رژیم عملا در حال انتخاب رهبر بعدی و پیاده نمودن اهداف خود است , مردم ایران در حال بازی خوردن

 زمزمه انصراف اسحاق جهانگیری به نفع روحانی ، اثبات کننده پروژه انتخاب رئیسی بعنوان رئیس جمهور آینده و رهبربعدی است

بر خلاف آنچه مردم میپندارند ابراهیم رئیسی با نفوذ و فشار خامنه ای در حال تبدیل شدن به رئیس جمهور و در گام بعدی رسیدن به رهبری و جانشینی رهبر فعلی ایران است چیزی که فعلا در ظاهر بچشم نمی آید اما در پس پرده در حال شکل گیری است

  تا زمانیکه مردم دچار این چند دستگی و طرفداری از یک کاندید از ترس بقدرت رسیدن کاندید دیگر هستند ، بصورت مستقیم ( و نه غیر مستقیم ) راه را برای تحکیم قدرت رژیم هموار میکنند . این هدف اصلی رژیم است که با استفاده از مهره های منفور و تکراری در دم و دستگاه خود ( که اتفاقا مردم بخوبی آنها را می شناسند ) هر بار با قدرت بیش از پیش نظرات دیکتاتوری خود را بمردم تحمیل کند . مردم همیشه فریب تردستی و سیاه بازی عوامل رژیم را خورده اند و اینبار هم وعده های انتخاباتی و نمایش لو رفتن دزدها توسط دیگر دزدها کار خود را بدرستی انجام داد ( نگاه کنید به اضافه نمودن یارانه طبقات خاص کمیته امداد و بهزیستی توسط دولت روحانی و صرف مخارج سنگین رئیسی در میان فقرا و بقول خودش مردم بدبخت

    رژیم مهره مورد نظر خود را برای ریاست جمهوری و جانشینی بعد از رهبری خامنه ای یافته است و تمام سعی و تلاش خود را برای جا انداختن یک آخوند عمامه مشکی بکار خواهد بست . توجه به عمامه مشکی پایه و ستون تشکیل دهنده مذهب شیعه است که عقیده دارد ولایت باید در دست سید باشد نه شیخ . این واپسین اقدام خامنه ای قبل از مرگش برای انتقال قدرت رهبر آینده خواهد بود و با این نمایش انتخاباتی در زمان حیات او عملا رهبر آینده این نظام پلید مشخص خواهد شد . ملت ایران سرگرم مسائل جزئی و حاشیه ای بوده و خود نیز نمیدانند چه اتفاقاتی در شرف تکوین است که خودشان هم در آن ناخواسته سهیم هستند .

نگاه کنید به مقاله قبلی با عنوان : مردم ایران بدانند چه موجودی را قرار است به ریاست جمهور انتخاب کنند ، بعدا نگویند این گوساله از کجا آمد؟

 https://ipffblog.wordpress.com/2017/04/06/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

کنار رفتن قالیباف به نفع رئیسی رو کردن برگ دیگری از خامنه ای بود که نشان میدهد او و اطرافیانش در پشت پرده فارغ از هیاهوی مردم بر سر موضوعات بی اهمیت و مضحک ، کاملا جدی در حال برنامه ریزی کلان برای ادامه راه این رژیم جنایتکار بر همان سبک و سیاق قبلی بوده و ابدا اعتنایی به نظرات مردم و خواسته های آنان نداشته و هنوز هم ندارند . رژیم هیچگاه بفکر آرامش مردم و دستیابی آنها به آزادی سیاسی و رفاه نبوده و نخواهد بود . اگر اینگونه بود چنین مهره هایی برای انتخابات تائید صلاحیت نمی شدند .

     با کمی دقت در عملکرد و گفته های چند روز اخیر خامنه ای مبنی بر سیلی زدن به کسانی که قصد براندازی و بر هم زدن امنیت را داشته باشند ، این منظور حاصل میگردد که شدت عمل خامنه ای و تهدیدهای چند روزه برای به کرسی رساندن کسی چون رئیسی است که با تسلط بر آستان قدس رضوی و قرابت با علم الهدی میتواند جبهه تندرو مورد نظر خامنه ای را تداوم بخشد .

   فریب این بازیهای سیاسی موجود در فضای ایران را نباید خورد و گردهمایی های بزرگ در طرفداری از روحانی و رو نمودن سوابق مشخص رئیسی در قتل جوانان ایران که باعث شده اکثرا فکر کنند رژیم از انتخاب او خودداری خواهد کرد همه و همه از سیاست پلید باند خامنه ای بوده و در زمانی که مردم فکر میکنند بازی را برده اند خامنه ای و باند او برگ برنده را رو میکند مثل سال 88 .

