghato_News/5162

يكي از سرتيم هاي #تجسس میگوید : وقتي داخل رفتيم #معدنچي ها مثل برگ خزان روي زمين ريخته بودند،صحنه تلخي كه تا آخرعمر در ذهنم مي ماند

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s