امامزاده ها ( صاحبان ژن خوب ) چگونه در ایران تکثیر شدند ؟

 امامزاده ها ( ژن زاده ها ) یکی از برکات دین و دکانداری دینمداران برای تخفیف درد و رنج و بیماریها و رفع گرفتاریهای مختلف مردم هستند و بی اعتنایی به این تنوع بالای پزشکان و متخصصین داخلی و بیرونی باعث هلاک است چندانکه می بینیم برخی از آنها از برکات توجه مردم دور مانده و مردم آن ناحیه به انواع بلاها گرفتار شده اند .

     عالم ربانی!!آیت ا… بهجت گفته اند : به امامزاده ها زیاد سر بزنید! این بزرگواران همچون میوه ها که هر کدام یک ویتامین خاصی دارند ، دارای خواص و آثاری مفید هستند !!! بله خصوصا در تابستان مردم باید همزمان از همه آنها متنعم شوند .

20228363_596552924066497_7330411025559302202_n

     بنظر میرسد این سیستم آقازادگی و سیادت نوعی گیاه قارچ گونه در ایران بوده است که همزمان با بارندگی روزمره فقر و جهل ناشی از برکات دین بر سر مردم ، یکی یکی سر از زمین درمیاورده اند .

     این رویش نشانه بهبود و کیفیت زمینهای ایران و مهمان نوازی ایرانیان بوده و هنوزم هست و اینکه میگویند دوران خشکسالی است و کم آبی همه حرافی و خرافه است وگرنه چگونه ممکن است که از سال 57 آمار ژن زادگان از 1500 فقره بیکباره به 11000 فقره با شجره نامه و بی شجره نامه افزایش یابد؟ پس زمین خوب ، هوای خوب ، آب خوب و محیط عالی ایران و مردم ژن نواز ! همه و همه موجبات پیدایش این زاد و ولد با نرخ بالا شده است

      بعد از ظهور اسلام و پیدایش دین مبین ، آقا زاده هایی با ترکیب ژن عالی در میان جامعه فقیر نگه داشته شده مبادرت به شخصیت فروشی ، خود فروشی! و فخر فروشی کرده و در اینراه با صرف دینارهای یامفتِ بیت المال عرصه را بر مردم بیعرضه ، بیکار، درس نخوان ؛ و تنبل! تنگ نموده و در اکثر مناصب حکومتی چنگ انداخته و در راه پیشبرد اهداف پدران به منصب رسیده به خوشگذرانی و باده گساری و خانم داری رسیدند و البته در جواب مردم فقیر و حق خورده می گفتند شما جربزه کار و استعداد درونی ندارید و ما چون از شجره پاک و مطهری هستیم لیاقت زمامداری داریم       .

    این وضعیت بکام برخی از افراد رقیب حکومتی خوش نیامد و بعد از مدتی بین دارندگان ژنهای خوب و آنان جنگهای زیادی اتفاق افتاد و آقا زاده ها از ترس جانشان و اینکه این ژنها باید تولید مثل کرده و به دنیا صادر شوند به اطراف کوچ کردند و البته جایی بهتر و خوش آب و هواتر از ایران هم نبود .

      حال با این توضیحات میرسیم به جواب یک سوال مهم که اکثرا میپرسند : چرا این( ژن زادگان ) همه به ایران آمده و در عربستان که مهد دین اسلام است حتی یک امامزاده با ژن خوب باقی نمانده است ؟؟ حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی   معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه !! ( یک قاطر با ژن خوب نیاز است برای حمل القاب این آقا ) جواب سوال را اینگونه داده اند : علت حضور امامزادگان در ایران به خاطر ظلم بنی‌امیه و بنی‌عباس در سرزمین حجاز بوده است .( انگار ایشان آنجا بوده و در تصمیم گیری این آقازاده ها حضور فیزیکی داشته است) !!!

