خامنه ای اعتراف کرد اگر انتخابات نباشد اثری از جمهوری اسلامی نمی ماند + عکس و ویدئو

طبق معمول همیشه خامنه‌ای در سخنان روز یکشنبه خود گفت که «تنها مانع در مقابل اظهار دشمنیِ دشمن، حضور مردم در صحنه است» و برای حفظ «اُبهت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی» و باقی ماندن «مصونیت» آن باید «همه در انتخابات شرکت کنند» و با این ترفند قصد دارد نظام پوسیده را مشروعیت بخشد . او تأکید کرد که اگر «در انتخابات کوتاهی شود و عواملی زمینه‌ساز یأس مردم شوند، قطعاً کشور لطمه خواهد خورد». در همه برهه های ایران مردم ایران را از دشمنانی فرضی ترسانده و با این حیله قدیمی قصد دارند دوباره وحشت آفرینی کنند و ملت را بازیچه اهداف پلید خود نمایند

ایرانیان ضربه خورده 38 سال ممنوعیت اراده فردی و اسیر در احکام من درآوردی حکومتی ننگین هستند . در هیچ برهه ای از آنان نظری خواسته نمیشود و چون دوران برده داری باید در خدمت اهداف دزدان دینی باشند اما زمان انتخابات آنان یکباره به ولی نعمت برخی مزدور تبدیل شده و رای و نظرشان حجت میشود برای ادامه حیات ننگین تر افرادی با خو و منش حیوانی برای قتل عام و کشتار و دزدی و اختلاس سرزمین ایران  .

   حال آنان که خس و خاشاک بودند مورد طمع رهبر مزدور این نظام و افرادی مزدورتر از اربابشان قرار گرفته اند که با حضور و رای خود نه به انتخابات بلکه به  ادامه عمر چنین نظامی کمک کنند و به آن مشروعیت بخشند . زنانی که در هیچ کجای این حکومت  جایی برای ارائه توانمندی نداشته و باستناد کتاب مسلمانان ( که پر از توهین به زنان است ) نمی توانند جز در خانه و تبدیل شدن به وسیله سکس و برآوردن آرزوهای شیطانی مردان کار دیگری انجام دهند .

مردان در همه سطوح جامعه باید در خدمت بهره وری نظام و کمک به برآورده شدن اهداف مالی و دنیوی سیستم نموده و هر گاه بخواهند از حقوق خود سخن بمیان آوردند چون کارگران معدن آق دره باید شلاق خورده یا مثل کارگران معدن زمستان یورت آزاد  شهر که به روحانی اعتراض نمودند به تعبیر شبکه « در تی وی » مشتی مزدور و در استخدام دشمنان بودند !!!

https://t.me/DORRTV/10490

ایرانیان زمان آن رسیده که دین خود را بدلیل مسلمان بودن به اخوندها ادا نموده و با انتخاب یکی از گزینه های مورد نظر رهبری ( نه مردم ) ادامه حیات رژیم را هموار نموده و چون چاکران دست دست بسته 4 سال دیگر را در پای سخنان دروغ و مکارانه  و پر فریب مهره ای دیگر نشسته و منتظر چکیدن قطره ای از حقوق حقه خود از دستان مبارک او باشند /

ایرانیان یادشان رفته تابستان 67 را ؟ در آن روزهای ترس و وحشت جوانان مردم را شبانه از ترس شورش و پایین کشیدن اریکهلظلم آخوندیسم دسته جمعی دار میزدند و با کامیون به شرق تهران و مناطق پرت و دور افتاده شیراز ، اصفهان ، کرمانشاه ، تبریز و  قم و …. برده در گورهای جمعی دفن میکردند .

لینک گفتگوی یکی از خانواده های کشته شدگان در رابطه با حمل جنازه ها با کامیون

https://t.me/avazeyh_shahr/2244

ایرانیان یادشان رفته 8 سال جنگ را با عاملیت مستقیم خمینی احمق ؟ فراموش کردند تجاوز سربازان عراقی به دختران  سوسنگردی و دفت زنده زنده آنان در زیر خاک ؟

فراموش کردند در این سه دهه اینان خاک ایران را هم به اعراب خلیج فروختند ؟ یادشان رفت که میلیاردها دلار به روسیه خائن دادند تا نیروگاه اراک و بوشهر را راه اندازی کند اما دریغ از یک لامپ 100 وات که روشن نشد و با بتن نیروگاه را پر کردند ؟

