تسلیم شدن گروهک تروریستی حماس در مبارزه و انتقال سران حماس از قطر به ایران

     با صرف میلیونها دلار از منابع مالی ایرانیان در هزینه نمودن برای اقدامات تروریستی در خاورمیانه و سیر کردن شکم عربهای احمق در فلسطین در حالیکه مردم ایران خود گرسنه هستند خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی تروریستهای گروهک حماس و یکی از یاران نزدیک خامنه ای  ، با به رسمیت شناختن مرزهای سال 1967 و کشور اسرائیل بعنوان یک کشور مستقل امیدهای رژیم تهران را پس از 38 سال بر باد داد .

 با اعتراف امام جمعه تهران و اظهار تاثر عمیق !!! و نیز اعلام خبرگزاریهای رژیم مبنی بر خروج حماس از سیاستهای جنگ و گریز و خستگی تروریستهای فلسطینی از نبرد با اسرائیل رژیم ایران یکی از تکیه گاههای بزرگ خود را در منطقه از دست داد و این موضوع حاصل فشار مضاعف اعراب خلیج فارس بر قطر ( بزرگترین حامی حماس ) بمنظور اخراج انها از قطر و نیز فشار مصر بر طایفه تندرو اخوان المسلمین ومحدود نمودن دایره فعالیت آنها میباشد /

اما در این میان نگرانی امام جمعه و آخوندهای مزدور از این عملکرد  خبر از پراکندگی و تشتت مزدوران تربیت شده رژیم در کشورهای منطقه میدهد که همین امر باعث وحشت انها از تنها شدن در منطقه خلیج فارس و نداشتن تکیه گاه های همیشگی شده است . او در سخنان روز جمعه خود این عقب نشینی را مایه تاسف و تأثر خوانده و گفت : این مسئله تأسف‌باری است که برای حماس پیش آمد و آنان گویا عقب‌نشینی کردند و مرزهای آن سال را پذیرفتند و استقلال فلسطینی‌ها را در یک کشور مستقلی با رسمیت شناختن دشمن جاعل و غاصبی که این همه کودکان آنان را کشته است، خانه‌هایشان را ویران کرده و خودشان را آواره کرده است،‌ نابود کردند. اما گروه جهادی و مردم فلسطین زیر بار نخواهند رفت، حزب‌الله غیور این موضوع را محکوم کردند ولی بازهم این اقدام از سوی دوستان ما مایه تأسف و تأثر است.»

با اجماع عربستان و کشورهای حامی مبارزه علیه تروریست بر علیه ایران و قطر و اخباری که حاکی از حمایت بی چون و چرای رژیم آخوندها و ارسال هزاران تن مواد غذایی مردم محروم ایران به قطر میرسد ، قبولی قرارداد 1968 توسط یکی از بازوهای اصلی فلسطینیان ضربه جبران ناپذیری بر پیکره نحس و فرسوده رژیم ننگین اسلامی است .

نقل مکان فرماندهان حماس از قطر به ایران

در رویدادی جدید به منظور کاهش فشار از روی دوحه ، و پس از بحران پدید آمده در خلیج فارس بر علیه قطر فرماندهان جنبش حماس از قطر به ایران نقل مکان می‌کنند. اسامه حمدان، مسئول روابط بین‌المللی جنبش حماس اعلام کرده بود، به منظور کاهش فشار از روی قطر جنبش حماس با خروج فرماندهان این جنبش از قطر مخالفت نخواهد کرد.

      پس از انتخاب دوباره اسماعیل هنیه به عنوان رئیس دفتر سیاسی حماس، حمایت مالی ایران از این جنبش از سر گرفته شد و اسماعیل هنیه قصد دارد که به تهران سفر کند و به احتمال زیاد فرماندهان جنبش حماس از قطر خارج و به تهران نقل مکان کنند. با این اقدام لیست بلند بالای مهمانان ناخوانده ایران و مفتخوران عرب وابسته به سیستم تروریست پرور خامنه ای بلندتر شده و تهران در حال تبدیل شدن به مقر تروریستهای رژیم است و در آینده با اتمام عمر رژیم فرار انواع حیوانات از گروه و نژادهای متنوع از ایران دیدنی خواهد بود .

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s