ترقه بازی خامنه ای شکستی مفتضحانه در ایران و جامعه بین المللی با 16 کشته و بیش از 50 زخمی

حکومتی که با حملات ترویستی و قتل مردم با نام داعش در صدد ماندگاری بیشتر است ، مورد تنفر و رو به موت است

توضیح مهم : جبهه آزادیخواهان مردم ایران در مقاله دیروز خود بدلیل ضیق وقت و جهت تسریع در آگاهی رسانی و پوشش دادن اخبار کشتار مردم تهران اقدام به انتشار خبر حمله و درگیری در تهران از منبع «خبرگزاری ایلنا » نمود و بهمین خاطر در متن خبر عباراتی نظیر « حرم امام خمینی! » و « شهادت » دیده میشود که ضمن اعلام تنفر و انزجار خود از بکار بردن چنین عباراتی اعلام می نماید ما خمینی را نه تنها امام نمیدانیم بلکه او و دار و دسته قاتل و دزدش را از عناصر اجیر شده برای نابودی کشور ایران میدانیم.

با گذشت یک روز از درگیری ساختگی رژیم برای فریب مردم و جهانیان و افزایش کشته شدگان به 16 نفر و تنها پس از گذشت تنها ساعتی از شروع درگیری عوامل خریداری شده سپاه و خامنه ای در مجلس و گور خمینی ، همه شواهد حاکی از وجود یک سناریو مهندسی شده حکایت داشت که بسیار مضحک تر از کودتای ترکیه در چند ماه پیش بود که رژیم در پی کسب دستاوردهای خاصی از این اقدام بود :

 اولین هدف آن مظلوم نمایی و فرار بجلو به قصد فریب افکار در سطح بین المللی بود که نشان دهد حکومتی که همه دنیا به تروریست بودنش اذعان دارند در آستانه جنگ سرد با عربستان خود دچار حمله تروریستی شده و در حقیقت خود قربانی تروریسم است اما سنای آمریکا بدون توجه به این مظلوم نمایی  قانون «قانون مقابله با اقدامات بی‌ثبات‌کننده ایران» را ساعاتی پس از این نمایش تصویب نمود .

دوم : بکارگیری وسیع عبارت « مدافعین حرم » و توجیه اعزام قاتلین با لفطره آموزش دیده برای دخالت در امور کشورهای منطقه که با این عملیات خامنه ای و گروه وابسته به باند اطلاعات و سپاه پاسداران در اقدامی شتابزده در روز و شب گذشته با پخش اعلامیه و عکسهای متنوع در سایتهای اجتماعی سعی کردند دشمن هراسی و داعش ترسی را در سطحی وسیع به نظر مردم ایران برسانند .

سوم :  بدست آوردن بهانه های لازم در تشدید حملات خود بر علیه عربستان که ایران را حامی تروریسم میخواند و دامن زدن به شروع جنگی خونین به بهانه بر هم زدن امنیت داخلی ایران توسط عربستان . ( توجه کنید کشورهای غربی این اقدام فریبکارانه را در ابتدای جنگ اول جهانی با کشتن ولیعهد سارایه وو بخوبی پیاده نمودند ) رژیمی که خود در تجهیز و سازماندهی داعشیان و طالبان در عراق و افغانستان با آنهمه سند و مدرک پیشتاز است و سالهاست که با نفوذ به ارکان القاعده و داعش و طالبان و با عملیات دوگانه گروگانگیری افراد خانواده مسولان این گروهها و از طرف دیگر با پرداخت باج و پول و سلاح با انها مسالمیت آمیز زندگی می کند ، عملیات اخیر را برای نشان دادن ادعای ضد تروریست بودن خود انجام میدهد و از طرفی حکومت ایران و سپاه پاسداران در اعلامیه ای عربستان را مسئول اقدامات تروریستی دیروز اعلام نموده تا به ایجاد آشوب و دشمن تراشی در منطقه دامن بزنند .