     نتیجه میگیریم آنها وارثان دین و مذهب شیعه هستند و با درایت و نصیحت پدرانشان به ایران صادر شده اند که نسلشان در سرزمینی که عاشق ژنهای خوب هستند حفظ شده و تکثیر شوند !!! .

 نکته مهم اینست که القاب و شجره نامه اکثر این امامزادگان مهجور از وطن به یک پدرخاص میرسد و تقریبا هر تابلویی را که مینگریم بنوعی به یکی از این آقاهای بزرگ منتهی میگردد و این با عقل جور در نمیآید .

    چون طبق اسناد معتبر ، پدر و مالک اصلی این ژنهای خوب بواسطه نبرد عقیدتی با حکام وقت همیشه در زندان بوده و با وجود زندانبانی سفاک و بیشعور(: بنام سندی بن شاهک این زندانی نمی توانسته بواسطه حجم بالای زنانش برای توالد و تناسل هر شب دستی به لیفه زنان محرمش برساند و این توالد و تناسل دهگانه و صدگانه را مسلما با پرداخت رشوه و از طریق تونلهای زندان و…….انجام داده اند .

 آنها که توانسته اند  فرار کنند به ایران آمده و پخش و پلا شده اند تا مامورین خلیفه نتوانند آنها را پیدا کنند و اینچنین ما بی آنکه زحمتی کشیده باشیم مفت و مجانی تا الان صاحب 8151 امامزاده به گفته معاونت محترم سازمان اوقاف شده ایم که همه در صدر جدول صاحبان ژنهای عالی و متعالی هستند .

 اما آمار و ارقام قابل استناد میگویند در ابتدای انقلاب فلاکت بار و هلاکت بار اسلامی تنها 1500 قبر مشخص شده دارای شجره نامه ثبت شده در حالیکه در چند سال پیش درخواست ثبت 11 هزار امامزاده صاحب ژن عالی از سوی سازمان اوقاف که متخصص زایش ، پالایش و پرده داری! امامزاده هاست به مجلس ازائه گردیده که با مخالفت جدی برخی نمایندگان روبرو شده و از آنجا که آنها مخالفان را با برچسبهای گوناگون تهدید میکنند اکنون آمار بالای 11 هزار جسد پوسیده خاکستر شده تصویب شده است.

  موضوع وقتی جالب میشود که تناقض گفتاری حضرت آقا با آمار قابل استناد امامزاده ها رو میشود . در حالیکه در مجلس بحث و تنش بر سر تصویب 11 هزار امامزاده است ایشان با ارائه آمار 8151 امامزاده  علم نادانی و حماقت را بر دوش گرفته و اظهار میکند نماینده ای که سازمان اوقاف و امامزاده ها را زیر سوال میبرد از آخور بیگانه تغذیه میکند .

http://www.parsine.com/fa/news/216845/

اسناد-امام-زاده-سازی-اوقاف-در-صحن-علنی-مجلس

 حال مشخص نیست اینها واقعا آقا زاده بوده اند یا بنا به گواهی عده دیگری حیوانات  سقط شده بین راهی بوده اند که از ترس متعفن شدن دفن شده اند یا نشانه گذاری معبر عبور و جاده برای ممانعت از گم نشدن در بیابان بوده که بعدها توسط مردم نادان مبدل به بارگاه شخصیتی بزرگ شده اند .

   تو گویی اینها همه با هم فهمیده اند تنها سرزمینی که آنها را بر سر گذاشته و حلوا حلوا میکنن ایران است و از اینرو گله گله رو به ایران آورده اند و ما الان از کرامات تک تک این عزیزان در حاجت دهی با تنوع بالا و علی الخصوص آخرین تکنیکهای پزشکی برخورداریم .

