ما در ایران زندانی سیاسی نداریم ! پس تعریف مزدوران رژیم از زندانی سیاسی چیست ؟

   همه ایرانیان آگاه و سیاسی ( نه کسانی که خود را سیاسی نمی دانند ) از وضعیت  زندانیان سیاسی و دستگیریهای فله ای و بدون وجاهت قانونی در ایران اطلاع دارند و اکثر آنها را با ذکر نام می شناسند .  در خبرها دیدیم مزدوران اطلاعات سپاه مادر گلرخ ایرایی (زن آرش صادقی) را تهدید کرده اند که در صورت اطلاع رسانی در خصوص وضعیت دامادش او را نیز بازداشت خواهند کرد !  رژیم جمهوری اسلامی همه توش و توان خود را در ایجاد جو خفقان و حکومت پلیسی بکار برده تا بتواند چند صباحی بیشتر به عمر ننگین و خفاشی خود ادامه دهد و در این راه اگر از زبان امام شهیدشان ( حسین ) هر روز اعلام میکنند مومن باید آزاد مرد باشد اما چون خود چندان از آزادگی بهره ای نداشته و اصولا با آزادگی دشمن هستند از هتاکی و توهین و وارد نمودن استرس به زنان نیز هیچ ابایی ندارند

     هر روزی بر ایرانی می گذرد مامورین رژیم طی دستگیریهای وسیعی منجر به بازداشت بدون تفهیم اتهام ، برخوردارنبودن دستگیرشدگان از وکیل ، دلیل محکمه پسند دستگیری و روند قانونی دوران بازداشت را بدون توجه به مفاد امضا شده قوانین حقوق بشر انجام میدهند و از هیچ قانونی هم تبعیت نمی کنند و لاریجانی مزدور با پست مضحک « نماینده حقوق بشر جمهوری اسلامی » در مصاحبه های خود همچون دیگر مزدوران حکومت سوالات را به سخره گرفته و آدرس غلط میدهد .

    روز گذشته جواد لاریجانی طی مصاحبه ای با خبرگزاری ایلنا در مورد وضعیت زندانیان سیاسی و نیز محرومیت نرگس محمدی اقدام به پرت و پلا گویی کرده و چون نهاد تحت نظارت او عمدا هیچ کار مثبتی برای زندانیان سیاسی انجام نداده ، سوال را بدون جواب رها کرده و با گفتن خزعبلاتی که ادبیات خاص سران این جمهوری کثیف است مصاحبه را به راهی که خودش دوست داشته کشانده است و از جواب صریح طفره رفته است .

   خبرنگار ایلنا به اخباری مبنی بر نگه‌ داری زندانیان سیاسی در بند مجرمان مواد مخدری و اعدامی‌ها، و همچنین به محروم بودن نرگس محمدی “از دیدار با فرزندان خود و اعتصاب غذای برخی زندانیان سیاسی اشاره کرده و خطاب به لاریجانی گفته است: «آیا جنابعالی یا همکاران شما با این افراد ملاقات و گزارش‌هایی برای رعایت حقوق این افراد برای ارائه به مسئولان عالی قضایی تهیه کرده‌اید؟»

از پاسخ‌های نماینده حقوق بشر!! جمهوری اسلامی چنین برمی‌آید که نهاد تحت نظارت او در موارد یادشده اقدام نکرده است. ایلنا به نقل از لاریجانی می‌نویسد: «ما در کشور عنوان زندانی سیاسی نداریم (1) !!! اگر جرم سیاسی نهایی شود ممکن است این اتهام مطرح شود.» ما برای آزاردهی، متهمان را در کنار کسی قرار نمی‌دهیم. این اتهام بدی است که به قوه قضاییه می‌زنند.!

اگر شما ادعا میکنید زندانی سیاسی ندارید پس نتیجه میگیریم همه افرادی که در بند 209 اوین و زندانهای دیگر ایران هستند به چه جرمی در زندان بسر میبرند ؟ آیا همه بجرم تجاوز و قتل و لاابالی گری و سرقت و جرایم برخواسته از عملکرد حکومت اسلام در زندان بسر میبرند؟

اگر زندانی سیاسی ندارید چرا محافل حقوقی و دفاع از بشریت سازمانهای مختلف دنیا درخواست آزادی نرگس محمدی ، اسماعیل عبدی ، نازنین زاغری ، امید کوکبی ، آتنا دائمی ، آتنا فرقدانی ، برادران رجبیان و صدها تن دیگر را از رژیم داشته و دارند ؟ این یاوه گوییهای شما در تناقض آشکار با دیگر یاوه گوییهای دیگر سران رژیم است و دروغگویی شما ناشی از یک ذهن بیمارگونه است و شما و دیگر روانیان حاکم در این رژیم نیاز به روان درمانی دارید