چهارم : در پی ورشکستگی سیستم بانکی رژیم بدلیل چپاول منابع مالی و هجوم سپرده گزاران به مجلس نمایندگان برای تادیه اموال به سرقت رفته ، رژیم که ازین تجمعات بشدت ترسیده بود با این اقدام تلویحا تهدید کرد بدلیل احتمال حملات تروریستی داعشیان !! احتمال حمله تروریستی وجود دارد و به زعم او دیگر کسی حاضر نخواهد شد با راه اندازی تجمعات آرامش سران رژیم را بر هم بزند .

پنجم : با چنین سناریو مسخره ای مردم را به خود وابسته نماید و با نشان دادن برقراری امنیت در رژیم اسلام !!! و داعش هراسی موجودیت نظام را برای چند سال دیگر در راهزنی و غارت ایران بیمه نموده و بر بقیه اقدامات جنایتکارانه خود سرپوش گذارد

در نهایت وارد کردن ضربه ای بر پیکر دولت روحانی و مردمی که با شورو هلهله نماینده خامنه ای را پس زدند . این عملیات خیالات رژیم را در تعویض پیش از موعد دولت کنونی به ذهن متبادر مینماید و جرقه ای است برای بی کفایتی دولت و در گام بعدی طبق قولی که در نیمه شب 15 خرداد به رئیسی داد آماده نمودن او برای  انتخابات بعدی که ممکن است زود هنگام هم باشد .

نقاط ضعف کودتای مخملی خامنه ای

 • مهمترین ضعف رژیم پخش عکسی از تهدید و قبول مسئولیت این عملیات توسط داعش بود در حالیکه داعش تمام تبلیغات خود را از طریق شبکه الجزیره که از قطر تغذیه میشود انجام میدهد و چند روز پیش عربستان شبکه الجزیره در ریاض را مسدود و کلیه کارکنان آنرا به قطر اخراج نمود

 • ویدئوی حمله به مجلس با لحن عربی غیر اصیل بود که کاربران بسیاری آنرا کلیشه ای نامیده آشنایان به عربی آنرا خارج شده از دهان عده ای ایرانی خواندند که مسلط به عربی نبودند و عبارات را حفظ میکردند . توجه کنید زمان پخش آن عبارات چند نفر با هم اقدام به فریاد زدن مینمایند که جملات اکثرا نامفهوم است و عجیبتر از آن عدم استفاده از بانگ الله اکبر توسط حمله کنندگان بود که ناآگاهانه سنت داعش را بر اثر شتاب و استرس اجرا نکردند و مهمتر از آن نشان ندادن عاملین حمله به دوربین بود که اینهم با سیستم داعشیان در تضاد کامل قرار  دارد .

 • تضاد اعلامیه سپاه پاسداران و اعلام مدت زمان یک ساعت تا خاتمه عملیات با واقعیت . از ساعت 10.30 صبح تا اخبار ساعت 14 که حیاتی مجری اخبار اعلام کرد عملیات هنوز ادامه دارد .

 • دستکاری جنازه فرد کشته شده و وجود آثار بر هم زدن وضعیت جنازه ( که در عکسهای سایتها به وفور پخش شده ) و مورد شناسایی قرار ندادن چهره ، قیافه و سر و وضع کشته شدگان در همه عکسها

 • photo_2017-06-08_13-27-41
 • داشتن آنهمه سلاح و مهمات در امنیتی ترین مکان

 • چگونگی ورود آنها بدرون چنین نهادی بدون وجود مامورین کارکشته و تبلیغات وسیع سیستم امنیتی پلیسی ایران

 • photo_2017-06-07_11-11-29
 • آرامش و ثبات عجیب نمایندگان و رئیس مجلس و ادامه جلسه آنها در حین یک حمله تروریستی !! عکسهای سلفی نمایندگان ( تاج گردون و دوستانش ) در صحن مجلس و درست در لحظات اضطراب درگیری مسلحانه و اداره مجلس توسط رئیس مجلس و نمایندگان بدون کمترین ترس و واهمه از کشته شدن همه و همه نشان از یک عملیات از پیش طراحی شده دارد .

