کمیته اتحاد ایلات و طایفه ها‎

زز

جبهه آزادیخواهان مردم ایران در راستای نیل و دست یابی ملت ایران به خواسته های برحق خود، ضمن تاکید بر لزوم اتحاد و همدلی بین همه ایرانیان ، اعلام میدارد: تمامی تلاش و فعالیت های این جبهه ، برای آزادی ميهن و ملت و پايه گذاری يک نظام مردم سالار بر پایه جدایی دین از حکومت در ايران می باشد.

کشورمان ایران به سبب حکومت نالایق ، فاسد و ضد انسانی بنام جمهوری اسلامی ، لحظاتی بس دشوار و بحرانی را طی می کند. نارضایتی عمومی ناشی از سرکوب سیستماتیک خواست های به حق مردم ، چپاول ثروت های ملی ، عدم رعایت قوانین بین المللی و حقوق بشر و اصرار بر دستیابی به انرژی هسته ای بصورت غیر شفاف ، کشور را با تحریم های اقتصادی و تهدید نظامی جدی جهانی روبرو ساخته است. همچنین با توجه به تورم روز افزون و کاهش شدید ارزش پول ملی ، مشکلات زندگانی ، فقر و تنگدستی اقشار مختلف مردم بویژه لایه میانی و زیرین جامعه بسرعت گسترش یافته است. مردم دیگر توان تحمل این همه ظلم و نابرابری ، فقر و تنگدستی و خفت و خواری را ندارند.

ملت ایران همواره بر این باور بوده است که خود توانایی برکناری نظام دیکتاتوری و فاسد جمهوری اسلامی را دارا می باشد و بر همین اساس “جبهه آزادیخواهان مردم ایران” از تمامی ملت ها ، دولت ها ، سازمان ملل متحد و سازمان های بین المللی دیگر درخواست دارد تا در این راه دشوار از حرکت های آزادیخوانه مردم ایران حمایت کنند.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s