چراییِ خشم و مبارزه دینداران با کتابهای ممنوعه در ایران

چرا در ایران امثال کتابهای 23 سال علی دشتی و آیات شیطانی ممنوع و دارنده آن با حکم اعدام مواجه میشود؟ وچرا اینگونه کتب را نمیتوان در کتابفروشی دید و خرید؟  مگر دین اسلام در خود نقصی دارد که اینگونه از نقد میهراسد؟

    حتی اگر هم نقصی وجود نداشت و به فرض صداقت و درستی آورنده و تکمیل کنندگان دوازدهه آن ، باز هم عقل میگوید بنا به مصداق آزادی و حریتی که دین اسلام از آن کوه ساخته باید مجالی به این گفتمان ضدیت با دین داده میشد که حرفشان را بزنند و افرادی که خبره دین هستند ( و کم هم نیستند ) بتوانند با دلیل و برهان و ادله محکمه پسند و عقلانی آنها را مجاب کرده و سوالات بیشمار مردمی که نظاره گر این مجادله چندین ساله بودند را پاسخی داده باشند .

اما از آنجا که قصد دینمداران هدایت جامعه به جهل و در تاریکی نگه داشتن است و میدانند اطلاع رسانی افراد مطلع و آگاه در زمینه خرافه و عقب ماندگی مردم میتواند دکان دین را تخته نماید با تمام قوا بر علیه هرگونه نوشتار و حتی تفکرات ضد دینی مبارزه میکنند تا بتوانند از این محمل ادامه حکومت ننگین خود را بر مردم ناآگاه و فاقد بینش ممکن سازند .

اگر در فشار بی سابقه اعزام کور و کران به حج در روزهای کنونی دقت کنید خواهید دانست با همه خطراتی که در مکه و مدینه بر علیه جان انسانها وجود دارد ، حکومت سعی میکند از زاویه تقدس گرایی و کفر آمیز بودن مخالفت با احکام دین در آمده و هر گونه تلاش برای فکر کردن را از جامعه سلب کند که این همان به تاریکی بردن مردم عامه و جاهل است که متاسفانه درصد عمده ای از جامعه را تشکیل داده است

اگر رهبر جمهوری اسلامی که اعلام میکند نماینده ولی فقیه است واقعا به نمایندگی خود علم دارد ( هر چند یک شبه آیت الله شد ) و شک و شبه ای در فراگیری دین و انتشارآن در جامعه بر اساس کتاب خدا ( قرآن ) ندارد ؛ چرا با این جو پلیسی اطلاعاتی با کسانیکه اینگونه اطلاعات را انتشار میدهند از طریق زندان ؛ شکنجه و اعدام برخورد میشود؟

آزار جسمی و روانی مخالفین این نظام که بیشتر آنان از نویسندگان بنام و دارای نوشته های بنیان افکن نظام اسلامی بودند اثبات میکند این رژیم نه با فحاشان که با نویسندگان، متفکرین و قلم بدستان کار دارد و البته درنگ هم نخواهد کرد .

سعیدی سیرجانی تنها یکی از این افراد بود که با نوشتارهای خود در مبارزه با نظام اسلامی به چنگ مامورین افتاده و تاریخ بازهم در ایران تکرار میشود اما شاه جای خود را به خمینی و زندانیان توده و فدایی خلق نیز جای خود را به کسانی دادند که با دیدگاه دیکتاتور جدید مخالف بودند و در حقیقت مردم ایران هیچ تغییری در سیستم مبارزاتی خود ندارند .

