خامنه ای در حال ورود به جنگی دیگر در خاورمیانه است که ممکن است منجر به سرنگونی رژیم اسلامی شود .

    با سخنان تحریک آمیز خامنه ای و دعوت علنی عربستان به درگیری ، ایران در آینده نزدیک باتحریکات روحانیون وارد عرصه تنگ و تاریکی خواهد شد و این فرصت را از مردم ایران خواهد گرفت که با قیام خود و اتحاد در مقابل سیستم ملاسالاری نظام پلید آخوندی را برای همیشه از تاریخ کشور ایران پاک نمایند .

 خامنه‌ای، رهبر دیکتاتوری جمهوری اسلامی، روز گذشته شنبه ششم خرداد ، با احمق نامیدن رهبران عربستان سعودی فاز جدید و تازه ای در افزایش تنش در خاورمیانه و ایران هراسی به روی جهان گشود و با این عکس العمل احمقانه خود رویای برخورد نظامی را که عربستان وبا پشتوانه آمریکا در آرزوی آنست را به واقعیت نزدیک کرد .

اگر رژیم اسلامی به همین نحو به تحریک عربستان و کشورهای حاشیه خلیج ادامه دهند تکراری خواهد بود به آغاز جنگ ایران و عراق و تحریکات انجام شده خمینی در کشور عراق و در اینصورت آمریکا همانطور که قبلا هم عنوان نموده است بعد از درگیر شدن عربستان به قصد کمک رسانی به متحد خود وارد نبرد شده و تمام کشورهای اسلامی منطقه حتی عراق ، لبنان ، فلسطین و چه بسا سوریه هم وارد این نبرد شوند و سیستم آخوندی را در ایران برچینند.

او در سخنانی به مناسبت آغاز رمضان گفت :افراد نالایق !! ( مثل آخوندهای ایران ) سرنوشت برخی کشورهای جهان اسلام را در دست گرفته‌اند .
این سخنان جنگ طلبانه توام با کنایه از سوی ایران و عربستان با توجه به خرید تسلیحاتی جدید عربستان در سفر اخیر ترامپ آغاز فصل جدیدی از تنش و جنگ سرد بین دو کشور است که در راستای نظرات ابرقدرتها و اسرائیل مبنی بر منزوی کردن ایران و حتی اگر بشود ورود ایران به جنگی دیگر در منطقه است و خامنه ای و هواداران احمق او به تنها مسئله ای که فکر نمیکنند آسیب رسیدن به اقتصاد ویران و جان مردم ایران است .

ایران با اقدامات تروریستی در منطقه خاورمیانه در بحرین ، عراق ، سوریه و افغانستان هیچ دوست و متحدی برای خود باقی نگذاشته و البته حاضر به قبول تروریست بودن خود و کمک به گروههای تروریستی چون القاعده و حزب الله هم نیست و آشکارا با این دخالتها موجبات مرگ و میر هزاران نفر انسان بیگناه میشود و از تروریست خواندن این رژیم توسط همسایگان خود برآشفته میشود /

چند روز پیش نیز در اقدامی جدید در تحریک مردم بحرین به شورش علیه دولت خود ، خامنه ای با اضافه کردن شیخ عیسی قاسم به رهبریت مخالفان این کشور عملا راه جدیدی در دخالت آشکار در یکی کشور دیگر را به مردم نشان داده و ملت احمق و نادان نیز با تکبیر آنرا تائید کردند .

  از سوی دیگر فرماندهان سپاه پاسداران در اقدامی هماهنگ با رهبر دیوانه و رو موت ایران اظهار میدارند : گفتار مقامات سعودی به حدی ساده لوحانه و بچه گانه است که حتی ارزش فکر کردن را نیز ندارد و اصلا در شان نظامیان سلحشور جمهوری اسلامی ایران نیست که به این گونه اظهارات سخیف پاسخ دهند. ( سردار نیلفروشان در گفتگو با خبرنگار عصر امروز )

 حال حسن روحانی که با خدعه و وعده و وعید مردم ایران را در برابر لولو ترسانی رئیسی به پای صندوقهای رای کشاند ، بلافاصله پس از پیروزی در انتخابات با بزرگترین و بی‌سابقه‌ترین اجماع بین‌المللی به قصد به انزوا راندن کشورش روبرو شد.  همسایگان ها ایران با پشت کردن به سیل کمکهای میلیاردی ایران در نشستی که از آن بعنوان نشست ضد تروریسم ایرانی یاد شد شرکت کردند . رئیسان جمهور تاجیکستان، افغانستان و عراق هم در این نشست حاضر بودند، همان افغانستان و عراقی که آقای ظریف در مقاله ای که همزمان با نشست ریاض در سایت العربی الجدید انتشار داد، از کمکهای ایران به ثبات و امنیت و بازسازی شان نوشته بود.

 اینک ایران است و اقتصادی تهی از چپاول قبل از انتخابات و تورمی فزاینده بر اثر ورود دلارهای ذخیره بانکها به عرصه انتخابات و خالی شدن خزانه بانکها که میتواند با فشار مردم مبنی بر وصول مطالبات بانکی خود به بزرگترین کابوس آقای رئیس جمهور در اولین روزهای دور دوم کار دولتش تبدیل شود .

مسلما با اولین جرقه تنش و درگیری نظامی در خلیج فارس ایران بزرگترین تمدن خاورمیانه را با خطر نابودی کامل اقتصاد و حتی جنگی داخلی و فوپاشی این کشور بزرگ مواجه خواهد ساخت و بر مردم ایران است قبل از آتش افروزی بیشتر رژیم ملایان با اتحاد و یکدلی نظام روحانیت در ایران را برای همیشه بزیر کشیده و از صفحه کشور ایران محو نمایند . مردم ایران برای ساقط نمودن رژیم ملایان باید به نیروی عظیم مردمی خود متکی بوده و از فکر  کمکهای خارجی که مسلما کشور و منافع ملی را به بیراهه خواهد کشاند اجتناب کنند .

  بهمن مقتدری . جبهه آزادیخواهان مردم ایران

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s