در جواب آتش به اختیار خامنه ای ، مردم ایران هم آتش به اختیار خود را پیاده میکنند  

          روز گذشته آخوندی که بخود اجازه دخالت در زندگی شخصی مردم را داده بود با برخورد فیزیکی فردی روبرو شد و طی این برخورد آخوند با چاقو مورد حمله قرار گرفت و فرد ضارب با فریاد : ما از آخوند خسته شده ایم من فرزند ایرانم،  ما از دست آخوندها خسته شده ایم ، ما جونمون به لب مون رسیده از دست آخوندا  ما آخوند نميخوايم ، این چه مملکتیه، او را مضروب نموده و عمامه اش را در سکوی مترو بدنبال خود میکشاند که با گلوله مستقیم پلیس از فاصله یک متری هدف قرار گرفته و کشته شد .

این حادثه و گفتار آن جوان شجاع که تابو تقدس نمایندگان خدا بر زمین در ایران را شکست و خرد نمودن این سنگ بزرگ در جامعه ایران آخوند زده نشان داد مردم ایران بر علیه ظلم و ستم و دخالت بیجای آخوندیسم ایرانی در حال قیام هستند و قصد دارند بر تمام قوا بر علیه سلطه این موجودات کثیف ، شهوتران ، لاابالی و مفتخور بپا خیزند تا ملاها بدانند ملت ایران مردمانی فهیم هستند که 38 سال ترکتازی آنها را صبورانه تحمل کردند ، اما اینک با دراز شدن پای شیخ و ملای زنباره از گلیم خود باید تاوان سختی برای فضولی و سرک کشیدن به حریم خصوصی افراد بدهند .

    در نظامی که به خود اجازه میدهد هر بیسواد لاابالی تحت عناوین بیسجی ، روحانی و نیروی گشت نامحسوس حریم خصوصی افراد جامعه را مورد تفتیش قرار دهد ، به نحوه لباس پوشیدن و ریزه کاری هر کسی کار داشته باشند وضعیت امروز پیش میاید که حتی در خودرو هم محیط خصوصی نیست و هر بی شخصیتی میتواند شخصیت افراد جامعه را بی ارزش کند .

 همچنین مشتی رمال و خرفت بعنوان مرجع تقلید در مورد زندگی مردم تصمیم گرفته و آنها باید تعیین کنند تک تک افراد جامعه چگونه زندگی کنند و عده ای مزدور که منتظر هرج و مرج و لفت و لیس از کاسه حکومت هستند با چراغ سبز سران نظام اینگونه در محافل عمومی به افراد بی احترامی کرده و باعث بوجود آمدن صحنه های قتل و کشتار میشوند .

   نظام حکومتی ایران با وجود قوانین مصوب ( هر چند ناقص و معیوب ) و نیروی پلیس ، با به آشوب کشیدن کوچه و خیابان و تزریق استرس به مردم سعی در پیاده کردن اهداف غلطی دارد که با گذشت سه دهه از عمر ننگینش نتوانسته این ادبیات عهد عتیق را بخورد مردم دهد و هر روز نیز بر اجرای آن با رفتارهای توهیتن آمیز پافشاری میکند .

     ادبیات دینی در ایران دیگر جواب نمیدهد و مردم آنرا دیگر قبول ندارند ازاینرو رژیم سعی دارد با استفاده از زور و تعصب خشک و بهره گیری از نیروهای متعصب و تندرو اسلامی فاقد تجربه که هر کدام برای خود قرآن متحرکی هستند اهداف کثیف خود را پیاده کند . این ادبیات مدتهاست از زندگی نوین جوامع بشری رخت بربسته و همه کشورهای موفق دارای سیستم ایده آل بر مبنای قوانین عالی بشریت سالهاست آنرا به زباله دان سپرده اند .

   ایجاد فشار مضاعف در مسئله حجاب بانوان و تنگتر نمودن حلقه محاصره با احادیث جعلی و استفاده از آیات سراسر خشن قرآن با و چاشنی زور و خشونت روز بروز بیشتر شده و برخورد سیستماتیک درگیری و کتک زدن افراد جامعه در منظر نگاه کودکان و دیگر افراد مردم ایران را به بشکه باروت در حال انفجار تبدیل کرده که حادثه مترو شهر ری تهران یکی از این نمونه برخوردهای کاملا دخالت جویانه است .