برای مطالعه بیشتر و چگونگی قتل یکی از این منتقدین (سعیدی سیرجانی) بخوانید :

https://www.facebook.com/moghtaderybahman/posts/442747239447067

    برای ضربه زدن به این سیستم باید از نقاط ضعف آن آگاهی کامل داشت و آنگاه با آن مبارزه کرد. نقطه ضعف این سیستم دین و مذهب بعنوان ریشه و شاخ و برگ است

 متاسفانه جز اندکی از ایرانیان که با مطالعه و آگاهی و تفحص در تاریخ و سیاستهای اجرا شده سردمداران رژیم ؛ پرچم مبارزه با حکومت ننگین دینی اسلامی ایران را علم کرده اند ؛ اکثریت جامعه بدون پیشینه مطالعاتی و تحقیق در مورد دین (حتی مطالعه تاریخ این دین در کتاب 23 سال ) و نیز سوابق حکومت؛ سوابق علمی مروجان دینی و …. فقط با هیاهو ؛ فحش و بدوبیراه ؛ تهمت و سایر مؤلفه های کوچه بازاری قصد دارند باستناد تاریخ و گذشته ایران ( که اتفاقا بازهم چیزی از آن نمیدانند و اطلاعات عمیقی ندارند!! ) مقابل رژیمی بایستند که از جهل و بیسوادی موجود درجامعه کاملا مطلع واز بذرهای پاشیده شده در اذهان توده های مردم بارها و بارها خرمنهای بزرگ درو کرده و میکند.

   ملت ایران اگر امروز مورد یک همه پرسی آزاد قرار گیرند (درخوشبینانه ترین حالت) بیش از 80% به حکومت دینی « نه » خواهند گفت . اما در کمال ناباوری امسال بیش از 2.500.000 نفر راهی کربلا شدند !!!! ( طبق آمار یعنی 25% بیش از پارسال) و از چند روز پیش حدود 586000 نفر برای مراسم حج راهی مکه !!!  حال قضاوت با شما

کسانیکه اینروزها با اخاذی اموالشان در صندوقهای قرض الحسنه و بانکهای تحت مدیریت بانک مرکزی فریاد : وا مصیبتا و بخاطر خدا بر آورده اند ، بازخواست مسئولین دزد دینی را با کلمات عربی بر گرفته از قرآن و ائمه شروع کرده و آنها را به عباس و حسین و امام زمان قسم میدهند هنوز به آن سطح از آگاهی نرسیده اند که حاکمین کنونی از مجرای دین برآمده و اموالشان را غارت کرده اند و مردم اینان را به دین و امام قسم میدهند؟

 ملت ایران هنوز دین 1400 سال پیش را بیشتر می پسندند و حکومت دینی امروز را نه !!!! (این همان خرافه است) که حکومت با کمال میل ازآن بهره برداری میکند.

حکومت اسلامی بر گرفته از دین اسلام است و آنگاه که فرض کنیم راست میگوید و دین کامل است و نقصی ندارد باید دید چرا کتاب 23 سال علی دشتی (  خود زمانی ملا بوده ) که بصورت منطقی ( و نه با توهین ) به بازخوانی دوران صدر اسلام پرداخته از کتب ممنوعه این حکومت است؟

اگر ریگی به کفش حضرات نیست چرا کتب ممنوعه را در کشور مجوز انتشار نمیدهند تا مردم با مطالعه آنها کژی و ناراستی (فرضی) نویسندگان مغرض را فهمیده ! واز آنان برائت جویند ؟ .

  با برخورد پلیسی و اطلاعاتی با این دسته کتب و سایر اطلاع رسانی ها مشخص میشود در این کتابها حقایقی نهفته است که رژیمهای اسلامی از آنها هراس دارند.

کسانیکه از پیشینه اسلام خبری ندارند و آیات قرآن را مقدس می پندارند باید که کتاب بیست و سه سال نوشته علی دشتی را با دقت و ( البته با تحقیق در سایتهای دیگر برای مطابقت با اخبار تاریخ و گفته های مورخان دینی ) مطالعه نموده تا بفهمند اساس حکومت ولایت فقیه چیزی جز خدعه و نیرنگ و حقه بازی نیست .

