امام جمعه آل سعود تجاوز به زنان شیعه در حج و به کنیزی بردن آنها را فتوی داد + 2 ویدئو

در یک ویدئو امام جمعه مکه خون شیعیان رافضی را حلال و آنها را مرتد اعلام کرد خصوصا شیعیان ایران خمینی زده و عراق ، لبنان و کسانیکه حسن و حسینی هستند و تجاوز به زنانشان و بردن به کنیزی آزاد اعلام کرد .

این سخنان در حالی ایراد شده که ایرانیان بیصبرانه منتظر فرارسیدن ماه ذیحجه و عزیمت به سرزمینی هستند که در سالهای گذشته با کشتار عمدی و غیر عمدی ایرانیان نشان داده اند ازین طایفه آتش افروز و جنگ طلب متنفر هستند ولی هنوز رژیم ایران در مورد روز برائت از مشرکین که امرای عربستان شدیدا با آن مخالف هستند و تاکنون باعث کشتن عده زیادی از حجاج ایرانی شده است نظری نداده و در هاله ای از ابهام است . مسلما اگر در حج آینده ایرانیان بخواهند بر این مراسم فحش و بد وبیراه گفتن به کفار!!! کمترین اقدامی بنمایند با عکس العمل خشونت بار پلیس و تندروهای عرب مواجه خواهند شد  .

اما از اینسو در ادامه تحریک و ترغیب ایرانیان به جعلیات حج و افزایش آتش جهل و نادانی و بخود مشغولی ایرانیان مکارم شیرازی با شادی و شعف از باز شدن راه دوباره حج پس از اختلافات بین دو کشور اظهار میدارد : « خدا را شکر که حج راه افتاد. عده‌ای از تعطیلی حج خوشحال بودند، آن‌ها کسانی بودند که اعتقادی به حج نداشتند و مایل بودند که چهره نظام اسلامی مخدوش شود و الحمدلله ناکام شدند.»

مکارم شیرازی در سخنانی احمقانه به حجاج توصیه میکند در برابر خطرات آن کشور روزی ۵ مرتبه آیت‌الکرسی را قرائت کنند تا خدای متعال حافظ آنها باشد. او همچنین اعلام کرد : درست است که این عمل با مشکلاتی همراه است، اما نبود حج با ضایعه همراه است. ایشان راست میگوید اگر حج و زیارت قبور عربها نباشد چگونه و از چه راهی میتوانند پولهای ایرانیان را چاپیده و خرج اماکن مقدسه !! اعراب بدوی نمایند و با این وسیله خود را در پس نام ائمه اعراب نهان کنند ؟

مکارم شیرازی در حالیکه بدرستی از اتفاقات پیش روی در عربستان آگاه است و مسلما این ویدئو را دیده است باز باحیله گری میگوید : :  سخنان و تفسیرهایی که درباره حج می‌کنند درست نیست و آسیب می‌زند . از ما هم زیاد سؤال کرده‌اند و به همه آنها گفته شده توکل بر خدا کنید و بروید و مشکلی هم پیش نخواهد آمد و نباید به حج ضربه‌ای بخورد.

 مشخص است آخوند جماعت بهر حیله ای متوسل میگردد تا با حفظ جهل و خرافه و نادانی که پایه های اصلی این دین و حکومت ضد انسانی را تشکیل میدهد اجتماعات مردمی را در اینگونه اماکن حفظ و تشویق به آن نماید چون حفظ منافع و امیال شهوترانی  و عیش و نوش خود و خانواده هایشان را در اینگونه اجتماعات میبینند . او اضافه میکند که زوار باید با مشکلات کنار بیایند و سختی‌ها را تحمل کنند و بدانند که این سختی‌ها به اجر آنها خواهد افزود. توسل و دعا باید داشته باشیم که این حج در سلامت برگزار شود و مقدمه‌ای برای حج خوب در سال‌های آینده باشد و اگر این حج خوب برگزار شود، در مسائل سیاسی هم نتایج بهتری خواهیم گرفت.

آخوندی بنام دانشمند از روحانیون زاویه دار حکومت با حمله به اعزام حجاج در این شرایط بحرانی دریک پیام واضح خطر اعزام حاجیان را به عربستان اینگونه اعلام داشته و به حکومت در اعزام مردم به قتلگاه جان و ناموس حمله میکند در حالیکه سازمان حج و زیارت در پی منافع خود است و مکارم شیرازی نیز در سخنانی حجاج را ترغیب به رفتن به مکه میکنند :

حال ایرانیان مختار هستند با رفتن به این نمایش مسخره و هدر دادن اموال و احیانا جان و ناموس خود به مضحکه شدن در انظار جهانیان دامن بزنند یا با هزینه نمودن این ارقام نجومی در رفع فقر مردم و راه ا ندازی یک کمپین مدرسه سازی گامی در آگا سازی مردم با سواد آموزی و رشد دانش و بینش دیگر هموطنان خود بردارند .

                                                                                         بهمن مقتدری . جبهه آزادیخواهان مردم ایران

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s