بس نیست صبر و تحول و ترس و خفت و جبن و خواری ؟ تا کی باید به مهره ای جدید که در ستون فقرات دولتهای قبلی تیر خلاص زن بوده و در نماز جمعه درخواست اعدام در ملاء عام را داشت دلخوش بود و منتظر معجزه ماند ؟

روحانی که همین چند روز پیش اعتراف کرد که بازسازی و خلاصی از این جهنمی که او وامثال او تحت رهبری بیخردانه رهبرشان درست کردند نه در 100 روز بلکه توسط 100 دولت دیگر هم امکان پذیر نیست پس منتظر چه نشسته اند ؟

گذشت 38 سال از دروغ و تزویر و کلاهبرداری روز افزون گویای ضعف نظام است و اینک حکومت از عدم مشارکت مردم در انتخابات واهمه دارد و این اثبات میکند نقش مردم در این بازی اصولا مقش برده ها است و مضحک است دلخوش نمودن به این بازی .اگر انتخابات امروز دست کم گرفته شود اثری از این حکومت نمی ماند .

 دوستان عزیز مراقب و آگاه باشند در اکثر استانها و شهرهای بزرگ و کوچک ایران گارد ضد شورش و نیروهای امنیتی در تردد دائم هستند و نقاط پر تردد را پوشش پلیسی امنیتی داده اند و اعلام کرده اند هر حرکتی را با قدرت پاسخ خواهند داد . آیا همه واهمه رژیم از حرکتهای مردمی نیست ؟ اگر لازم شود همه آخوندها اینگونه اسلحه برداشته و همه شما را خواهند کشت شک نکنید

18300819_542953972759726_3223734097097811888_n

16730498_1716607091963221_6098614103491301088_n

https://t.me/javanea/7585

     آنها اینک دریافته اند مناظرات انتخاباتی تبدیل به اهرمی بر علیه خود نظام شده است چون در آن جلسات مردم از اطلاعاتی آگاه خواهند شد که تاکنون نمی دانستند و آنرا بر علیه نظام علم خواهند کرد . رژیم چاره دیگری نداشت و اگر مناظرات را ضبط شده پخش میکرد مردم بیشتر شک میکردند این خیمه شب بازی است ( که هنوزم هست ) و با قبول پخش زنده مناظرات در واقع از پشت خنجر خورد چون همه میدانند در پخش مستقیم امکان بلاک و سانسور وجود نداد و کاندیدها نیز بدلیل هیجان و عطشی که برای بدست آوردن مقام و منصب این چنینی دارند نخواهند توانست از ابراز جملات احساسی و افشاگرانه بر علیه ذقبای خود ممانعت نمایند .

    رقبای انتخاباتی از زیر و بم همه اسرار دیگر نفرات شرکت کننده سالهاست که آگاهند و چه بسا در اکثر پروژهای دزدی و اختلاس و عملکردهای غیر اصولی با هم اتفاق نظر  داشته اند و اینک در یک کارزار تبلیغ سراپا دروغ و نیرنگ و ظاهر سازی به ملت خلاف واقعیت را گفته و آندیگری این یکی را رسوای میدان می کند و این بهترین فرصت برای مردمی است که بتوانند این گله گرگان شکاری را به بهترین وجهی شناسایی نمایند .

    خامنه ای ای از این نزاع بین جناحی کاملا آگاه است و ترس از این دارد که مردم با سیل اطلاع رسانی رسانه های داخل و خارج نشین بر اسرار پشت پرده آگاه شوند و میدان رای گیری را در روز انتخاب خالی بگذارند که این شکستی بزرگ برای او و هیئت حاکمه ایران خواهد بود . براین اساس در روزهای قبل او به اشاره گویی در باب انتخابات پرداخت اما روز گذشته با جدیت و شفافیت موضوع را اعلام نمود که اگر میخواهید نظام اقتدار خودش را در چشم جهانیان حفظ کند همه بیایید .

رسانه های داخلی از چند ماه پیش با توطئه جناح های رقیب با پشتوانه رهبر به خرابکاری و افشاگری علیه دولت پرداخته و هر کدام از یک یا دو نفر از نامزدهای انتخاباتی حمایت و دیگری را با پرداختن به عملکردهای ضعیف و نقاط کور دیده نشده در برنامه ها و سوابق قبلی  متهم میکنند و این نشان از یک آشفتگی بزرگ در پایه های حکومت دارد .  همه اینها دال بر این است که در این آشفته بازار آنها بفکر دوام حکومت شیطانی خود بر شما هستند

17308970_1432621653449647_2559530740627080790_n

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s