     ولی فقیهی که کتابش حتی در ایران اسلام زده زمان پهلوی چاپ نشد بلکه در لبنان و به کوشش یاران تروریستش چاپ و او خود را بعنوان ولی فقیه جامعه اسلامی جا زد! چه چیزی را برای جلب افکار عمومی به ارمغان آورده غیر از تقلب و دروغ ؟.

نمونه ای از خدعه جاعلین کنونی در پرده کشی بر افکار مردم از خود جاهلتر در خصوص وجود امام زمان و برگشت او برای کشتار مخالفین دین است .

اگر هستند کسانی که سابقه تاریخ امام دوازدهم را ندارند باید عرض کنم :

بر اساس کتب تاریخی ملاها و همه متون اسلامی شیعه و اصرار خود آقایان مبنی بر زندگی و رجعت مهدی ، در دوران غیبت صغری 4 نفر نواب مهدی بودند :

1- عثمان بن سعید عمرى (بروزن گرمى)

2- محمّد بن عثمان پسر عثمان بن سعید

3- حسین بن روح

4- على بن محمّد سمرى

 که این آخری در نامه اى به نام او نوشته شده ، امام ! دستور داده است که تو آخرین سفیر مخصوص من هستى، دیگر نباید کسى را به جاى خود معرّفى کنى! على بن محمّد سمرى در نیمه شعبان سال سیصد و بیست و نه درگذشت و با درگذشت او باب دیدار خصوصى بسته شد و غیبت کبرى آغاز گردید و از آن به بعد هرگونه ادّعاى نیابت خاصّه از طرف آن حضرت مردود شناخته شده است.»!!!!!  اینرا اکثر بزرگان شیعه مورد تاکید قرار داده اند

 حتی اگر امامت مهدی را موقتا مورد تایید قرار دهیم متوجه خواهیم شد هیچ شخص دیگری نایب الامام بعد از علی بن محمد سمری نبوده و خمینی کشکی و آبدوغ خیاری خود را نایب الامام قرار داده و اینک خامنه ای بر اساس یافته های خیالی خود ؛ شخصیت ولی فقیه را ادامه داده و سوار بر امواج حاصله از تفکرات خرافی مردم شده است.

    همه میدانیم مردم ایران خواندن کتاب ؛ نشریات ؛ اخبار روز و تحلیل عملکرد دشمن خود را دست کم گرفته و بیشتر علاقمند به پیگیری مسائلی چون قتل ، اعدامهای ناشی از جرمهای مختلفت ، مسائل جنسی ، کنجکاوی در مورد زندگی خصوصی دیگران و …..هستند و علاقه ای به ریشه یابی جرمهای صورت گرفته و نیز جرمهایی که نطفه آنها در جامعه بسته شده اما هنوز بالفعل نشده اند ندارند .

آنها هر که بیاید هورا میکشند و دستمال تکان داده و شادی میکنند چون فکر میکنند او از آسمان پایین آمده تا آنها را به اوج برساند اما هیچگاه با این ایده به اوج نرسیدند که از زندانی به زندانی دیگر نقل مکان کرده و نامش را گذاشتند : ازین ستون به اون ستون فرج است .

اکثریت جامعه در زبان با رژیم مخالفند اما به گاه تفکر به دین که میرسند توقف کرده و به آن احترام میگذارند .  کسانی که به دنبال ضریح ساخته شده از طلاو نقره سران عرب 1400 سال پیش در کوی و برزن به خود زنی و گریه و بر سر و صورت زدن میپردازند و بر این عقیده پافشاری میکنند که دین برایشان سعادت دنیا و آخرت را کادوپیچ تقدیمشان میکند برایشان آرزوی موفقیت دارم که البته هیچ موفقیتی در پی این دویدن در تاریکی وجود ندارد جز استمرار بدبختی و شکست پی در پی

بهمن مقتدری جبهه آزادیخواهان مردم ایران  ششم آگوست 2017

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s