     علیرغم اینکه قبل از شروع مناظرات انتخابات اکثرا در محاورات خود و نیز فضای مجازی برائت و تنفر خود را از همه کاندیدهای معرفی شده اعلام میکردند و فقط سقوط و براندازی رژیم را هدف نهایی خود میدانستند اینک همه شاهد بازشدن جناحهای مردمی به طرفداری از دو محور اصلی روحانی – رئیسی هستند اما رژیم بخوبی میداند از کدام ناحیه میتواند ضربه اصلی را برای رخنه در صف مردم وارد نماید و آن به میدان آوردن چهره هایی منفور و دارای سوابقی در غارت اموال ملی و کشتار مردم بود که بررسی خبرهای چند روز اخیر نشان میدهد این نظام کار خود را بدقت و درستی انجام داده و در حال رسیدن به هدف اصلی خود میباشد . هدفی که از قبل هم مطمع نظر خامنه ای بود و آن به صحنه کشاندن مردمی بود که از روحانیت و اصل نظام تنفر دارند و میتوانند با ادحام در حوزه های رای گیری حاکمیت نظام را مورد تائید خود قرار دهند .

     مردم ایران دچار چند دستگی سیاسی شده اند و رژیم به بهترین وجهی در حال بهره برداری و خوشه چینی از این نعمت روزافزون است . همه امور مملکت در اثر هیاهوی انتخابات دچار تزلزل و آشفتگی است به نحوی که هیچکدام از مسئولین در اجرای وظایف خود  عملا کاری انجام نمیدهند و آنچنان غرق در هیجان انتخابات هستند که همه ایران زلزله بجنورد و خرابه های ناشی از آنرا به فراموشی سپرده و مردم روستای بوربور حتی تا امروز یک مسئول را در آن روستا برا یاری رساندن ندیده اند .

   مردمیکه در دهه قبل فرزندان خود را بر اثر توحش سیستم پلیسی عوامل رژیم از دست داده بودند نیز در صفوف هواداران از روحانی با پوشش رنگ بنفش و با این ایده که به قصد دفاع از خون بناحق ریخته فرزندان خود به میدان آمده اند در حقیقت از قاتلین آنها تشکر و اظهار تملق کردند . پروین فهیمی مادرسهراب اعرابی ( کشته شده در سال 88 ) روز گذشته در گردهمایی ورزشگاه آزادی ضمن گرامیداشت یاد جنبش سبز و  تقدیر از رهبران محصور!! گفت، من به روحانی رای میدهم. https://t.me/DORRTV/10097

اما این خانم فراموش کرده که در انتخاب روحانی در سال 92 ، اظهار داشته بود : وقتی به پسرم فکر کردم نتوانستم پا روی خونش بگذارم و رای بدهم !! این یک بام و دو هوا در نظرات حتی به میان خانواده های کشته شدگان 88 و کهریزک هم سرایت نموده و اینک قاتلین آنها با خیالی آسوده تر در معابر عمومی ظاهر خواهند شد چون احساس میکنند همه مردم آنها را بخشیده و فراموش کرده اند . اکثر هنرمندان سینما و تلویزیون برای رسیدن به اهداف شغلی خود و بدون توجه به نتایج فاجعه بار این شراکت در حماقت در رسانه ها و ویدئوهای تبلیغاتی حمایت خود را از روحانی ( در واقع رژیم ) اعلام نمودند / آنها خود را نمایندگان مردم ایران دانسته و در پیامهای توهین آمیز خطاب به مردم ایران توده های مردم را که حاضر به شرکت در این نمایش نیستند به باد انتقاد و جملات توهین آمیز بستند . کسانی چون باران کوثری ، جمشید مشایخی ، سردار آزمون ، رضا عطاران ، پریناز ایزدیار

photo_2017-05-12_22-04-17

مهدی خزعلی پس از مدتها به توپ بستن نظام و شخص خامنه ای با اعلام حمایت از روحانی و شرکت در رای گیری نظام نشان داد سگ قلاده ای نظام و سوپاپ اطمینان رژیم است که در لحظات بحرانی کشور با مظلوم نمایی و سخنرانیهای حاشیه ای سعی دارد راه مفری در تنگناهای سیاسی بر روی نظام بگشاید .

و نکته آخر اینکه در این حکومت مردم را میکشند و بازماندگان از رؤسا حلال خواهی می نمایند . انتشار دستخط و اثر انگشت مردمیکه بر اثر اهمال و سوء مدیریت عوامل حکومتی 44 نفر عزیزان خود را در معدن یورت آزادشهر از دست دادند و پس از اعتراض به روحانی در سفر به آن روستا و لگد کوب کردن خودرو او ، حال با تهدید و ارعاب نیروهای امنیتی رژیم وادار به نوشتن توبه نامه و درخواست حلال خواهی از روحانی شده اند . نام این عمل تن دادن به خفت و خواری بر اثر گرسنگی و فقر ناشی از ظلم رژیم اسلامی اگر نیست ، پس چیست ؟

photo_2017-05-14_09-53-58

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s