بنحوی که یکی از اینا فقط مسئول قبولی کنکور ، یکی دست و پا شکسته ترمیم میکند یعنی ارتوپد تشریف دارد ( هم آنکه نزدیک کاشان با چماق مراسم قالی شویی برایش میگیرند ) ، یکی زنان نازا شفا میدهد ، آن یکی مسئول شفای سرطانی ها و یکی تصادفی به کما رفته را احیا میکند ( البته این مورد آخر فقط باید در فیلمها و سریالهای محرم و رمضان بوده آنهم شب آخر وگرنه شفا بی شفا هرکسی هم قبول ندارد میتواند مریضش رو به بیمارستان ببرد و از ویتامین مخصوص امامزاده بی نصیب بماند ) .

حال برویم سراغ امامزاده بیژن خودمان با آنهمه ژن خوب چرا به او میگویند بی ژِن ؟

  نگاهی به محتویات لینک بالا و مقایسه آن با صحبتهای این آخوندک حکومتی درباره امامزاده بیژن مشخص میشود ایشان بعنوان معاون این سازمان هیچگونه اطلاعاتی حتی در مورد نام آقازاده بیژن و چگونگی تغییر نامش نمیدانند و ادعا میکنند : « برای برخی از امامزادگان اسم‌هایی مطرح می‌شود و همین اسم‌ها سبب ایجاد شبهه در بین مردم می‌شود، : مثلا زمانی در فضای مجازی عکسی تحت عنوان امامزاده بیژن پخش شد. ( مردک نادان هنوز نمیداند تابلو این شخصیتهای کارتونی را خود سازمان اوقاف نوشته و نصب میکند و نام سازمان در ابتدای همه تابلوها کاملا مشخص است چرا بیخود فضای مجازی را مسئول نامگذاری چنین مکانهایی میداند ؟)  براساس اسناد تاریخی که در دست ما است! ، تمام امامزادگان دارای اسم و شجره‌نامه هستند، اما ممکن است در برخی مناطق و روستاها و شهرستان‌های محلی آن‌ها با عنوان و شهرتی که دارند مطرح شوند، ولی در تاریخ اسم دقیق آن‌ها مطرح است.( اگر شجره نامه دارند چرا در آن روستاها یک کپی از همان شجره نامه در مزار درج نشده یا اسم بر حسب شجره نامه در سر در آن خراب مانده ها نوشته نمیشود ؟ ) متأسفانه در برخی تابلوها و اشتباهاتی که رخ داد شهرت‌های آن‌ها درج شد. همین امر اشتباه بزرگی بود که سبب ایجاد برخی سخنان نادرست در بین مردم شده است » اما ….اگر معاون این سازمان دزد پرور نمیداند ما میدانیم  :

طبق لینک زیر علت دستبرد به نام این آقازاده «امامزاده سید بیژن » همان «سیدمحمد» است که در گذشته به‌دلیل وجود دو امامزاده ( از بس زیاد هستند نامها اکثرا مشابه هست ) «سیدمحمد» در روستای «کُپ سفلی» از توابع استان مازندرن، نام یکی از آن‌ها، به انتخاب مردم محلی تغییر کرد.!! ( هرکی هر کیه )  آن‌ها برای یکی از سیدمحمدها، «بی‌جِن» را انتخاب کردند، به این دلیل که آن مکان را بدون جن می‌دانستند و بعدها، «بی‌جِن» در محاوره به «بیژن» تغییر کرد.  ولی حاج آقای ما که معاون سازمان است اطلاعاتش از مردم روستای کُپ سفلی کمتر است و چرت و پرت میگوید و اینگونه است که ایران دست کسانی افتاده که حتی نمیدانند امور تحت نظرشان در چه وضعی قرار دارد اما در موضوعات جهانی ورود کرده و خود را صاحب نظر میدانند .

http://www.asriran.com/fa/news/294653/

از افتخارات ماست این آقا بیژن ما !! قدرشو بدونین و ازش حاجت بخایین که گفته اند : گر گدا کاهل بود ؛ تقصیر صاحبخانه چیست ؟

B.Moghtadery 25 July 2017

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s