بوی گند دروغ بزرگ روحانی به رای دهندگان و متوسل شدن به شیادی برای چهار سال دیگر در یک فیلم ویدئویی

با دیدن این ویدئو هر انسان عادی بدون داشتن هیچگونه تجربه قبلی سیاسی و کشوری میتواند بوی گند دروغ ، حیله و مکر را از پشت این صفحه مجازی استشمام نموده و حالش هم بهم بخورد . ما ایرانیها اینک باید احساس شرم و خجلت کنیم از اینکه ماحصل بیش از شش ماه کشمکش های درون گروهی و نظریات شخصی و درگیریهای باندی و طرفداری کردن از سگ زرد و شغال ، روحانی شد که به آسانی و این راحتی در مناظره بگوید : « من الان به ملت ایدئویران اعلام میکنم آمادگی دارم در چهار سال بعد غیر از تحریمهای هسته ای که برداشته شد ، بقیه تحریمهای ایران را بخوبی و با قدرت بردارم »

https://www.youtube.com/watch?v=WQNVmvjIpoY »

این عین جملات ایشان بصورت کلمه به کلمه است که عینا از روی فیلم برداشته شد . در این جمله هیچ اما و اگری از ایشان شنیده نشد اما در فاصله دقیقا ده روز بعد از انتخابات و اولین مصاحبه مطبوعاتی او با مردم ورق کاملا برگشت و این آقا البته خوب میداند مردم ایران تاریخ خود را هر روز پاک کرده و عطف به سوابق نمیکنند و این بدبختی بزرگ مردم است که حیوانات موجود در باغ وحش رژیم اسلامی با زرنگی خاصی ازین ضعف بزرگ مردم سالهاست سوء استفاده کرده و آنها را هر چهار سال یکبار به بازی میگیرند .

در قسمت بعدی ویدئو ایشان در کمال ناباوری در این جمله شرط و شروط میگذارد تا راه مفری برای در رفتن از زیر تعهدی که در مقابل دوربین به مردم داده و به استناد آنها بر اریکه قدرت نشست پیدا کند . مردمیکه با اینگونه دروغها و وعده وعید در شهرهای ایران با پایکوبی و رقص و آواز این را پیروزی خود محسوب نموده و او را با عزت تمام به مسند ریاست جمهوری نشاندند.

میتوانید ویدئو را بارها مثل من گوش کرده و مشاهده کنید که چگونه یک آدم نما در چشمان بیش از 70 میلیون نفر نگاه میکند و بدون هیچ خجالتی دروغ میگوید و این را نباید بحساب پستی و بیشعوری او نهاد و باید بحساب نادانی مردمی گذاشت که دروغ و ریب و ریا و مکر و حیله را دوست دارند .

کسانیکه با آب و تاب و توجیه های مسخره و من درآوردی از شرکت نمودن در رای گیری بحث کردند و دیگران را متهم به خیانت و جاسوسی و حماقت کردند بدانند این روباه از دسته روباهان دیگر است و هیچ تفاوتی با دیگران خصوصا رهبر پلیدشان ندارد و راه همه آنها و سیاست کثیف همه آخوندها را رفته و هنوز هم میرود . متاسفم برای مردمیکه امنیت و آزادی و رفاه خود و جامعه را در گرو پایدار بودن این حکومت میدانند .

در قسمت پایانی با تکریم رهبری ، دست و پای ملت ایران را بسته و مانند قربانی تقدیم ایشان نموده و همه چیز رابه نظر ایشان مرتبط میکند :!!!

نگاه کنید که روحانی در قسمت دوم و مصاحبه مطبوعاتی خود با روباه صفتی میگوید : نسبت به بقیه تحریمها من گفتم اگر خواست ملت ایران چنین باشه ، و اگه همه بیان و به یک اجماع ملی برسیم ، و اگر مقام معظم رهبری هدایت این امر رو بعهده بگیره ، ما همه پشت سر مقام معظم رهبری قرار میگیریم و این کار رو انجام میدیم!!!»  و گفتار نهایی از قالیباف بود که بهتر است دوباره ببینید .

بهمن مقتدری . جبهه آزادیخواهان مردم ایران

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s