قاضی عسگر ویدئوی تهدید امام جمعه مکه به قتل ایرانیان و ربودن زنهایشان در حج را کذب اعلام کرد!!!!

نماینده خامنه ای در بیاناتی پر از دروغ و جعلیات اظهارات امام جمعه مکه را دروغ و شایعه سازی فضای مجازی خواند و اعلام کرد مکه هیچ خطری برای حجاج ندارد . البته نگفته که این ویدئو که در ادامه خواهید دید را چگونه ارزیابی میکند و در صورت بروز حوادثی نظیر سالهای پیش و احتمالا ربودن حاجیه خانمهای مومن و معتقد در مکه و مدینه چه کسی باید جوابگو باشد یا اینکه اگر قرار است آنها بر موازین اسلامی خود پافشاری کنند چرا ایران را مجبور به ترک برائت از مشرکین و ممنوع کردن دعای کمیل در کنار قبرهای امامان شیعه نموده اند

با این اوضاع امسال خبری هم از مراسم برائت از مشرکین و دعای کمیل در عربستان نیست و رژیم خامنه ای مانند کبوتر بال و پر قیچی شده باید حضور خود را در حج اثبات نماید . قاضی عسگر در مصاحبه با شبکه دوم سیای میلی با شیادی کامل یکسری دروغ را تحویل مردم ایران داده تا بهر نحوی که میشود حجاج ایرانی را ترغیب به شرکت در مراسم امسال نماید . با تلاش سایتهای متنوع ضد رژیم در خارج و داخل ایران و خبر رسانی تهدید امام جمعه مکه مبنی بر حلال شدن خون شیعیان و صدور مجوز ربودن زنهایشان به کنیزی تعدادی از حجاج ایرانی در حال انصراف دادن و بازپس گیری مبالغ پرداختی به حج و زیارت میشوند و این روند در حال افزایش است که رژیم آنرا هم شایعه خوانده است .

      در مصاحبه نماینده ولی وقیح جمهوری اسلامی ، آخوند قاضی عسگر با دروغ خواندن این اخبار و با انتقاد از انتشار گزارش‌هایی در این زمینه در فضای مجازی افزوده بود که «  شبهات و مطالب کذب و پیام‌هایی که مبنای غلطی دارند در این فضا منتشر می‌شوند که بعضا موجب تشویش اذهان مردم می‌شود ! . بسیاری از مسائل مطرح شده در فضای مجازی در ارتباط با حج» را «انحرافی» دانسته و از مردم خواست به این «فضا‌سازی‌ها توجه نکنند. همچنین از «خطبا و ائمه جمعه» خواست «مراقبت کنند و از بیان مطالبی که موجب نگرانی مردم می‌شود خودداری کنند . ( یعنی دامنه دروغهایشان را وسیعتر نمایند ) و ملت را به ادامه حماقت تشویق نمایند .

این آخوند دروغگو با وجود پخش ویدئو سخنان امام جمعه مکه باز هم با پرروئی تمام اعلام کرد  که نتیجه بررسی خطبه‌های نماز جمعه مکه و مدینه در شش ماه گذشته از سوی این سازمان حاکی است که «حتی یک جمله علیه شیعیان در این خطبه‌ها مطرح نشده و آن چه در فضای مجازی در این باره منتشر می‌شود دروغی بزرگ است.»حال این شما و اینهم فایل ویدئو سخنان امام جمعه مکه :

ایشان در خصوص توهین دستبند الکترونیکی حجاج ایرانی که برای تحت کنترل بودن آنها و جلوگیری از ایجاد آشوب و بلوا در مکه طراحی شده است میگوید : اطلاعات حجاج که در این دستبندها ذخیره می‌شود «تنها در اختیار کارگزاران ایرانی حج» قرار بگیرد.

وی همچنین ایده استفاده از این مچ‌بندها را « میانگین بالای سنی حجاج ایرانی٬ ازدحام بسیار، گرمای هوا و احتمال گرمازدگی و گم کردن مسیر‌ توسط حجاج » و ساخت آنها را مربوط به ده سال پیش دانست و «جدید» بودن آن به عنوان «طرحی از جانب سعودی‌ها» را رد کرد. خب سوال اینجاست که اگر این دستبندها مربوط به طراحی ده سال پیش است چرا از همان زمان برای امنیت و مفقود نشدن حجاج و چلوگیری از کشته شدن آنها بکار گیری نشده است ؟

 اواخر فروردین ماه٬ اکبر رنجبرزاده٬ عضو هیئت رئیسه مجلس ایران، از شرط عربستان سعودی برای جمهوری اسلامی مبنی بر عدم برگزاری مراسم «برائت از مشرکین» و برگزاری مراسم دعای کمیل در فضای بسته و هتل‌ محل اقامت زوار ایرانی خبر داده بود که این یعنی حاجی آسته بیا آسته برو وگرنه هم خونت حلال است هم ناموست و اینجا سوال بزرگی مطرح میشود که آیا برای بدست آوردن دیانت باید شرافت داد؟.

 بهمن مقتدری /

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s