در چنین اوضاعی با تجویز قوانین من درآوردی از سوی سران حکومت و ایجاد جو برخورد غیر مسوولانه و غیر تخصصی ، آحاد جامعه نسبت به یکدیگر پرخاشگر و عصبی شده که این جو باعث موجی از نزاع، درگیری، ضرب و جرح و نهایتا بالا رفتن آمار جرم و ‌جنایت خواهد بود. این وضعیت را مردم ایران دیگر تحمل نکرده و تصمیم گرفته اند جواب افراد خودسر و مداخله گر در امور شخصی خود را با آتش به اختیار مردمی بدهند .

این عکس جوابی به آتش به اختیار خامنه ای و مسئولین بی کفایت رژیم است که هر کس در امور شخصی شان دخالت نمود اینگونه او را مضروب یا مقتول نمایند حتی اگر ضاربین خود کشته شوند .

photo_2017-07-15_14-26-39    با اشاعه بی بندوباری قانونی توسط شخص خامنه ای در دادن آتش به اختیار به کسانیکه دلسوز نظام محسوب میشوند اکثر نمایندگان مزددورِ این شخصِ نادان در استانهای ایران بخود اجازه بی احترامی و فحاشی به مردم را داده و هر کدام به نحوی شخصیت و حریم خصوصی افراد خصوصا زنان را لگد کوب می نمایند . آخوند ابوالقاسم یعقوبی نماینده خامنه ای در خراسان شمالی  مورد برخورد با افراد بدحجاب و راه اندازی کمپین برای مقابله با بانوان بدحجاب ! گفته است: «باید یک لشکر متدین و دینی در مقابل افراد بدحجاب فعال شود. شما باید با راه اندازی کمپین و کارهای تشکیلاتی در مقابل بانوان بدحجاب عرض اندام کنید ولو با راه رفتن با حجاب کامل در خیابان باشد.»

ابوالقاسم یعقوبی افزوده است: «گاهی ما در سخنان و خطبه های نماز جمعه کلید واژه ای می دهیم که باید فعالان فرهنگی به دنبال مطالبه آن باشند وقتی می بینند فردی در حوزه فرهنگی خط را شکست، منتظر فرمان نباشند و خود وارد عمل شوند.» این خزعبلات یعنی زیر پا گذاردن قانون و جامعه را تبدیل نمودن به جنگل ! آنچنانکه اینک مشاهده میشود هر کسی بخود اجازه میدهد با هر کسی هر جور که دلش خواست برخورد کند .

پلیس در این زمینه با توجه به تجریه سالها برخورد فیزیکی با مردم به این نتیجه رسیده که کار پلیس این نیست . قول خمینی را کسی یادش هست : امروز کار پلیس عبادت است !!!! این چه عبادتی است که مردم را با خشونت بر روی زمین کشیده و به بهانه بدلباسی او را   کتک بزنند ؟  حال بعد از سالها آزمون و خطا به گفته سخنگوی ناجا: پلیس اشتیاقی برای ورود به حوزه حجاب ندارد. ناکارآمدی بعضیها دراین خصوص ( منظور عوامل خودجوش و مقدسان حوزه است ) ، بار را بر دوش پلیس گذاشته است

    پاسدار مزدور محمدعلی جعفری در سمینار حجاب ! با توهین به عموم مردم ایران اعلام کرد: مشکل بی حجابی از بی غیرتی و بی حیایی است و برخی به اندازه یک خروس غیرت ندارند.  این عنصر احمق نظام با بیشرمی و بستن چشمانش بر روی اینهمه رشوه و فساد مسئولین نظام عنوان کرد:باید دید این بی غیرتی از کجا آمده است. شاید این مساله ناشی از لقمه‌های حرام و رشوه‌ها و فسادها باشد.

    اینک باید نتیجه گرفت که سران پاک دست و نمایندگان امام زمان که بازداشت شده اند و مابقی پیکره نظام که بجرم فساد مالی و دزدی بترتیب در حال انتقال به زندان هستند مسلما طبق این فتوای جعفری حرام لقمه و حرام زاده باشند .

همه سران دزد و رذل آخوندی به مردم ایران توهین میکنند و این جوابی قاطع به خودسری بیش از اندازه ملایان است تا بفهمند ایرانی از آخوند متنفر است

B.Moghtadery 16 July 2017

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s