افشای نامه سرقت آراء سال 88 و انتخاب احمدی نژاد بدستور خامنه ای و پیش بینی روزهای پر التهاب آینده

افشای نامه صادق محصولی وزیر کشور به خامنه ای مبنی بر دست بردن در آرای مردم ایران و انتخاب احمدی نژاد و نادیده گرفتن آرای مردم . این سند مهم که گفته میشود توسط حامیان احمدی نژاد پس از رد صلاحیت لو رفته ، مضمون آن هماهنگی رهبر ایران با ستاد انتخابات برای بالا کشاندن رئیس پاک دست ترین دولتها بود .

صادق محصولی بصراحت در این نامه به رهبر اطمینان میدهد که بنا به صلاحدید شخص شما همه امور بگونه ای آماده شده که نتیجه اعلام شده به صلاح نظام و انقلاب باشد و همه هماهنگی برای حوادث احتمالی و در تحت نظر ماندن سران شرکت کننده بعمل آمده است . این سند اثبات کننده خیانت رژیم به آرای مردم است و آنگاه که قرار بر بازخواست آرا از سوی مردم شد آنان را با نامهای ضد امنیت ملی و شورش بر علیه نظام دستگیر و در زندانهای کهریزک با معاونت آقایان دلسوز نظام که اینک در هوای ریاست جمهوری هستند با انواع شکنجه ها روبرو ساختند .

حال در واپسین روزهای مانده به شروع رای گیری افشای چنین نامه ای از سوی حامیان احمدی نژاد به چه معنی است ؟ آیا غیر از اینست که با این افشاگری قصد دارند در مقابل رد صلاحیت او و به زیر سوال و حاشیه کشاندن انتخابات ، ملت را به تقلب انتخاباتی هشیار و البته از این نمد نیز کلاهی برای خود بسازند ؟

     مسلما نه خامنه ای که دیروز عملا مقابله کنندگان با نظامش را به سیلی سخت تهدید کرد  و نه مقامات امنیتی سپاه و رقبای ایشان چنین تحرکاتی را نخواهند پذیرفت و در این میان احمدی نژاد و حامیانش با اینگونه سمپاشی ها در حال بر هم زدن تعادل قوا به زیان باند وابسته به جناح خامنه ای و تند رو ها بوده و این میتواند شروع جنگی بین جناحهای سیاسی و حتی ورود نظامیان به این درگیری قدرت باشد که البته دود این جنگ قدرت بچشم ملت خواهد رفت و روند جریانات رو به تنش ایران خبر از رسیدن روزهای پر التهابی میدهد که بسی بدتر از سال 88 خواهد بود .

در ادامه بالا گرفتن موج التهابات در کشور ، مردم شهرهای بزرگ از ماهها قبل با تشویق شخصی بنام سعید شمیرانی قصد دارند در تاریخ 26 اردیبهشت در یک حرکت اعتراضی شرکت کنند و رژیم هم با انتشار خبر رژه بزرگ موتور سواران هیئتی بهانه لازم را برای قتل عام مردم بواسطه دستور خامنه ای مبنی بر سیلی زدن به هر معترضی ، بدست آورده است.  ادامه تنشهای اینگونه در حال شکل گیری موج خشونت و ناآرامی در کشور است و در یک جمع بندی با توجه به وضعیت نابسامان سیاست خارجی در منطقه ، بهترین راه برای مردم ایران رهایی یکباره از دست نظام جمهوری اسلامی و پی ریزی یک حکومت دمکراتیک مردمی بر پایه جدایی دین از سیاست است

اینها بچه هیئتی و مذهبی ها نیستند بلکه نیروهای امنیتی هستند که به قصد کشتار میایند .

 photo_2017-05-11_20-57-25

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s