 • عدم سرازیر شدن یگانهای امنیتی به تعداد زیاد در مقایسه با برخورد با تجمعات مردم عادی که از هر سو هزاران نفر پلیس و بیسجی و آخوند اسلحه بدست مثل مور و ملخ سرازیر میشوند

 • عزیمت شتابزده ظریف به ترکیه و تشکیل جلسه با اردوغان جنایتکار که جدیدا در طرح سد سازی غیر قانونی همه سرچشمه رودخانه های حیاتی به ایران را در حال مسدود نمودن است

 • گرفتن ویدئو لحظه انفجار در حیاط گور خمینی که در هیچکدام از حملات انتحاری بواسطه غیر مترقبه بودن انفجار هیچکس نتوانسته ویدئوی قابل دیدنی را درست در لحظه انفجار به نمایش بگذارد مگر اینکه از قبل برنامه ریزی شده باشد . همه ایرانیان سوال کرده اند : اگر این اقدام از سوی داعش بود چرا این عملیات در روزهای 14 و 15 خرداد با آنهمه جمعیت انجام نشد و داعشیانی که به خونخواری و بیرحمی اشتهار دارند چگونه یک انتحاری خود را نه در حرم بلکه در حیاط و با شروع به تیراندازی و جلب نمودن حواس محافظین بخود منفجر مینماید که فقط باعث انهدام خود بشود .

 • نمایش مسخره و مضحک صدا و سیمای میلی رژیم در عدم به تصویر کشانی و پخش زنده . در خلال کشتار مردم تهران توسط عوامل حکومتی و درحالیکه شبکه المیادین به بررسی حادثه ایران پرداخته بود شبکه های ایران در حال بررسی و گفتگو در مورد مسائل کم اهمین و بی ربط بوده و بدترین حالت آن پخش برنامه طنز “خندوانه” با ويژه برنامه “خنداننده شو” و مسابقه استنداپ كمدي از شبكه تلويزيوني نسيم، تنها چند ساعت پس از شهادت شماري از هموطنان بدست جنايتكاران آخوندی بود که خشم همه ایرانیان را برانگیخت . مسلما حوادقی اینچنین در اروپا و آمریکا را سیمای دولتی ایران با قطع برنامه های عادی خود تا انتها به تصویر و گزارش خواهد کشاند

خبرهایی از اعلام همدردی وزارت خارجه آمریکا و اتحادیه اروپا و شخص ترامپ به مردم ایران در سایتهای خبری درج شد اما دریغ از اعلام همدردی کسی که خود را رهبر خود خوانده نامیده و نه مسئولین طراز اول حکومت که نه تنها به کسی تسلیت نگفتند  بلکه چون سناریو را خود رهبر و اطرافیان پلید او ترتیب داده بودند  آنرا ترقه بازی نامیده و با پوزخند با آن برخورد نمود .

    برداشت حکومت از عملیات دیروز

 • رضا سیف الهی معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد عوامل حوادث تروریستی امروز تهران از برخي مناطق ايران بودند!!! و امروز اعلام کرد زنی که دستگیر شده ایرانی بوده و مربوط به نواحی جنوبی کشور است و همدستان تروریست با این زن هم ایرانی بوده و مربوط به نواحی غرب کشور هستند.!!! این میتواند چراغ سبز رژیم برای دستگیری و اعدام مخالفین کرد و سنی نشین مناطق غرب باشد که بدینوسیله بتواند سرپوشی بر عملیات ننگین دروغین خود بگذارد و باید از امروز به بعد شاهد دستگیری و اتهام زنی و اعدامهای گسترده تر بود .

 • در گام بعدی سیستم آخوندی به مثابه گوبلز وزیر تبلیغات هیتلر دشمن فرضی خود ساخته را تا آنجا که توانست و خواست بزرگ نشان داد و مردم را از وحشت داعش و تروریستهای آنچنانی برای پناه گرفتن زیر عبای روحانیت دعوت کرد غافل از اینکه پس از شروع عملیات و تلاش رسانه های حکومتی برای نشان دادن حمله ای وسیع از ناحیه داعش ، همه مردم ایران جعلی بودن این عملیات را بسادگی به بقیه یادآور شدند .

و خاتمه کلام با مردمیکه با هلهله و رقص و پایکوبی به چنین افرادی رای دادند تا خود روحانی مشروعیت را منتسب به رهبری بداند و حال رهبر مزدشان را اینگونه پرداخت نماید .

بهمن مقتدری  9 ژوئن 2017  – جبهه آزادیخواهان مردم ایران

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s