جناب مزدور سوال مردم ایران اینست : این لایحه جرم سیاسی چه زمانی نهایی میشود ؟

از دیدگاه ما هیچگاه چنین لایحه ای نهایی نخواهد شد چون رژیم منفور خامنه ای باستناد اینکه موانع قانونی در این لایحه موجود است آنرا هر بار بین مجلس و شورای نگهبان پاسکاری کرده تا بتواند ضمن برخورداری از زمان و خواب خرگوشی حقوق بشر در دنیا از این محمل بر فشار مضاعف خود بر زندانیان سیاسی و افرادی که با عملکرد غلط رژیم مخالفت می کنند بیفزاید . حقوق بشر ایران در خواب بود زمانیکه بر اثر هجوم سگان وحشی رژیم بخانه آرش صادقی مادرش سکته زد و بر اثر استرس و وحشت ناشی از آن هجوم عاقبت رخ در نقاب خاک کشید و پسرش که در بند اسارت بود نتوانست مادرش را ببیند . شما و مزدور دیگری بنام ظریف باید اینرا بدانید حقوق بشر در ایران سی و هشت و اندی سال است که در خواب مرگ است و بیداری ندارد .

 این ادبیات را مزدور رژیم ظریف که به ناحق در مقام وزیر امور خارجه ایران قراردارد بهتر میشناسد هم او که بارها در محافل رسمی حقوق بشر را به سخره گرفته و حقوق حقه زندانیان سیاسی را لگدمال نموده است . ایشان میداند در کجا چه بگوید زیرا پس از هر 4 سال یکبار که ملت ایران فریب مکاری آخوندها را خورده و برای چندمین بار به پای انتخابات میروند با سوء استفاده از این تجمعات اظهار میدارد اگر جمهوری اسلامی مورد تایید مردم نیست این مردم چرا به ماندگاری آن رای مثبت میدهند ؟

این فرد خود فروخته همچنین در نهایت وقاحت و در زمانیکه زندانهای ایران مملو از زندانیان سیاسی است و با آنکه اکثر زنان سیاسی بواسطه ظلم توحش گونه اسلامی از دیدار با کودکان و والدین خود محرومند مصائب ایران را رها کرده و در حساب توئتری خود به عملکرد ترامپ ایراد گرفته و آنرا مخالف قوانین انسانی و جدا کننده مادربزرگها و نوه هایشان میداند . این داخل شوندگان به بربریت و توحش دینی چنین ایامی را در خواب هم نمی دیدند که بر آرزو و آمال عده ای خود بخواب زده سوار شوندو اینچنین انسانیت را به سخره بگیرند و کسی را هم یارای اعتراض نباشد .

ما اشتباه کردیم از حقوق بشر گفتیم . ما نمیدانیم زندان در دین و آیین شما نقش تعیین کننده ای در تربیت اسلامی و نهادهای خانواده و جامعه دارد . ما محاسبه نکرده ایم که از بدو پیدایش این تفکر دینی چه باران رحمتی بر مردم ایران باریدن گرفته و اینهمه فضایل و کرامات را نمی توانیم هضم نماییم چرا که اصولا مردم قدرنشناسی هستیم . این سیل بنیان کن علم و دانش و تجربیات علمی در دنیا ناشی از ظهور انقلاب فرهنگی شما بود و ما چشم خود را بر حقایق علنی یک دولت اسلامی به سبک خمینی بسته بودیم .

آقای لاریجانی ببخشید ما ناخواسته و ندانسته اگر به شما و وضعیت فوق العاده عالی حقوق بشر! در ایران اهانت کردیم راه بلد نبودیم !. شما میتوانید با دیگر برادران دالتونهایتان به ایفای وظایف خطیر خود ادامه دهید که البته سحری هم در پی این شب تاریک هست .

(1 ) لینک مکاتبه گروهی از زندانیان سیاسی به لوران فابیوس

https://www.google.se/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjr6fGd2vLUAhUHIJoKHc6RCRkQjhwIBQ&url=http%3A%2F%2Fparvaze-parastohaie-asheqh.blogspot.com%2F2015%2F07%2Fblog-post_26.html&psig=AFQjCNFrTjdb-58KtCjsY_ebSxDWeG68Xw&ust=1499362795259104

 

     B.Moghtadery – 5 July 2017

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s