دیدار شبانه خامنه ای با رئیسی و دستور تشکیل دولت در سایه و دستگیری حسین فریدون .

      دیدار نیمه شب خامنه ای و رئیسی در ساعت 2:30 دقیقه بامداد دو روز گذشته سه دستاورد مهم برای رئیسی داشت .  اول اینکه خامنه ای قول وحدت برای پیروزی بعدی ایشان در انتخابات بعدی داد ( شنیده ها حاکی از اتفاق نظر برای جایگزینی رئیسی در پست رهبری با حمایت قاطع سپاه و اطلاعات دارد )  دوم : دستور تشکیل دولت در سایه به او برای ایجاد فشار مضاعف بر رقیب انتخاباتیش که با فاصله زیاد رئیسی را پشت سر نهاد و سوم که مهمترین آنست وسوسه نمودن خامنه ای به دستور دستگیری حسن فریدون برادر حسن روحانی بود .

      خامنه ای در این دیدار ضمن تمجید از قاتل دهه 60 ایران حضور مردم در انتخابات را برکت الهی !!!!! برای نظام دانسته و خاطرنشان کرد کسب قریب شانزده میلیون رای توسط رئیسی گامی مهم و استوار برای قشر انقلابی است و دولت مستقر نباید آن را نادیده بگیرد . او چند روز پیش در حمایتی آشکار از رئیسی و باند اعدامهای جمعی و نیز در مقابله با حسن روحانی که قاتلین را تقبیح کرده بود ، دهه شصت را یکی از رخدادهای خوب نظام معرفی کرد و گفت نکند جای جلاد و قربانی را عوض کنید.
وی در ادامه تشکیل دولت در سایه توسط نیروهای انقلابی را خواستار شده و آن را حرکتی خداپسندانه و انقلابی برای کمک و همراهی با دولت منتخب دانست. البته همگان میدانند تشکیل دولت در سایه در هر نظامی که دولت قانونی با آرای مردم دارد در تضاد با قوانین جاری آن کشور است و سیستم مدیریت از بالای خامنه ای در صدد کارشکنی و تسهیل ورود رئیسی به مدیریت کلان کشور برای جا انداختن وی در تهران به عنوان مرکز ثقل کشور است .

     اما در خصوص حسین فریدون و نقش تمام عیار او در چپاول منابع مالی اقتصادی کشور که بر هیچکس پوشیده نیست اخبار جدیدی منتشر شده که حاکی از غیبت طولانی او در حاشیه انتخابات بوده و بناگاه در زمان برگزاری اولین مصاحبه مطبوعاتی حسن روحانی با صدا و سیما خبر میرسد که حسین فریدون را با تغییر مکان اقامتش به جایی نامعلوم انتقال داده اند .

     حسین فریدون که به آقای دوربینی معروف شده بود دو ماه پیش بنا به گزارش معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات و با دخالت مستقیم سید اصغر حجازی ( 1 ) از اعضا اصلی دفتر بیت خامنه ای و نامه کتبی ناطق نوری که مستقیم به حسن روحانی ابلاغ شده قید شده است که بدلیل اتهامات اقتصادی به مصلحت نیست که بیش از این حسین فریدون در انظار عمومی در کنار رئیس جمهوری باشد . از آن طرف هم با این موضوع حسن روحانی در آن جلسه فقط به اقامه نماز جماعت اکتفا کرده و بلافاصله بیت خامنه ای را از شدت ناراحتی ترک می کند. فراموش نکنیم چند روز پیش روحانی ادعا کرده بود که اگر کمترین آسیبی به برادرم برسد انقلاب میکنم و خبر آن در صفحه فیسبوک خود و دیگران منتشر شده است .

      روز بعد بلافاصله موضوع بانک رفاه مطرح میشود و از فردای آن ورود حسین فریدون به ساختمان قرمز نهاد ریاست جمهوری ممنوع اعلام شده و به همین دلیل سر تیم حفاظت روحانی به درخواست وی تغییر میکند. اما شنیده ها حاکی از آن است، که حسین فریدون تا تاریخ اوائل خرداد ماه در بازداشت خانگی بوده اما به ناگهان چهار روز پیش به مکان نامعلومی منتقل میشود. در همین راستا در ضیافت افطار ریاست جمهوری که با حضور استانداران و فرمانداران سراسر کشور برگزار شده حمله شدید لفظی روحانی کاملا مشهود است.

    خبر بازداشت خانگی رسماً در روز اعلام تایید انتخابات و در اولین جلسه رسمی روحانی به طور عمد بصورت تلفنی به اطلاع سرتیم جدید روحانی رسیده و او نیز بلافاصله خبر را به روحانی انتقال می دهد. حسن روحانی پس از شنیدن خبر، کنترل اعصاب خود را از دست داده و مجدد دچار حمله عصبی می گردد بطوریکه لرزش دست وی کاملا مشهود است.

     ( این بیماری حسن روحانی دقیقا از زمان خودکشی پسرش محمد که در هنگام صرف غذا در جلوی حسن روحانی با اسلحه خود حسن روحانی خود کشی میکند تا به امروز با روحانی است. همه افرادی که وی را از نزدیک می‌شناسند میدانند در کوران حوادث و استرس های شدید دست های حسن روحانی بشدت به لرزه افتاده و تا دقایقی وی کنترل ارادی بر خود را ندارد و به همین دلیل است که همیشه قبل از تمام جلسات وی به مدت یک ساعت از هر نوع تماس اداری خودداری میکند تا مبادا دچار حمله عصبی شود ) .

     پیشتر نیز تعدادی از نمایندگان مجلس، طی نامه ای خطاب به حسن روحانی درباره عملکرد برادرش، خبر از یک دریافت نجومی داده بودند. مطابق نامه نمایندگان، حسین فریدون با استفاده از نفوذ خود، به تاریخ ۲۵ خرداد ۹۳ ملکی را به قیمت ۱۴۰میلیارد ریال واقع در تجریش (از طریق همسر) از یک ابَر بدهکار بانکی به نام (ر- د) با بیش از ۴۰هزار میلیارد ریال بدهی بانکی، دریافت کرده است.

     عصر دوشنبه همزمان با فعالیتهای باند رئیسی و سپاه بر علیه روحانی ، با بازداشت مدیرعامل سابق بانک «ملت» توسط سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جنگ فساد اقتصادی در ایران وارد مرحله تازه ای شد.

«علی رستگار سرخه ای» که تا ۱۰ تیرماه امسال به عنوان مدیرعامل بانک ملت فعالیت می کرد، پیش از این به عنوان عضو باند یا لابی «سرخه ای ها» معرفی شده بود.
لابی سرخه ای تعبیری است که رسانه های تندرو برای توصیف نزدیکان «حسین فریدون»، برادر حسن روحانی، رییس جمهوری ایران به کار می برند. این عنوان اشاره به محل تولد این افراد دارد که شهرستان سرخه در استان سمنان است.

     باید منتظر بود و دید که منتسبان هم ولایتی حسن روحانی از این به بعد یکی یکی توسط باند مخوف سپاه و رئیسی از کار برکنار و باند جدید عوامل وابسته بخود را در ایران بر سر کار آورند که به این میگویند دولت در سایه و حال باید دید حسن روحانی در مقابل این فشار روزافزون چه خواهد کرد  .

  • سید اصغر حجازی و اعلام محکومیت او توسط اتحادیه اروپا طی تصمیم مورخ مورخ ۴ فروردین ۱۳۹۱، و مصادره تمام اموالش در اروپا بدلیل نقشی که در نقض گسترده و شدید حقوق شهروندان ایرانی داشته بشناسید

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%AF_%D8%B9%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D8%A7%D8%B5%D8%BA%D8%B1_%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C

بهمن مقتدری . 6 ژوئن 2017  . جبهه آزادیخواهان مردم ایران

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s